0 oy
215 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Kızlar ikizlerim için şimdiden beşik almak istiyorum karar veremedim hangisi daha kullanıslı oluyor? Yeni doğup eve geldiğimizde oturma odasında gün içinde yatırmak için kullanacağım.

image

image

image

image

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

image

Benımkı hiç birini sevmedi tavandan salıncak kurduk onda uyuyor 

tarafından
Foto ekledım :-))
tarafından
En baslı tercihim tasınabilir olması ikiz olacagı için salıncak yerim çok uygun değil :) arada kayınvalideme indiririm o uyutur diye düşünüyorum tasınılır olunca
tarafından
Yakınsaan kaynanana onların evınede yaparsınız daha kullanışlı ve masrafsız oluyor
tarafından
Altlı üstlü :D evine birşey yaptırtmaz kıymetlidir evi
tarafından
Öyleyse sen bilirsin canım
-Reklam-
0 oy
(2,593 puan) tarafından
3. olandan kullandım gecede yatak odasına götürüyordum bir süre yattılar onda çok işime yaradı gerçekten
tarafından
Kolay taşınabilir mi? Ve sağlam mı?
(2,593 puan) tarafından
tabi tabi ben tek başıma çeke çeke götürüyordum mesela bazen kayınvalideme geçerken alıyordum karşılıklı oturuyoruz geçen eşimin kuzeni geldi 4 aylık bebeği var hemen kurduk onda yattı kurulumu da basit sağlamda 7 ay kadar kullandım sığamadığı için dönemiyordu o yüzden kaldırdım hele ki ilk zamanlar ok rahat oluyor ama ben alt kısmına battaniye falan koyup yükseltmiştim alması yatırması kolay olsun diye
tarafından
Teşekkür ederim bilgi için bana dalazım olan böyle birşey hem kolay tasınsın hem kolay kalksın ortadam
(2,593 puan) tarafından
memnun kalırsınız çabuk sökülüp taşıma da oluyor uzak bir yere gideceğiniz zaman birde ayrıca tavsiyem e bebek te reflü yatağı gibi babynestler var ondan alabilirsiniz çok rahat oluyor benim oğlum ayakta sallanarak uyuyor 16 aylık hala onunla sallıyorum ayağımdan indirirken çok hareket etmiyor sallaması da kolay oluyor
0 oy
(2,291 puan) tarafından
1 numara kullanisli olmuyor 

Sallanırken kayıp gidiyordu benimki 

2 numara ya da 3 numara al derim
0 oy
(800 puan) tarafından
3 no var bende13 14 ay çok rahat kullandık 

Hepsi buradada ilk siparişe 50 tl hediye çeki vardı puanti nova beşik olarak 200 e alabilirsin
(800 puan) tarafından
Evde delik delme şansın varsa 2. Resimdekinin asılanları çok daha iyi olur
(2,593 puan) tarafından
13 14 ay nasıl kullandın canım ben 7 ay zor yatırdım sığmıyordu dönemiyordu
tarafından
Aslında var salonum büyük ama ikiz olacagı için çok kaba durur diye böyle birşey tercih etmek istedim bir de kayınvalidemgille alt lı üstlüyüz arada aşağıya ona bırakıp o uyutur kafa dinlerim tasınabilir olsun diyorum :D
(800 puan) tarafından
Cnm onlar aparatlı oluyor işin yokken sök
Bidi bu kadar kaba olmaz asılanlar

Valla cnm kullandım gayet rahat
İyi  de döndü şuan kızım2 yaşında
Şimdi 2. Yatıyor oğlum
(2,593 puan) tarafından
baya hakkını vermişsiniz ne güzel benim oğlum çok fazla hareketli uykusunda da beşiğinden bile bizim yanımıza kadar geliyor

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 446 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Pelin_38 (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 186 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Nalan-Tayyar (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 340 göst.
1 Temmuz 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yareeennnn (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
20 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...