0 oy
1,457 göst.
Aile kategorisinde (298 puan) tarafından
Kızlar eşinizi kuzeninden kıskanır mısınız ben çıldırıyorum 

27 Cevaplar

+1 oy
(2,266 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Tüm dünyadan yine kıskanırımm
-Reklam-
+1 oy
(440 puan) tarafından
Kız kuzen biraz oynaksa evet: )
+1 oy
(6,681 puan) tarafından
Evet kiskanirim ben..konuşmaya izin veririm sadece ben yanindayken..ben olmazsam tek kelime edemez
+1 oy
(446 puan) tarafından
Tutumuna bağlı canmesinin we kızın tabiki wicik wicik insanlardan nefret ederim mesafeliyse sorun yok
+1 oy
(1,816 puan) tarafından

Şükür ki hepsi eşimden yaşça büyük :D

0 oy
(1,353 puan) tarafından
Valla bizde kuzen kardestir yani kiskanmam tabiki
(298 puan) tarafından
Hepsi için geçerli değil tabi aralarında bi tanesi var ki öldürmek istiyorum
(1,353 puan) tarafından
Kişisel olarak sevmeye bilirsin canım ama eşten kıskanmak kuzenini bana tuhaf geliyor çünkü biz hep kardeş gibi büyüdük  benim kardeşim yok tekim ben mesela ben düğünüm bitince erkek akran kuzenime sarılıp ağlamıştım ona hiç dayanamam mesela benden 1 yaş küçük  ablası gibiyim  5 6 saat mesafelik yere gelin gitmiştim ben
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bu dewirde kimseye güven kalmadı. Bnde kıskanırım. Eşim samimi dgl allahtan
0 oy
tarafından

Oynak bi kuzeni var zaten kizin bi oğlu var ama eline geçemedi biz sevgiliyken babası sana isteyelim demiş eşim de yok benim evleneceğim kişi zaten belli napcam onu demiş  ona yanıp duruyo kiz :) ama görünce aman yarabbi öldürsem anlamam :D:D

(298 puan) tarafından
Allahım şu an yanımda parçalayasım var
(659 puan) tarafından
Sakin ol şampiyon hiç kiskancligini beli etme aksine eşinle ilgilen konus şakalaş temas kur elini tut anlicağin senin olduğunu beli et sana ait olduğunu eşinede bişi caktirma hiç :) ben oyle yapiyorm eşimde sg olsun kimseyle fazla muhatap olmaz o yonden
0 oy
tarafından

Valla ben cok kıskanıyorum sadece bı kuzeninden kıskanmam ben olmazsam hayatta konuşamaz sakalasamaz öyle görürsem hemen kavga ediyorum :angry: ayy yine sinirlendim yaa aklıma gelince

tarafından
Gerçi ben olmasam da tehdit ediyorum :D
0 oy
tarafından
Tabikide evde sut kardesinden bile kiskaniyorken kuzenleriylemi kiskanmam 
0 oy
(854 puan) tarafından
Kendi kuzenlerimi nasil o lozisyona getirmiyosam esimin kuznini de getirtmem. Kuzen kardeştir bizde hepsine canimi veririm o da veririm dese gözüme gelmez....
(298 puan) tarafından
Hepsi bir değil maalesef
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Bnde kıskanırim canim 
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Kiskanmam sanirim :))
0 oy
(774 puan) tarafından

Yok ben kıskanmıyorum. Telefonda falan birbirlerini ararlar hiç karışmam. Ben kıskançlık olayını aştım sanırım. Telefonda br kadın fotosu görmüştüm tanımadıgım  hala duruyo kim bu diye bile sormadım. Erkek ismiyle kayıtlı üstelik. Ama aylardır foto kadın fotosu ;)

(774 puan) tarafından
Evet fazla rahat davranıyorum ama isteyerek değil. Önceki halim korkunçtu. Adama nefes aldırmıyordum. O da daha fazlasını yapıyordu. Şimdi umursamıyorum, işten eve evden işe oldu :))
(9,217 puan) tarafından
Gerçekten oyle oluo, bnde bırakıcam kskanmayı o bnm ustume duşsun birazda :D
(774 puan) tarafından
Aynen tavsiye ederim. Somra bir gariplik oldugunu fark edip değişiyorlar
(1,787 puan) tarafından
Sende fazla rahatsin kizzz helal . Nasil erkek isimle kayıtlı olupta kadın fotosu oluyo var bu ışte bişey diye dusunmedinmi ???
(774 puan) tarafından
Düşündüm tabii kuzum. Muhtemelen bir ara bu kadınla tanıştı numarasını kaydetti. Ama rehberinde 600-700 kişi var. Takip edemiyor unutuyor çogu zaman kimi nasıl kaydettigini. Suan görüstügünü sanmıyorum ama :) önceden ne kavgalar ederdik. Şimdi saldım
0 oy
tarafından
kisiye ve duruma göre değişir
0 oy
(638 puan) tarafından
Eşim çok mesafeli bi insan, el bile sıkışmaz kuzenleriyle. O yüzden sıkıntı yok 
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Kıskanmam çünkü görüşmüyorlar.  
0 oy
(324 puan) tarafından
Kesinlikle musade etmem ben nasıl ki kuzenlerimle konuşmam oda konuşamaz zaman hele öyle bi hal aldı ki  bu zamnda kimseye güvenemiyorsun neler neler duyuyoruz  nerde samimiyet orda suyu çıkmış bi olay . Senden başka kimseyle konuşmasında ayrıda konuşması doğru değil 
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Herhaldeeee yaneee kuzeni birakkk kardes bileee deli ediyo bazenn

0 oy
(16 puan) tarafından
Aynisi bende de vardi esimle sevgiliyken hep ariyodu seni seviyorum diye ya bide utnmadan dugunumuze geldi ne yuzle anlamadim bide esime bi bakisi vardi gelinlik ayakkabimla agzinin ortasina vurasim geldi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 431 göst.
3 Nisan 2024 Aile kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 221 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 361 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Merve... (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 318 göst.