+2 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından

Bu gece bir rüya gördüm bir kız çocuğu vardı, Benim kızımmış o kadar seviniyorum ki çocuk anne dedikçe kızım deyip sarılıyorum öpüyorum. Güzel bir kız çocuğuydu. Aldım sardım kucağıma aldım yanağını yanağıma koydu uyudu öyle. Rüya ama o sıcaklığı hissettim resmen. Bir gün gerçek olur mu bu rüyalarım bilmiyorum. Adetime 3 gün var çatlama iğnesi klomen kullandım bu ay ikinci kez. Test yapmadım hala test yaparsam negatif görünce kaçıncı hayal kırıklığım olacak o yüzden korkuyorum yapmaya.

Hepsi bi yana bugün çocuklarınıza bir kere de benim için sarılın öpün koklayın. Mutlaka şükrediyosunuzdur ama bir kere de ben hatırlatmış olayım o kadar şanslısınız ki... 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Üzülme gecicek emin 4 senelik evliliğimdeiki kürtajın var ve 1Sene hamile kalamayisim hiç bişey yokken 2.kurtajimi oldum doktorum doğumhane sen çıkarken aileme kapıda bu kızın biseyi yok gebe kalıcak nasıl kalamiyo dedi ben çıktıktan sonra bana dediler bağırdım olmuyo işti olanda gidiyo diye haykırdım sonra umudumu kestim artık karar almıştım istemiyorum dedim çünkü kaldırmam artık dedim dedim ve 2ay sonra gebe kaldığımı öğrendim doğuma kadar 280adet oksabar kullandım onada bişey ollasin diye erken doğum riski düşük tehlikeleriyle 9 ayı atlattım şimdi kızım 4 aylık sana diyeceğim o ki hiç üzülme bunlar olacagin habercisi dusunme psikoloji gerçekten çok önemli senin gibi klomennkullandim çatlatma iğnesi kullandım daha niceleri ama hiç bişey fayda etmedi çünkü sorun yoktu psikolojim en büyük sorundu lütfen üzülme Allah'ın izniyle ve bizlerin duasıyla rabbim sana rüyalarını nasip etsin güzel kalplim<3

(350 puan) tarafından
Neler yaşamışsın, neler atlamışsın ama kavuşmuşsun yavruna Allaha şükür. Böyle güçlü kadınlar bana güç veriyo ne güzel. İnşallah düzeltiyorum bu psikolojiyi ben de. Sadece ben değilim ki sonuçta bu yollardan geçen.. Allah dermansız dert vermesin değil mi... Allah razı olsun meleğim çok sağol ❤️❤️❤️
tarafından
Ne demek kuzum Allah dert veriyosa bilki sonundada dermanını veriyo bu bı imtihan sadece ne olur psikolojini duzelt düşünme gez dolaş eğlen motive olmak çok güzel emin ol kimseyide kulak asma
-Reklam-
+1 oy
(9,007 puan) tarafından
Ssnkn için uyuyan oğluma kocaman sarıldım şuan. Kedimden de utandım 2. Ye hamile kalınca üzülüp ağladığım için. Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah en yakın zamanda sanada hayırlı bir evlat nasıp etsin tüm kalbimle dua ediyorum senin için
(350 puan) tarafından
❤️ Aminn inşallah, Allah razı olsun
+1 oy
(5,132 puan) tarafından
Allah sana da çifter çifter nasip etsin inşallah ❤
(350 puan) tarafından
Sağol cannn Allah razı olsun
+1 oy
(136 puan) tarafından
Cnm benim insallah olur sen tevekkül et gerisi Allaha bırak 
(350 puan) tarafından
Tabi Rabbim hayırlısını versin.  Sabrediyorum sadece başlarda çok isyan ettim. Ama böyle rüyamdaki şeyden çok etkilendim
(136 puan) tarafından
Bende rüyamda gördüm hamile olduğumu etrafımdaki herkes beni görüyorum ben aldırış etmemiştim meğer 1 aylik hamileymişim asla isyan etme Rabbım siniyo sınavını geç şükür et şeytanı sevindirme inanıyorum ki olacak sadece işte beyin ile alakalı kuzum bu olay asla olumsuz düşünme güzel bir anne olacaksın inanıyorum tüm kalbimle sonucunu öğrenince bana yaz olurmu
(350 puan) tarafından
İnşallah öyle olur benim de. Ama ben diğer aylarda da gördüğüm için artık ihtimal vermiyorum. Allah razı olsun buraya girip sizle konuşmaya başladığımdan beri eskisi gibi kafama takıp üzülmüyorum. İnşallah olur da haber veririm ❤️
+1 oy
tarafından

Aglamak istemiyorum ama ben ya:'( 

kuzum rabbim seni oyle bi zamanda sevindirsinki insallah bugunlerini hatirlama bile ❤️

(350 puan) tarafından
Ben de epeydir ağlamıyodum bugün tutamadım regl gelecek heralde duygular tavan. Bide rüya üstüne geldi. İçimi dökmek istedim. Keşke keşke.. İnşallah Allahım nasip eder bana da o duyguyu
+1 oy
(3,480 puan) tarafından
Seni anlayabiliyorum rabbim gerçekten isteyenlere nasip etsin 
(3,480 puan) tarafından
her ay Bi umutla bekliyorum bi gün bizde anne olcaz buna inanıyorum
(350 puan) tarafından
İnşallah ❤️ Allah ikimize de en kısa zamanda o duyguyu tattırsın, isteyen herkese... Kelimeler yetersiz kalıyo gerçekten
(3,480 puan) tarafından
Bi kere hamile kaldım bebeğimi kaybettim o kadar zor ki
(350 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum ben. Keşke böyle olmasa ama sınavımız buymuş zor olsa da sabredicez kuzum sabrın sonu inşallah mutluluk olacak
(3,480 puan) tarafından
İnşallah canım Allah böyle layık görmüş vaktini bekliyoruz
+1 oy
(387 puan) tarafından
Allah olmayan her kese nasip etsin.kimsenin kucagini bos birakmasin insAllah hakkinda hayirlisi olsun canim
(350 puan) tarafından
, ❤️ sağ olun. Aminn inşallah
0 oy
(800 puan) tarafından
İnstagramda beralife aromatik yağlar sayfası var cnm mutluka görüş 

Bazen doğal yollar çok işe yarar

Güvenulir bu sayfa 

Bende ürünlerunden kullanmıştım

Tedavi görüp sonuç almayıp burdan sonuç alan  kadınlar da var

Gebelik seti var onu al 

Ekstra çoban çökerten ve çaksır suyu al 
(350 puan) tarafından
Çakşır suyu aldım ama içemedim kokudan. Diğerlerine bi bakayım bi umut.. Normalde asla güvenmem böyle şeylere korkarım hatta daha kötü eder diye
(800 puan) tarafından
Yok cnm
Ürünlerin adını bilsin yeter başka yerden de alsan olur
Sen mutlaka bak cnm
Ürünler soğuk sıkım olduğu için çom önmlı
0 oy
tarafından
Rabbim inşallah hayırlisiyla sana sağlıklı sihatli hayırlı evlat  versin canım herşeyin bir vakti saati var buda senin imtihanın elbet seninde yüzün gülecek inşallah ❤️❤️❤️
(350 puan) tarafından
İnşallah ❤️❤️ çok sağ olun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 61 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sinem_A (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 97 göst.
31 Ekim 2022 Aile kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 139 göst.
15 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu