0 oy
761 göst.
Aile kategorisinde (475 puan) tarafından
Bebeğim iki aylık oldu hala salondayız yatak odası daha rahat ama hergun beşiğini taşımak zor diye tekerlekli ama eşime zor nedense hemde eşim işe gidiyor diye biz salonda yatıyoruz ama hiç rahat değil sabah telaşında bir de yatak topluyorum eşiminse umrunda değil o kesintisiz uyuyor 

25 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Bebek olunca eşle yatak ayırmayı doğru bulmuyorum ne kadar dersen de araya bi soğukluk giriyor bence, doğum ettim hastaneden çıktığım günden beri eşimle uyuyorum kızımda yanımızda beşikte 
-Reklam-
+1 oy
(83 puan) tarafından
Sende kendin taşı yatak odasına birlikte uyuyun beşikte hep yatak odasında dursun ordan oraya taşınmaz sürekli. Kocayı böyle alıştırıp sonra umrunda değil deme asla yatak ayırma bebek çok ağlıyorsa oda kalksın o da uyumasin hayat arkadaşlığı bunu gerektirir. Hemde karı koca muhabbetini yok eder ayrı yatak
0 oy
(285 puan) tarafından
Ben hiç ayirmadim canım ilk gece hastahanede 2.gece yatak odanızda eşimde ayrı yatmadı hep birlikte yattık 
0 oy
(4,662 puan) tarafından
Hep yatakta yatağına alıştırdım 3 çocuğumuda 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kızımla birlikte yatak odasında yatıyoruz 16 aydır falan. Eşim yatağıma hasret kaldım resmen diyor :)
tarafından
16 aym?ı ama neden o kadar?
(7,118 puan) tarafından
Kızımla sarılarak uyumak çok güzel , ondan dolayı.
0 oy
(734 puan) tarafından
Ben 40i çıkınca odasına bıraktım kendim yatağıma döndüm
(423 puan) tarafından
Canım ağlayınca duymam diye korkmuyomusun yada Allah korusun tıkanır falan diye bnde düşünmüşüm de ayırmayı bilemedim iste
(734 puan) tarafından
Yan oda kapılar da açık sesi geliyor hemen uykum hafif benim gündüz sürekli yüzü koyun bıraktım başını kaldırmayı öğrensin diye.donmeyi öğrendiği zaman başını kaldırabiliyordu.yastiksiz da yatıyor.simdi 8 aylık oldu
0 oy
(5,712 puan) tarafından
İki gündür oturma odasında, uyuyoruz yatagı sildim kurusun diye yatmıyoruz üsütüne 
0 oy
(606 puan) tarafından
Ben o salakla beraber yatmıyorum valla 3 ay oldu. Hiç yatmayıda düşünmüyorum. Artı.. Dogum dan snr da yatmayı düşünmüyorum
(2,186 puan) tarafından
Ahahaha allahta seni guldursun cok guldum :D SFSFDGSGSFD
0 oy
tarafından
İki doğum yaptım ikisindede ayırmadık yatağımızı   ilkinde ikincide beşikte yanımızdaydı bnle Uykusuz kaldı oda ikincide çünkü büyük oğlumuz ondaydı gece hep bebek her ağladığında korkup ağlıodu kalkıp onu susturuodu uyutuodu bnde küçüğü yle ilgileniodum bnde doğru bulmuyorum yenide değilmiş iki aylık 
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Ilk günden beri yatak odasindayiz bebek de yanımızda beşiktaş. Sonuçta o da babası ve herkesin eşi işe gidiyor böyle alıştırmayın 
0 oy
(7,358 puan) tarafından
hamıleyım esım askerde oturma odasında uyom 
0 oy
(7,791 puan) tarafından

Yatak odasinda yerdeyiz esimde yanimizda yerde kizim yataktan dusuyo cunku.. 

İlk dogdugu gunler iste bi aylik flndi biz oda ayirdik esim sbh 6 da ise gidiyodu bizde sbh 5 de uyuyoduk kizimla ve kolikti kizimin uykusu biraz duzeldi esimle cocuga alistik 15 gun  sonra flln i o da salona geldi 15 gun de ayni oda fatkli yatak uyuduk sonra salonda beraber yattik kizimiz besikte sonra da iste odaya geçtik kizim 4 aylikti sanrm :D  

Ama tum bu zaman ben salonda kizimla iyumuyodum ben kanepede kızım besikteydi sorun cok cabuk uyanmasiydi iste... 1 saat uyusa sukrederdim.
0 oy
(568 puan) tarafından
Canim biz yatagimizi ayirmadik hiç salonada beşik aldık yani ufak tefek bişey 200 lira filandi şimdi başka odaya koyduk iki besigimiz vardi
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Yazın yatak odası çok sıcak oluyor salona geçiyoruz oğlum ile ben yerde eşim de hemen yanımda koltukta :D kışın yatak odası anne yani beşiğim var yatağa birleştirdik öyle yatıyoruz  
0 oy
(2,593 puan) tarafından
oğlum doğduğundan beri yatak ayırmadık anne yanını taşındık daha sonra büyük ahşap beşiği bizim yatağa birleştirdik ilk zamanlar yani 6 aylık olana kadar eşimde çok kalkardı gece ama sonra oğlum babasını oyun olarak görmeye başladı ne yaptıysak uyumadı o yüzden şuan ben uyanıyorum ama sabah veriyorum bazen çok uykusuz olduğum

Zaman şuan 16 Aylık oğlum
0 oy
tarafından
Kıyamadığım için bir günlük salona geçtik bebişe. Ama yarın gene odadayız.çalışıyor diye kıyamıyoruz bazen ama biz 24 Saat uykusuz kalma potansiyeline sahibiz. Ağır işçiler biziz aslında :) 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Sekiz yıldır salondayım çünkü üçüncü bebeğimi büyütüyorum:)
(1,862 puan) tarafından
Eeee ilk geldiğimde tanımıştım:)
tarafından
İyiki tanımışsın dimi beni :)❤️
(1,862 puan) tarafından
Tabikide iyiki tanımışım burda birbirine benzeyen çok kadın var ama senden bir tane
tarafından
Seviyorm seni :)❤️
(1,862 puan) tarafından
Bende seni bebek♥️
0 oy
tarafından
Yatak odasında yatıyoruz hatta 3 müz birlikte :) ayırma araya uzaklık soğukluk katma derim benim
0 oy
tarafından
3 cocuk doğurdum hicbirindede yatagımı ayırmadım 

Hicbirinide yanıma alıp uyutmadım 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Valla hiç yatak odası dışında bi yerde yatamam yaz kış ordayım

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 430 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Defne21 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy