0 oy
925 göst.
Diğer kategorisinde (1,390 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar bu konuda bilgisizim hiç de bi yerde okumadım denk gelmedi ve aklıma takılan bir konu. Göğüs pompasında sütü sağdık diyelim sonra bebeğimize biberonla mı veriyoruz. Mesela bu aşağıdaki ürünü çok övüyorlar. Bebek emerken diğer göğüsten sağıyolarmış fln. E bebek o sağdığımı ne zaman İçecek ben onu nasıl muhafaza edicem. Bilenlerden yardım bekliyorum :)

image

3 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Ben wee babynin  aldim kendinin zaten biberonuda vardı ama ben verirken hep nasıl yada enjeksiyon ile verdim. Ve sagdiktan sonra ne zaman uyandı ise . Dolaba yada buzluğa attığımda kızım içmiyordu 
(1,390 puan) tarafından
Hımm anladım canım. Peki şimdi almam gerekir mi doğum öncesi yani. İllaki kullanılan bişeyse almayı düşünüyorum
(4,875 puan) tarafından
Al tabiki ilk zamanlar göğsün çatlayacak gibi olacak sütten:D onları bebis hepsini ememiyor  sağman  gerekecek
(1,390 puan) tarafından
Yaa ciddi mi :D tamma ben siparişi veriyim o zaman bu mochiyi çok övüyorlar bunu söyliyim sağol canım :))
(4,875 puan) tarafından
Valla artık eskisi gibi sagilacak  sütüm kalmadı :D
Kızıma yetiyor sadece . ☺️
-Reklam-
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Bende son zamanlarda çok görüyorum bu pompayı ama nasıldır bilmiyorum canım. Bende elektrikli almıştım o da çok iyiydi ilk 12 gün hep sağdım kızım yoğun bakımda olduğu için. Daha sonra da göğsüm yara olduğunda falan kullandım işe yaradı. Bazen de kızım bi göğsümü emerken diğerinden akıyodu ona da eşim pompayı tutuyodu hemen ☺☺
(1,390 puan) tarafından
Valla alıp almamakta tereddütteyim canım. 100 TL fiyatı var acaba kesin laızm olur mu konusunda kararsızım :/
(2,332 puan) tarafından
100 tl yse pahalı. Yanında bulunsun diye Böyle manuel alacaksan daha uygun bir şey al sonradan zorlanırsan elektrikli alırsın canım
(1,390 puan) tarafından
Tamam canım teşekkürler
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Bunu kullanmak için tabiri caizse sütun şakır şakır gelecek  elektrikli aldım ben çokta memnun kaldim hala da 8 aylik oldu demin sağdım buzluğa depoluyorum şükür sagdigimda 200 cc nin altına düşmüyor bunu arkadaşım kullandı 80 cc anca doldurmuştu elektrikli pompada 180 cc çıkmıştı kızın 
(5,938 puan) tarafından
Evet canimmmm
(26 puan) tarafından
Geçmiş post ama memmun olduğunuz elekt. Göğüs pompası markası nedir?
(5,938 puan) tarafından
Ben mamajoo çift li olan i kullanıyorum ve harika canım e bebek ten almıştım
(26 puan) tarafından
Bende onu dusunuyordum ins bende memnun kalirum şans isi gibi biraz.  Teşekkür cevap içi cnm
(5,938 puan) tarafından
Rica ederim canım ben çok memnun kaldim tavsiye ederim e bebekte indirim de şimdi yanlış hatırlamıyorsam ikili olan 320 yada 340 tl di

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Oylesinebirii (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,035 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gul karaaa (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 68 göst.
0 oy
8 cevap 63 göst.
2 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mdemr (284 puan) tarafından soruldu