+1 oy
231 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (21 puan) tarafından

image

Kızlar hm astronot tulum alicam kış bebegi ama bedenleri hakkinda bilginiz var mı ? hm ürünlerine genelde büyük kalıpları deniliyor kullanan var mı ? 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Böyle tulumları büyük beden alın her zaman çabuk küçülüyor 
(21 puan) tarafından
Haklısın canım teşekkür ederimm
-Reklam-
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Bana göre normal kalıpları bebeğim içinde aldığımda aksine tam oluyor kendim içinde tam 
(21 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :)
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Bu tür ürünleri bir tık büyük oluyor bebeğin iç kıyagetlerini hesaplayarak üretiliyor. 

Ben kızıma normal tek parça tulumları kullanıyorum hm den 6-9 ay diyorsa tam o beden kızım 9.ayında tam oluyor küçülmek üzere 
(21 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(187 puan) tarafından
Normal tulumlarından almıştım ben boy olarak diğerlerine kıyasla uzun avrupa standartlarına göre yapılıyormuş uzun ve ince 
(21 puan) tarafından
Aaa demek ki o yüzden beden olarak büyük diyorlar :)
0 oy
tarafından
Yorumları oluyor bazı ürünlerin değerlendirmeleri kısmından bakabilirsin birde çok kaliteli  hm halen aldıklarımi giyiyor lc tavsiye ederim orda da kaliteli
(21 puan) tarafından
Evet canım teşekkür ederim orayada bakacağım :)
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Bedenleri büyük canım ben de hep h&m aldım  nerdeyse çok güzel şeyler var 
(21 puan) tarafından
Ocak ayinda doğacak o zaman 2/4 ay alsam 6 aya kadar giyebilir diye düşündüm şuan :)
(1,020 puan) tarafından
Senle bir bizim kışlık ürünse 1-3 ay al bence ki öyle. Ben astronot tulumu 0-1 ay aldım bunun ikili takımını 1-3 ay aldım
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kuzu geçen yıl 12-18 iki adet pantolon aldım bebem birkaç günlüktü şuan kotun sadece boyu uzun 13 ay 3 günlük. 12 kg bebek bir de. Boya ve kiloya bak daha çok 
(21 puan) tarafından
Tamam canım dikkate alacağım çok teşekkür ederim :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 153 göst.
0 oy
5 cevap 100 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
1 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu

379,979 soru

11,374,725 cevap

34,857 kullanıcı