0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (1,897 puan) tarafından

image

foto ters çıktı sancı var mı kızlar ben. Üç gündür adet sancısı çekiyorum bugün gittim muayeneye bakın hele 36 haftalıgim

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Cikmis bi tane fazla degil ama 
(1,897 puan) tarafından
Ne zaman artar bu sancı kuzum
-Reklam-
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Çok hafif düzensiz canım 
(1,897 puan) tarafından
Ne zaman düzene girer gı
(1,982 puan) tarafından
O uzun çizgi uzun uzun düzenli olduğunda canım
Benim uzundur sürekli baya sancılarım vardı düzenli doğumum başlamış hissetmedim hiç
Ama acil sezeryan olmuştum
Belli olmuyor yani canım
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Yok gibi bisey bi yerde cikmis
0 oy
(2,457 puan) tarafından
Var sancın ama düzensiz canım 
(1,897 puan) tarafından
Ayy hadi inşallah ne zaman düzene girer
0 oy
tarafından
Bnce yok canm sancın , çokmu kötüsün geçmiş olsn canm
(1,897 puan) tarafından
Yok kız kötü deilim
Sadece ara ara sancı geliyor du musyene gittim bende
tarafından
Son haftalığına gelmiştim artık çok normal
(1,897 puan) tarafından
Ay bir an önce başlasın istiyorum ya
tarafından
Başlamasn canm ögle deme , tam ciğerlerinin geliştiği zaman , benm kızım 36. Haftada doğdu küvez de kaldı
(1,897 puan) tarafından
Kız başlasın derken benm sancım başlasin yani sancım gelmezse onbeş güne sezaryen olmam lazım ben normal istiyorum ssvd yapacağım
0 oy
(4,197 puan) tarafından
Sancin yok canim, daha da erken gibi ama yinede belli olmaz, benim de 36+3te sancim cikti serum falan verdiler sonra cikmadi, ne kadar durursa o kadar iyi, benimde kasiklarim agriyo adet olacakmisim gibi bazden de belim artik normal bunlar sanirim 36+5 im suan
(1,897 puan) tarafından
Adet sancısı geliyor bana da kuzum ondan gittim bir problem yok sancı artık yavaştan gelecek mis
Bir an önce artsa sancılar keşke hemen doğsa :D
(4,197 puan) tarafından
Evet artik son haftalar duzensiz sanci olmasi normalmis, ah canim anne karninda ne kadar durursa o kadar iyi gelisimi acisindan, bende 2 hafta daha dursa cok iyi olacak diyorum :)
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Çok az var canm
(1,897 puan) tarafından
Evet bende hafif adet sancilari hissediyorum üç gündür keşke bian önce artsa da bitse ya
(2,126 puan) tarafından
Canm sana tavsiyem birer kez eşyalarını hazırla çocuğun ben üç gün hastaneye gidip geldim sancı çıktı biraz bende tamam sende az çıkmış ama ne olur ne olmaz aynı hafta doğum yaptım
(1,897 puan) tarafından
Kız herşeyim hazır bacım bu haftaya bırakır mıyım
Evet bebeğin ne zaman geleceği belli olmaz Allah'ın işi inşallah biran ince gelir
(2,126 puan) tarafından
İnsAllah kız hayırlısı olsun
(1,897 puan) tarafından
Amin amin şekerim
0 oy
tarafından
Çıkmamış hem erken daha iki haftan var en az
(1,897 puan) tarafından
Bacım benim de iki tane :D
Eğer gelmez se iki haftaya sezaryene girmem lazım ben normal istiyorum oyuzden diyroum gelsin
Gelsin ki sezaryen e gerek olmasın ssvd yapacağım sancimi bekliyoruz yoksa onbeş gün sonra sezaryen
tarafından
Gelmez ikitane doguryduysan bilirsin hayatım doğum sancısını bebek kendini kasar taş gibi olur sertleşir hareketi azalır
tarafından
İki haftaya gdaha çok var merak etme 37 sine girsin sona gelsin de sancı çıksın de ben erken doğum yaptım ve çok zorlandım senin için diyorum yani yanlış anlama szeryanina birgün kalmadan gelse yine iyi canım benim
(1,897 puan) tarafından
Kız bende onu diyorum kendi sancım gelsin diyroum işte yoksa gene sezaryen olacak istemiyorum korkuyorum anleiyyattan
tarafından
Ciks anlaşamadık:)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 93 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 134 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
6 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hellomam (4,961 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 826 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ebruliiiiii (252 puan) tarafından soruldu

378,421 soru

11,327,030 cevap

34,780 kullanıcı

...