0 oy
368 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar 6 ay 4 günlük oğlum var asla su icmiyor ağzina kasikla veriyorum midesini bulandiriyo farkli farkli biberon veriyorum gene aynisini yapiyo canim sıkıldı artik ya ek gidaya gectik artik su içmesi lazim surekli mama ve ek gida yiyo su içmiyo 6 ay boyunca hic su vermedim doktorlar önermiyor diye acaba ondan mi su icmiyo ki gercekten psikolojim bozuldu hastalanacak diye korkuyorum susuzluktan benim gibi olan anneler var mi siz nasil bi çare buldunuz

8 Cevaplar

0 oy
(1,556 puan) tarafından
Oğlum 1 yaşına bastı aynı sıkıntı bizdede var sanki zehir veriyorum ağzından akitiyo suyu içmiyor
tarafından
Evet ya sanki su değilde zehir veriyomusuz givi davraniyolar senin kk gene 1 yasinda benim ki 6 aylik ve emmiyo mama yiyo
(1,556 puan) tarafından
Benimki emiyo bide ek gıda napcaz bilmiyorum doktor 9 aylık olduktan sonra kendi içmek isticek dedi ama nerdeeee yazın çok sıcak günlerinde öyle içti biraz sonra içmedi veriyorum.tukuruyo
tarafından
Allah yardimcimiz olsun tatlim
(1,556 puan) tarafından
Amin canım yaa amin valla çok zor bobrekleri susuz kalıcak die korkuyorum
tarafından
Aynen canim bende ondan korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(394 puan) tarafından
Allah allah benim kızım 9 aylık mahsallah benden fazla su içer 4 ayındam beridir suyu cok sever. Seninki neden su içmez anlamadım. Ama iyi bişey değil. Bari su içmiyosa meyvelerin suyunı sık tatlı diye içer belki susuz kalmasın vucudu. 
(394 puan) tarafından
Haber ver bana merak ederim :)
tarafından
Bil bakalim uyurken su verdiğimde kim boğluyodu az daha :) :)
(394 puan) tarafından
Aaaaaa yapmaaa yaa. Nasıl cocuk simdi iyimi ay kusura bakma ben uykusunda da veriyorum kızıma ondan dedim sana çok özür dilerim
tarafından
Yok bise cok sukur genzine kacti su estafurullah sizlik bi sorun değil aksine tesekkur ederim tavsiyeniz için
(394 puan) tarafından
Bir nebzede olsa işe yaradıysa ne mutlu
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Benim kızımda içmiyordu nuk pipetli alıştırma bardağı aldım onunla içiyor 
tarafından
Kac aylikti kullandiğinda
(4,089 puan) tarafından
8 aylık canım
tarafından
Benim ki 6 aylik bi aliyim deniyim umarim icer
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Philips avent in suluğu ile çözüm buldum ama 6 ay su vermediğin için de olabilir keşke verseydin biraz 
tarafından
Ya ne biliyim vermeyin diyo ya doktorlar ayni sekilde benim doktorumda verme diyince vermedim philips aventi de denedim tık yok maalesef
(13,202 puan) tarafından
Alışır inşallah zamanla. Doktorlar çok şey diyor bazen bir furya çıkıyor onu verin bunu vermeyin diye yürüyüp gidiyor
tarafından
İnsallah
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Çay kaşığı ile damla damla ver kuzum ama zorlama asla içmez o zaman ama merak etme alıştığı zaman lokur lokur içecek üzme ve stres yapma kendine bebek etkilendiği için daha huysuz olud ve bu kısır döngüden çıkamazsınız bırak akışına elbet içecek ama sen saatte bir yada yemekten sonra az az dene istemiyorsan tamma vermiyorum de bırak ama içerse de elleme içsin ve korkma senin sütünden de fazlasıyla su alıyor o yüzden içmiyordur 
tarafından
Emmiyo ki emse zaten zorlamam yada sıkıntı yapmam mama kullaniyor ne yapacağimi sasirdim belkidr en guzeli dedigim gibi zamana birakmak
0 oy
tarafından
Uyku arasında ver meyi denedin mi canım benimki de tam tersi çok içer suyu 4 aylık
tarafından
Biraz once bogluyodu az daha
0 oy
(247 puan) tarafından
Bebekler 9 aydan sonra kendileri suyun farkına varmaya başlar doktorum hiç zorlama emiyor dedi tabi ki vermeye çalıştım ama için rahat olsun daha küçük eline sulukla oynamaya baslarken alıştı 
tarafından
Anladim canim tesekkurler

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 382 göst.
0 oy
23 cevap 537 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Aleynafndk (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 150 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayse57575 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy