+1 oy
248 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Valla artık kafayı yicem kızlar. Ailesi köyden geldi annesi bir hafta bizde kaldı bıktım her gün görmekten. İki gündür babası geldi annesi ve babası kendi evinde kalıyor günlerdir birlikte yemek yiyoruz her gün çağırıyorlar o kadar sıkıldım ki eşimle muhabbetimiz kalmadı. Yemek ye kahve iç çay iç öyle gidiyoruz eve.hemen uyuyoruz. Otel gibi kullaniyoruz evi her gün iç içe olmak zorunda gibiyiz. Bugün artık son gün yarın sabah gidicekler köye. Dedim artık evde yiyelim eşime. Eşim msj atmış bugün yemek yapma annemler börek yapmış gelirken alcam evde ikimiz yeriz diye. Tamam dedim yanına çorba yaptım. Kayınpederim arıyor börekleri almaya gelirken biz de gelcez çocuğu görelim gitmeden hemen kalkcaz yemeğe kalmicaz diye sanki günlerce görmemişler gibi. Tamam dedim o sırada çocuk mizmizdi eşime dedim çocukla ben de geleyim hava almış olur. Gittik işte eşim tutturdu hadi hep beraber bize gidelim bizde yiyelim diye. Babası da dedi gitmeye gerek yok madem geldiniz burda yiyelim. Ben de tamam dedim burda yiyelim. Yani o kadar sinir oldum ki corbam kaldı. Bir de eşim surat asıyor neden bizde yiyelim demedin diye. Amelelik yapmamak için dedim anlamsız birdaha yemekleri tasiyip bizde yemek onun suratını çekiyorum şimdi ailemi davet etmedin diyor gerçekten kafayı yicem artık 

5 Cevaplar

0 oy
(404 puan) tarafından
Canım geçici surecmis alttan alsaydın keşke yani eşinle neden arani açıyorsun ki 
(1,271 puan) tarafından
Geçici değil ki cnm hep böyle 15 gün sonra yine gelecekler
(404 puan) tarafından
Anladım o zaman kötüymüş ne diyim :/
-Reklam-
0 oy
(859 puan) tarafından
1 haftaymış seninki yine. Benim kaynım 2 aydır bizde kalıyo güya ev arıyoda bulamamış hasbam biz evlenmesek ne yapıcaktın
(1,271 puan) tarafından
Bizim de sık sık cnm 15 gün sonra yine gelecekler
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yani bir hafta on günü birlikte geçirseniz ne olur ki kesşke ısrar etseydin gitseydiniz çorban da kalmamış olurdu
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Çok sinir bozucu canım benim Allah kolaylık versin sürekli sürekli ne gerek var böyle yapacaklarsa niye evleniyor bu erkekler anlamıyorum otursun ailesiyle doya doya vakit geçirsin kızların da başını yakıyorlar 
0 oy
(316 puan) tarafından
Ayyhh ne o öyle ya vıcık vıcık her gün her gün hiç sevmem iyi ki eşimin ailesi uzak valla hiç çekemezdim bu ne ya 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 103 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nihal.34 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 217 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 494 göst.
0 oy
9 cevap 1,272 göst.

378,253 soru