0 oy
223 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Eşim en ufak bişeye beni suçluyor evde ne olursa olsun çocuklarla ilgili 8 aylık bebeğimiz var iki tane daha çocuğum var bebek hareketli kıpır kıpır durmuyor heryere girip çıkıyor emekliyor bişey oluyor düşüyor kafasını vuruyor canını yakıyor onun canı yandıkça bende üzülüyorum ama eşim öyle düşünmüyor sanki üvey annesiyim gibi hissettiriyor kaynamda öyle yapardı bakamiyon derdi doğurmayla anne olunmaz derdi iki çocuğumu kaynanamın evinde büyüttüm küçük bebeğime evimi ayirinca hamile kalmıştım ondan kurtuldum derken eşim başladı şuan oğlum hasta öksürüyor burnu akıyor ateşi var ondan da beni zararlı çıkardı anneligimi yargılamalarından bıktım artık 

7 Cevaplar

0 oy
(119,252 puan) tarafından
sana psikolojik siddet uyguluyolar
(73 puan) tarafından
Evet farkındayım çok moralim bozuluyor anasından kurtuldum eşim başladı
-Reklam-
0 oy
(12,965 puan) tarafından
Ver kucağına  baksın baba olmayı öğrensin çünkü belli ki o da babalık yapamıyor 
(73 puan) tarafından
Diyorum al bak diye ekmek peşine mi düşüyüm çocuk mu bakiyim diyor o sanıyor ki akşama kadar alıyorum kahvemi uzanıyorum TV karşısına relax takıyorum sanıyor 26 yaşındayım üç çocuk var ki onlara rağmen çocukları bahane edip parka götürüp bı nefes bile alamıyorum yedi yirmi dört evdeyim ev işi zaten bitmiyor
(12,965 puan) tarafından
Allak yardımcın olsun canım anlayışsız eşe hiç bir laf kar etmiyor
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Sende altta kalma canim
(73 puan) tarafından
Canımı yakmaya başladı artık
(22,070 puan) tarafından
Evdeyiz diye rahat sanıyolar:D
(73 puan) tarafından
Evet sanki biz değil onlar doğurmuş her ağrıyı onlar çekmiş zaten onlara bişey olduğuna dört dörtlük de olsak vicdan azabı çekiyorum ama işte kimseye laf anlayamazsın
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Cevre den ornek ver bak onlarında bebegı hasta olabılıyor, dusebılıyor bebekler boyle buyur herkezde boyle sorunlar olur. Ikna etmeye calıs konus bence.. Baktın olmuyor cocukları uzerıne bırak ben markete Vs gidiyorum de cık evden gez d8las bakalım ne yapacak... 
(73 puan) tarafından
Diyorum konuşuyorum bır saat sonra yine aynı Allah eşinde hayirlisini anlayışlisiniı nasip etsin
(4,146 puan) tarafından
Amin cnm ınsaallah düzelır
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Gecen esimlede boyle olmasada oda kizi hafta sonlari hadi babanin yanina git birazda dedigim icin tartistik neymis o bebe bakacaksa ben çalısacakmisim bende actim ağzimi ben sana hem bebe bak hemde evi sil süpür toz al yemek yap bulasik yika tuvalet banyo yıka demiyorum sadece çocuğa bak diyorum dedim eger bunlarida yapacaksan yaninda bende senin yerine işe giderim dedim bidaha bisey demedi :)
(73 puan) tarafından
Kuaföre gittim geçen 10 dakka sonra aradı zaten hadi gel artık diye
0 oy
(626 puan) tarafından
beni yanlış anlama canım ama bu gibi insanlarla başa çıkılamıyo malesef bu gibi insanların pskiyatrik destek almaları şart fakat kabul etmiyorlar bu yüzden sen destek al en axından nasıl başa çıkacağını öğrenirsin öğle sen çocuklara bak deymeyele olmuyo bende yaşadım benzer durumu kaç kez piskiyayriye gittim şükür şu an iyiyim eğer nasıl başa çıkacağını öğrenmezsen halin daha kötü olabilir
(73 puan) tarafından
Aslında başa çıkarım ama uğraşmak istemiyorum o kadar yorgun ve bıkkın oldum ki zaten bir laf söylesen adam kendini yırtıyor
(626 puan) tarafından
o zaman ya denilenleri duymayacaksın canım yada dişini gösterip herkesi susturacaksın yoksa her denileni kafaya taktımızda hayat geçmiyo

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 451 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 217 göst.
30 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 260 göst.
13 Ekim 2021 Aile kategorisinde Esmaslan (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.