0 oy
939 göst.
Aile kategorisinde (57 puan) tarafından
Arkadaşlar, kaynanam sürekli komşularınin akrabalarının gelinlerini övüyor kaynanasina nasıl hizmet ediyor diye bende bozuluyorum buna diyince de ben öyle anlatıyorum bunun senle ne ilgisi var ki diyo eşimde zaten annesine hak veriyor artık kendimi garipsemeye başladım sizin disuncelerinizi merak ettim

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim övülcek bişeyim olmamasına ragmen över durur beni. Başkasını övse banane ondan felan derşm ya da ama kaynanası da şöyle iyi felan derm
(57 puan) tarafından
Maşallah ovsun ne güzel:)
-Reklam-
0 oy
(1,552 puan) tarafından

Gocasından ayır da oğluna ikinci olarak al derim :) Benim yanımda birinin bekar kızını övmüştü, bi oğlum daha olsa onu alırdım diye.. Ben de benimkinin adını söyleyip ona ikinci olarak al dedim.. Eşime de gel bak sana ikinciyi alacak annen dedim, o da ben sana bakabilirsem anca napim ikinciyi dedi.. Sustular öyle

(1,552 puan) tarafından
İçimden çok şey geçiyor böyle kaynanalarla ilgili ama neyse :) Allah yardımcın olsun
(57 puan) tarafından
Amin canım zaten boşanmak da istedim ama eşim istemiyor öyle de bı çelişki var bende tekrar yüksek lisans filan yapıyorum kafamın dağılması için
(1,552 puan) tarafından
Amin.. Eşin de hem karnım doysun hem pastam eksilmesin istiyor sanırım.. Madem gitmeni istemiyor, annesine karşı azcık savunsun bari seni.. Hem gitmesin hem her lafı çeksin düşüncesi nedir.. Kaynanan da zaten hem sana cahil deyip hem de benden ne farkın kaldı diyerek kendi cahilliğini kabul etmiş :) Bi cahilin iki sözüyle kendini üzme boşver
(57 puan) tarafından
Teşekkürler sağ ol canım hayırlısı olsun inşallah
(1,552 puan) tarafından
İnşallah, hayırlısı olsun
0 oy
(225 puan) tarafından
Benim kaynanam anca kendi kızlarını över başkasının gelinlerini degil 
(57 puan) tarafından
Onuda yapıyor zaten :)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 462 göst.