0 oy
237 göst.
Aile kategorisinde (1,233 puan) tarafından
Şimdi şöyle anlatayım eşim 7 yıldır evden ile işten eve gider gelirdi kahvesi dışarısı yoktu taki işten ayrılan kadar u iki 3 aydır Bi ayağı dışarıda arkadaşı Bi alo diyo kahveye koşuyo başkası Bi alo diyo  balığa gidyo iyice evi boşladı düşünün cocuk ateşli yanıtı o dışarıya kacıyo böyle olunca ok sık kavga oluyo huzur bozuluyor diyorum iyice sorumsuzlaştn haksızmıyım napmalıym sizce bnmi hatalıyım 

9 Cevaplar

0 oy
(1,578 puan) tarafından

Bu kadar dışarı çıkmadı normal gelmedi bana kızdı işte heleki çocuk hastayken ve en baştan plan bisey de değilmiş sonradan başlamış 

(1,233 puan) tarafından
Bnde öyle diyorum
-Reklam-
0 oy
(594 puan) tarafından
Kahve cidden bağımlılık yapiyo erkeklerde niye bende anlamıyorum kayinbabam her zaman gidermiş zaten hatta gececi çalışıyor ama iş çıkışı eve gelmeden kahveye gidiyor orda 2-3 saat oturup öyle geliyor eşimin amcasının hiç öyle alışkanlığı yoktu adam 50 yaşında kahve alışkanlığı oldu bide üstüne sigaraya başladı orda değişik 
(1,233 puan) tarafından
İki 3 ayda yoruldum
0 oy
tarafından
Önceden öyle değilmiş simdi calışmiyor diyorsun bunaliyordur cnm
(1,233 puan) tarafından
Haklısın ama haftada 2 3 gitsin hergun ne
tarafından
Her günse sıkıntı
Bende bugün postları yarım yamalak okuyorum sonrada yanlış yorum yapıyorum yaa☺☺
0 oy
(120,115 puan) tarafından
isi olmadigi icin bos vaktini oyle degerlendiriyo demekki acil sıkı bi ise girmesi lazim
(1,233 puan) tarafından
Bnde iş bul işe gir diym dinlecm diyo
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Belki stresini öyle atiyodur canm erkekler bizim gbi degil dert anlatip zayıf görünmek istemez çocuğun hastaligina karsi duyarsiz kaliyosa ona bise diyemem tabi.
(1,233 puan) tarafından
Öyle canm ama bnde bunlyrm 3 cocugum var
0 oy
tarafından
Senin kocada atak ayına girmiş..
(1,233 puan) tarafından
Hay ataklarına
(594 puan) tarafından
Hahahahaha güldürdün ya :D doğru tespit valla
tarafından
Bu erkeklerin çocuktan farkı yok cnm ..
0 oy
(3,208 puan) tarafından
Çalışmadığı içindir canım inşallah tez zamanda hayırlı bir iş bulur yine ona da hak vermek lazım bunalıyor belki, bazen böyle dönemler de yaşanabiliyor
(1,233 puan) tarafından
İnanki sabır sabır nereye kadar artık patladım bnde
(3,208 puan) tarafından
Işe girene kadar malesef bu durum düzelmez, evde stres olucaktir haliyle haklısın da o zamn da dha çok gidicek çözümü yok sabirdan başka :/
0 oy
tarafından
Is bulsun hemen ise gitsin normale biner. Kahveye gideceğine is arasin
0 oy
(3,570 puan) tarafından
Haksız olacak bi durumunuz yok. İş aramaya gidebilir ama gerisi gereksiz ve fazla.

Bunu normalleştirmeyin. 
(1,233 puan) tarafından
Aynn bencede öyle

İlgili sorular

+2 oy
22 cevap 760 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
8 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 69 göst.
0 oy
3 cevap 59 göst.
29 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu

385,250 soru

11,520,836 cevap

35,184 kullanıcı

...