0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Kzlar merhaba bebeğim 6 günlük henüz memeyi biraktigi an uyaniyo yere birakacakken kalkiyo gazını cikariym diyorum yine meme istiyo hep emmek istiyo hic uyumuyo ne olur bi yol gösterin kafayı yemek uzereyim

7 Cevaplar

+3 oy
(6,136 puan) tarafından
6 günlük ne zaman doydun da kafayı yemeye geçtin dur bakalım ya bırak göğsünde kalsin izle bebegini sev bebegini ağlayınca meme verme gazını çıkar konuş sev bismillah bacım 
(1 puan) tarafından
Ben uyuyamadgm için yada yorgunluktan dem vermiyorum. Ne kadar hazrsn hemcinsine ve seninle aynı durumda olan birini yargılamaya. Yanlis birsey mi yapiyorum doğrusunu bilen birin vardır diye yaziyoruz buraya. Bak biri mesela doymuyodr yazmis ben bunu dusunmedim sütüm normal geliyo doyuyodr diye dusunuyodm daha uzun tutmayı denicem memede. Git kendini bska yerde kanıtla.
(6,136 puan) tarafından
Kendimi ne kanitlicam ya sakinleş yeniden oku ne yargilamasindan bahsediyorsun bebeğin hayata yeni gelmiş seni istiyor alışmaya çalışıyor kokuna ihtiyacı var yanına yat onunla ilgilen öp kokla konuş sev
Sen kafayı yemekten söz ediyorsun önceliğin bebegin ağlaması da uyuması da gülmesi de baş göz üzerine böyle böyle alışacaksıniz birbirinize anne olmayı bizde anne karnından öğrenmedik
(1 puan) tarafından
Algılama gücüm yerinde. Bismillah bacım, ne zaman doydun da kafayı yemeye geçtin falan bunlar zaten normal yazılmış seyler demi yarginn ta kendisi.
(6,136 puan) tarafından
Allah Allah tmm canım lohusasin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Elleme istedikce emsin hem sütün artar hem de sevgi baginiz olur
(1 puan) tarafından
Her bebek mi böyle acaba. Uykusuzlugumu falan geçtim banyo tuvalete bile zor kaçıyorum. Degisr mi bu hali
0 oy
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bnmki de hep emer.8 gunluk ama bnmkinin gazi var.

image

Tarifi ve faydalari burada ayvacekirdegi kremini mutlaka dene cnm.
(1 puan) tarafından
Gazı yok allaha şükür . Demekki yalnz değilim. Goguslerim falan mafoldu onun için yaptıgn bisey var mi
(3,895 puan) tarafından
Gogusler icin lansinoh aldim guzel etki etmedi cok agriyordu sonra ayvacekirdegi kremi surdum iyilesti cnm.
0 oy
tarafından
Sarılık icin emmmessi cok güzel canım 
(1 puan) tarafından
Evet tabiki orasi öyle. Iki gündür böyle uyumuyo diğer günler uyuyup uyaniyodu sandim hep öyle olacak
tarafından
Banyo  yaptr uyur 3 saat canım. Gazi vardr
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Belki sütün yetmiyodur canım ondan emmek istiyordur sürekli bide göğüs uçlarına zeytinyağı sur yaraysa iyileşir 
0 oy
tarafından
İlk başlarda öyle olur sabret sonra düzelir :) 
0 oy
(389 puan) tarafından
Bnmde 20 günlük bende çok uykusuz yorgunum ama birazda olsa düzeldi sabret inslh düzelir 

Sırtım fln hep agriyo . Normalmiş ilk gunler bebekler hep emmek istiyo . Doymadgndan değil güvende hissetmek içinmiş . Emin ol

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 53 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Bebikim56_ (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde 26032020 (826 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 234 göst.
7 Ocak 2021 Aile kategorisinde dertlerderya (3,836 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 793 göst.