0 oy
260 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından

Kızlar sanki erken doğum yaoacak gibi bı his kapladı bende..p.tesi doktoruma.gittim kontrole vajinamda baskı var dedim yürürken ayağı kalkarken ağrıyor dedim oda su iç sıkışık gel rahim ağzına bakalım dedi erken doğum riskin varmı yokmu bakalım dedi tabi beni bı evham sardi sun içip gittim çok şükür Rabbime rahim ağzı kapalı haftaya önlem için yine gek dedi eve geldim ama kafamdan çıkmıyorr bu durum her vajinam agridugunda her bebek idrara torbasına basınç yaptığında korkuyorum daha 32 haftaligim :(( dua edin bana bu psikolojiden çıkmam için kızlar ya

6 Cevaplar

0 oy
(265 puan) tarafından
Cok fazla ayakta durma surekli uzan canm
(116 puan) tarafından
Mecburum cnm yardım edecek kimsem yok bı kızım var ve doğum temizliği yapıyorum :((
(265 puan) tarafından
Bi kadin ayarlasan temizlik icin
(116 puan) tarafından
Cnm düşündük uygun birini ama 300 350 aşağı kabul etmiyorlar aşıyor bizi biraz
-Reklam-
0 oy
(1,161 puan) tarafından
bende  o aylarda  o durumu yasiyordum malesef yuruyemiyordum canim aciyordu.. ama  cok sukur erken dogum olmadi kendini strese sokma bence
(116 puan) tarafından
Normalmi sizce ???
(1,161 puan) tarafından
bende  doktora gitmisdim   erken dogun yok demisdi.  38 haftada sezeryana  alindim ben.. kalp rahatsizligim vardi normal dogus olamazdi bana
(116 puan) tarafından
Zaten ilk kızımda sezeryanliyim 39 haftamda alacak beni ama işte kafamı Allah bullak etti resmen
(116 puan) tarafından
Peki erken doğum yok demiş ya nedden baktı onu öyle söyledi
0 oy
tarafından
Bende, 22 haftalık hamileyim şekerim yüksek çıktı hipotiroidi de var bende ilk baştan beri hep diken üstündeydim ayrıntılı da bebekte kist ve böbrek genişlemesi çıktı kafam allak bullak oldu bende çok korkuyorum şu dönem hayırla Bi geçse başka bişey istemiyorum

Bu arada ayrıntılı yaparlarken genelde erken doğum durumunu doktor söylüyor canım bana yok dedi mesela doğruluk payı da yüksek oluyor ayrıntılı da dediklerinin doktor beni yan yatırıp doğum kanallarına baktı erken doğum riskin yok dedi sana, söylemedi mi 
(116 puan) tarafından
Allah ağzından isitsin canım yaaa inşallah öyle olur
tarafından
Allah ağzından isitsin ne demek canım :) anlayamadım ondan soruyorum

İçinde Bi beden var canım kolay değil elbet olur baskısı ağrısı bunları düşünme düşündükçe kötüleşiyor insan Allah her şeyi olacağıns vardırır :)
(116 puan) tarafından
Sen öyle pozitif konuşunca bende inşallah bu konuşmanı rabbim duyar demek istedim cnm :)) sağol cnm dusunemmeye çalışıcm
tarafından
Amin inşallah canım rabbim benimde bebeğim olmak üzeri bütün bebeklere sağlık sıhhat versin inşallah bende çok düşündüm nolacak bebeğime kist falan korkutgılsr beni ama sonra dedim Allah olacağına vardırır bekle gör rabbim dermansız dert vermesin inşallah hiç kimseye :)
(116 puan) tarafından
Bende Rabbime emanet etmişim valla insalalh tüm yavrularmizi rabbim korur kollar :-*
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Benim 34. Haftada vardı o, çok aşırı bi şekilde.. Yatakta sağa sola dönerken, oturduğum yerden kalkarken falan çok kötü ağrıyordu.. Kadın doğum doktorum bebek baskısıdır deyip durdu.. Sağlık ocağına tahlil verdim, enfeksiyonmuş.. İlaçları kullandıkça ağrı azaldı.. Şimdi 37. Haftadayım, bebekten olsa şimdi daha çok ağrıması lazım bebek ağırlaştığı için ama tam tersine azaldı bende
(116 puan) tarafından
Kanindami enfeksiyon çıktı canım
(1,552 puan) tarafından
Yok, idrar yolunda.. Normalde üşütünce falan oluyordu, belirtilerini biliyordum.. Kendi kendime bu enfeksiyon değil diyordum ama sonra internette gördüm hamilelikte biraz sinsi ilerliyormuş
(116 puan) tarafından
Cuma günü idrar tahlili vericem canım bakalim dünden beri ishalde başlamış canım onuda anlamış değilim
(1,552 puan) tarafından
Verin, enfeksiyonsa erken doğum konusunda içiniz rahat eder en azından.. Ben 34 dedim ama 24'te de başlamış olabilir ağrı, baya erken başlamıştı.. Şimdiden bu kadar bebek baskısıysa son ayda ne yapacam demiştim.. Bağırsak düzensizlikleri normal sanırım hamilelikte ama söyle yine de doktoruna
0 oy
tarafından
Ama normal ki o haftalarda baskı belki inanmazsın ama ben bikini bölgemin hemen üstünde hareket hissederdim bebişin elleriymiş onlar 
(116 puan) tarafından
Aaaa yaramazlar isteee :))
tarafından
Hem de ne yaramaz korkuyodum doğurcam diye ama 39+6 da doğdu :)
(116 puan) tarafından
Maşallah :))
0 oy
(87 puan) tarafından
Panik yapma canım bol bol dinlen bol bol dua et bu dönemlerde böyle korkular normal kötüyü getirme aklına
(116 puan) tarafından
Haklısın cnmm dualarım hergun var cnm kendime ve tüm gebelere

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 451 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 224 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde meltemismetcan (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 217 göst.
30 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu