0 oy
584 göst.
Diğer kategorisinde (1,621 puan) tarafından
Kızlar burda görmüştüm limon suyunaatırıp giydiriyorlardı çorapı etkisi oluyor mu asidik zararı olur mu kızım 8 aylık 6 saat dolmadan ilaç da veremiyorum 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım osman gönülal in ateş hakkında detaylı videosu var onu izle şimdi tavsiye üzerine yapılan şeyden ben hep çekimser kaldım bu tarz konularda istersen işin uzmanıni dinle 
(1,621 puan) tarafından
Bakıyım canım duş aldırdım kompres yapıyorum sürekli oda uyuyamıyor uyumayınca ağlıyor düşen ateş geri çıkıyor doktorda dönüşümlü vereceğim ilaç vermedi ki :( 38 e çıkarsa getir dedi orda ölçtü 36.6 ateşi yok dedi eve bi geldim 37.9
tarafından
Allah Allah vermesi lazımdı önce parasetemol ardnsan iboprufen ilaç vermesi lazımdı ilginç biraz daha bekle cnm inş geçmiş olsun Rabbım Safi sıfatıyla muamele etsin
(1,621 puan) tarafından
Alerjik bünyesi daha önce de calpol den başka ilaç kullanmadı diye vermedi düşüremezsen getir dedi
tarafından
Acile götür o zaman canım düşmedi yüksekse
-Reklam-
0 oy
(119,310 puan) tarafından
ates cok yuksekse acile gotur burfa duydugun herseyi deneme bebehin kucukmus
(1,621 puan) tarafından
Şimdilik düştü gibi çıkarsa götürürüm tekrar işte orda tabancalı ölçerle bakıyo 36.6 çıktı ateşi yok dedi eve geldim koltuk altından ölçtüm 37.9 alından ölçsem bendede 36.5 36 arası cikiyo
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Ben ılık duş aldrmıştım calpol verp ayaklrınn altına sürmüştm tabi hangisi düşürdü bilemm belkide düşeceği vardı hiç bilmiyorum 
0 oy
(800 puan) tarafından
Limonla ovala masej.yap sonra çorap geçir 
0 oy
(928 puan) tarafından
O çok zararlıymıs ya Doktorlar diyor ateşi dusuruyormus ama iç ateşe ceviriyormus bu sefer
(1,621 puan) tarafından
Öyle mi canım bilmiyordum saol söylediğin için hiç denemeyim bile o zaman
(928 puan) tarafından
Yok canım onu da sirkeyi de deneme 4 saatte bir şurup ver alnına koltuk altına kasıklarına ıslak bez koy bez çok soğuk olmasın ama öyle de düşmezse takip et acile götür mecbur
0 oy
(7,707 puan) tarafından
Alerjik bir bünyeye sahipse kızın yapma canım.
0 oy
tarafından

image

ateşe buda iyi geliyor 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
39 ateşi vardı ayak altına limon sürdüm ılık su uyguldım düştü hemn
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Öyle  saçma  ve tehlikeli  birşey  yapma  sakın  burda  duyduğun  her  sey  doğru  değil  bjr limonu  araştır  bakalım  bebege  ne gibi  zararı  war  ateşte  çok ateşi  warsa  doktora  götür  fazla  yoksa  ılık  bir duş aldırıp  ateş  şurubu  içir  düşmüyorsa  acile git 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 2,550 göst.
13 Haziran 2021 Aile kategorisinde Tugce1100 (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 570 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Sevimlipanda07 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 115 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde ElvinHelin (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 259 göst.