0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (1,321 puan) tarafından
16 aylık kızım hala bulamaç halinde öğünleri yiyor kilo ve boyu normal diyorlar doktor asla pütürlü gıda yemiyor zorlarsam kusuyor eline verdiklerini parçalayıp atıyor delirmek üzereyim nasıl alışacak bu kız 

1 cevap

0 oy
tarafından
Deniceksin pes etmiceksin canım en başından keşke hiç bulamaç yapmasaydın öyle alışınça çiğnemek istemiyorlar. Doktoruna bunu söylemelisin kilosu iyi ama hala püreyşe besleniyo diye yönlendirir seni mutlaka. 
tarafından
Kızma zorlama canım 2 lokma mı yedi bırak onla dursun meyve süzgeci al meyveyi ona koy ısıtmayı öğrenir onunla. Sakin kal ki yesin bak benim oğlumda bi dönem inat etti yemedi 2 3 ay sadece emdi ama 13 14 aylıktı yani hiç zorlamadım 2 lokma yiyip bıraksa bile zorlamadım şükür şuan baya düzeldi hala önceliği meme ama azda olsa yiyo biraz braz. Hiç kızmadım ben zorlamadım yesin diye yemicek misin tmam sen bilirsin dedim bıraktım. İnada biniyorlar diğer türlü
(1,321 puan) tarafından
Meyve suzgecinide denedim atıyor sürekli istemiyor yemek yemek sanki işkence gibi geliyor bu çocuğa ne yapacağımı şaşırdım artık :(
tarafından
Dediğim gibi üzerine düşme canım sen üstüne titredikçe o dha da yememezlik yapcak. Farklı kişiler yedirsin senden yemiyo ya başkalarından yer belki
(1,321 puan) tarafından
Onu denemesim başkasına yedirtmeyi birde öyle deneyeyim olmadı
tarafından
Dene canım umarım yer
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 65 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 57 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nrglksoglu (2 puan) tarafından soruldu