0 oy
762 göst.
Aile kategorisinde (480 puan) tarafından
Bebeğim iki aylık oldu hala salondayız yatak odası daha rahat ama hergun beşiğini taşımak zor diye tekerlekli ama eşime zor nedense hemde eşim işe gidiyor diye biz salonda yatıyoruz ama hiç rahat değil sabah telaşında bir de yatak topluyorum eşiminse umrunda değil o kesintisiz uyuyor 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben kiracıyım canım arkada 2 odam var yatak odası kiler hiç ısınmıyor kışın yazın da serim o yüzden salonda beşikler bende yere iki yorgan atıyorum beşiklerin yanında yatıyorum eşimde yatak odasında yatıyor ama sorun yaşamadım hiç kızlar hasta olmasın da biz ayır yatsak da olur diyorum 
-Reklam-
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Hic yatak ayirmadik biz. Anne yani beşiği vardı 8 ay orda yattı sonra odasına aldım montessori yatağında yattı. Su an 20 aylık bir süredir yanımızda yatıyor gece üstünü örtmedigi için içimize sinmiyor 
0 oy
tarafından
Canim birkere taşınıyin besigi sonra rahat edersiniz yatak odasinda bende salonda yatardim ilk zamanlar ama baktik boyle devam ediyor alisiyoruz hergun salonu yatagi topla derdi yatak odasinda yatmaya basladik hem bebegin icinde alisma süreci olur farkli odaya gidince uyku vaktinin geldigi anlar yavrucak:)
0 oy
tarafından
7. Ayına kadar kzıımla odasında  yattm kızım 9 aylık olucak eşimle yatak odasında yatıyorm , telsiz var kızımla odalarımız yan yana zaten seside duyuluyo çok şükür . Bazı geceler kızım huysuz oluyo uyumuyosa eşim çalıştığı için salona gidiyo salonda yatıyo 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 430 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Defne21 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,092 göst.
23 Aralık 2023 Aile kategorisinde Eylülüm (2,790 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 394 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Anonim (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 198 göst.