0 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde (163 puan) tarafından
Hanımlar ilk hamileligim. İlk cocugunuz olduğunda nasıl geçti günleriniz bazı hanımlar çok zorlanıyorum şöyle böyle diyor benimde biraz gözüm korkuyor açıkçası iyi ve kötü yönleri neydi nasıl bir süreç yorumlarınızı merak ediyorum 

29 Cevaplar

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Allha  şükür  kızım  cok  uysal bir bebek  cok zorluk  çekmedim
-Reklam-
0 oy
(120,082 puan) tarafından
ben ilk dusunda cok zorlandim yamlizdim kimse yoktu 3 gunliktu kuzey annem tlf tarif etti hem agladim hem yikadim
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Valla baci ilkde zorllanmadim tektim esimde yanimda degildi ama bu ikinci mahvetti beni ne gece ne gunduz uyumuyor artik hortlak gibi dolasiyorum ortalikda hep agliyor diş zamani ustune bide hasta iki haftadir anam agladi artik beraber agliyoz 
0 oy
(7,158 puan) tarafından
Sadece ağrılarım zorladı yoksa çok zor değildi uykusuzluk harici tabii.
0 oy
(2,066 puan) tarafından
Şükürler olsun kimse ye minnet duymadım. Bebeğim e yetiyordum hiç zorlanmadım ailem yanımda yoktu. Ateşi çıkınca sadece kendimi çaresiz hissederdim ama o da anne yüreği işte :) ALLAH yardım edıyor gerçekten şşmdi 2.ye hamileyim bunda biraz endişeliyim açıkçası 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Devamlı başında beklemek devamli ilgilenmek gerektiğini anladigimda biraz gözüm korkmuştu ne yalan soylim.  Dışarı çıkma gezme gece uyuma rahat yemek yeme hepsi bi anda bozuldu diye. Zamanla  alıştım tabi. Acemiydim bilmiyorum hiç birşey . Ilk zamanlar zorlandım ne yalan soylim kaynanam da anlayışlı değildi pek onla bi sene bir dik . 
0 oy
(2,880 puan) tarafından

Ben daha 1.sini büyütüyorum. 2.yi yapanlar hep diyomuş ki 1 çocuk hiç çocuk 2 çocuk 5 çocuk :D

Yani birden fazla çocuk düşünüyosan aklına bu gelsin:)

Eşinin en azından çocuk oyalamaya katkısı olacaksa öyle böyle geçiyor günler ama öteki türlü zormuş galiba.

0 oy
(193 puan) tarafından
Çok güzel geçiyor valla can sıkıntısı hoc bsey yok cok Güzel vakit geciyor nasl geçtiğini bile anlamiyosun yani
0 oy
(9,025 puan) tarafından
Yok ya hiç zorlanmadım asıl 2. Yaramaz canima okudu

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 310 göst.
28 Ocak 2021 Aile kategorisinde Umudunuyitirme (456 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 161 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Benisal (276 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 262 göst.