0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
38+2 gunluk gebeyim bugün karnım çok sertlesti kasıldı ishal de oldum 5 dk bir tuvalete gidiyorum  acaba doğum belirtisi mi karnım çok sertleşiyor kasiklarımda çok ağrıyor

5 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Olabilir herseye hazırlıklı ol güzel bir duş al kasılmaları takip et
tarafından
Sabahtan akşama kadar kasılma oluyor dinlenince geçmiyor  acile gitmsemmi
(7,654 puan) tarafından
Valla bi git imkanin varsa çatı muayenesi ederler açıklığına bakarlar
-Reklam-
0 oy
(2,011 puan) tarafından
canım sanki doğum baslamis gibi ishal doğum belirtisi 5 dakika da bir tuvalete de gidiyorsun kar nin kaç dakikada bir sertleşiyor ve düzenli mi
tarafından
5 dk birdi 2 dk bir sertleşiyor ve bi yerde toplanıyor
(2,011 puan) tarafından
o zaman doğum katılmaları in lar düş al hastaneye git canım biraz daha beklersen evde dogurcan
0 oy
(770 puan) tarafından
Bende 38+1 im 1-2 gündür surekli sertlesme oluyor ve arada kasık ağrısı var. Ama cok şiddetli değil o yuzden pek üstün e düşmedim
tarafından
Acile gittim rahim ağzı kapalı dedi ve  vajinanın her iki tarafında şişkinlik varmış bu şekilde normal doğum yapamazmışım Eğitim araştırmaya git dedi
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Bebek bi araya toplandı mı peki
tarafından
Acile gittim rahim ağzı kapalı dedi ve  vajinanın her iki tarafında şişkinlik varmış bu şekilde normal doğum yapamazmışım Eğitim araştırmaya git dedi
0 oy
(7 puan) tarafından
Benimde çok sert karnım ama bebek üstte yani taa miğdemin orda :D hastaneye gitmekten korkuyom 
tarafından
(7 puan) tarafından
Allah yardım etsin canım :(

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
16 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Derin1616 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Elif. Zehra (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
0 oy