0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (826 puan) tarafından
İyi akşamlar herkese. Bi sorum olucak oğıumla ilgili şimdi öğlenler ben uyuturum 18 aylık şuan yanlnda yatarım pışpışlarım uyur. Akşamları bazen bırakırım odada kendisi uyur şuanda bıraktım çıktım uyuyo hani diyorum benim bilmediğim bişey olurmu böyle yalnlz uyumasında sorun olurmu acaba?? Bazen ağlıyo giderim yine kendim uyuturum ağlamasa gitmem yanlna.

3 Cevaplar

0 oy
(12,513 puan) tarafından
Ne olacak kız kendi uyuması gerekiyor zaten :))

Benim büyük kızım 9 aydan sonra, kücük kızım 15 aylıktan sonra kendileri uyumaya başladı 
(826 puan) tarafından
Ne bileyim içime kurt düştü kaç zamandır sormak istiyorum vakit bulamadım deidm şimdi sorayımda rahatlayayım. Teşekkür ederim.
(12,513 puan) tarafından
Rica ederim canım. En güzeli ve en sağlıklısı kendi kendine uyuması, için rahat olsun :) oku, iyi geceler diyip öp çık odadan, tamamdır :)
(826 puan) tarafından
Saol canım. Rahatladım vAlla
-Reklam-
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Maşallah benim oğlum da 18 aylık bacaklarım kırıldı
(826 puan) tarafından
Benimkide öyleydi vAlla uyanana kadar sallardıç ayakta beşikte . Bacaklarımı his etmezdim ama gördüm olmuyo böyle 10 aylıkken alıştırdım pışpışlarımı poposunu uyur küçük biberonu var emzik almadı diye onu veriyirum onunla uyur çok zorlandım ama oldu deydi 10 gün falam zorluğu oldu.
(14,025 puan) tarafından
Bende öyle alistirmistim canım köye gittik geldik bütün düzen bozuldu :(
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ya Allah aşkına nasıl başardınız, kendisini odada bırakıp çıkmayı , benim oğlum emiyor çığlık atar uyumamak için. Odadan çıkarsam. Şimdi 23 aylık hala ayağımda sallıyorum... Hiç bir kötülüğü yok canım ne güzel
(826 puan) tarafından
VAlla benimkide öyleydi ne yapsam uyumazdı uyanana kadar sallardım ayakta beşikte kucakta baktım olmiyo böyle 10 aylıkken alıştırdım 10 gün falam zorlandım ama değdi vAlla poposuna pışpışlarım uyur küçük biberonu var onuda veririm onla uyur bazen ayaktata sallanır ama uykuya dalamadığı zamanlarda  öyır uyuturum ama oda uzum sürmez
(1,016 puan) tarafından
Yaa maşallah ne güzel. Benimki artık büyüdü kendisi uyumaz eminim. İnşallah 2. Çocuğuma böyle yaparım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 53 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Bebikim56_ (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.
18 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Beybiiii (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde HilalF (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 97 göst.