0 oy
200 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından

Kızlar 12+3 üm 2 gün önce doktora gittik kontrolüm yapıldı cinsiyet tahmini oluyor mu hocam dedim bir daha ki kontrole olabilir dedi çok heyecanlıyım etrafimdakiler erkek diyor eşimle ben kızcıyız ama eşimde çok fazla bi şekilde erkek hissediyor hisleri de derinden gelirse tutar yani ondan çok merak ediyorum görümcemde erkek diyor seviyorum kendisini ama erkek hissediyorum diyo eğer erkek çıkarsa ben dedim ben hissettim tuttu İşte ben demiştim diye bin kere tekrarliyor Allaha dua ediyorum Rabbim gönlümüzdekini sağlıklı nasip et hayırlı evlat nasip et sadece sen bilirsin başka kimse bilemez diyorum kız derse onun suratıni merak ediyorum çünkü ters köşe olcak yaa ne biliyim ufff sizede ultrason görüntüsü atayimda bi bakın karbonat testi Çin takvimi hep kızı gösteriyor Ayy Allahım gönlümuzdekini sağlıklı nasip etsin amin :)

image

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allah hayırlısı neyse onu versin sağlıkla kucağına almayi nasip etsin 
(4 puan) tarafından
Amin canım insAllah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şekilsiz kesin kızdır :D
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Öncelikle cinsiyeti ne olursa olsun evlat evlattir sağlıklı olsun yeter ☺️❤️ bende hep erkek hissediyordum eşim kız diyordu çin takvimi Rus takvimi hep kız diyordu kızım oldu ❤️
0 oy
tarafından

Canım benim 12. Haftada erkek olduğunu anlamıştı doktor erkek bebek genelde erken belli oluyor 

İnşallah RABBİM en hayırlı olanı verir İnanlı hepsi çok farklı bende kız bekliyordum ama oğlum oldu onu o kadar seviyorum ki bir gulsun diye yapmadığım şaklabanlık kalmıyor :D<3:'(

(4 puan) tarafından
Her şey kucağına alıncaya kadar tabiki var her gebenin bir istegi böyle konuşuyorum kendimle herkes geçiyor bu evreden :)
tarafından
Aynen canım görsen erkek dedikleri halde kaç kez bı bakın kizmi demiştim :))
(4 puan) tarafından
İlk duyar duymaz ve sonraki bi kaç gün ne hissettin yanlış anlama kız istediğin için soruyorum yani ne biliyim için farklı oldu mu
tarafından
Yani evet  hayallerim farklıydı saç bağlamalar süslü süslü giydirmeler fln
Bunların olmayacağını düşünmek uzucuydu ama doğumdan sonra  değişti duygularım ;)
(4 puan) tarafından
Hayırlı evlat olsun inşAllah sağlıklıca büyüsun kuzucuklar bende senin gibi olurum erkek olduğunu öğrenirsem kesin

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 255 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Peri&Anne (1,335 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 494 göst.
7 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Peri&Anne (1,335 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 333 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 558 göst.
13 Haziran 2020 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

378,415 soru

11,326,719 cevap

34,780 kullanıcı

...