0 oy
108 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,233 puan) tarafından
Oğlum 22 aylık bu hadtalık yuzunden havale geçirdi ateş bi yandan ağızda yaralar bi yandan nasıl en cabuk atlatır 

4 Cevaplar

0 oy
(3,681 puan) tarafından
Benimki de geçen sene olmuştu 1 hafta sürmüştü canım doktor ilaç vermişti 
(1,233 puan) tarafından
Bizede verdi inş cabuk geçer ya
-Reklam-
0 oy
(1,210 puan) tarafından
10 günde geçer inşallah sabır lazım biraz Allah şifalar versin inşallah 
(1,233 puan) tarafından
Cok saol cnm inş ya
0 oy
(12,485 puan) tarafından
Kendi kendine geçer doktor ilaç verdiyse düzenli kullanın bir kaç güne geçiyor geçmiş olsun 
(1,233 puan) tarafından
Çok saol canm inş ya
0 oy
(830 puan) tarafından

Valla cnm benim oğlum geçirdi ama gel birde bana sor öldüm dirildim ateşinin çıkmaya başladıginda ne kadar doktor baksada asla o yaralar engellemedi ilk başlarda kızarıklık oldu ertesinde büyüyerek yayıldı milim milim yara bere oldu her yeri Allah'ım kimseye yaşatmasın ömrümden gitti şimdi 2 ay olucak ayak tırnakları düşmeye başladı bize calpol ve dolven birde antibiyotik verdiler gkum antibiyotigin bir kez demedi ve asla kabul etmedi iyi mide etmemiş Instagramda bir çok çocuk doktoru antibiyotik tavsiye etmiyor kendi kendine geçiyor dendi gercekten öyle bize kenokort vermişti ağız içinde bile vardı ben içine sürmedim iki kez yaralarına sürdüm 

Birde serum verdiler serumdan sonra çocuğun yaraları su topladı ya hatırladıkça içim gidiyor 
(1,233 puan) tarafından
Aynı canm bizim oğlanın vucudunda bişi yok ağzında var iki gun oldu daha bişi yok vucudunda hemenmi cıkıyo anlamdm
(830 puan) tarafından
Eltimin oğlundada ağzında oldu sadece benim ki bir hafta sonra ağzından başlayıp bütün vücuda yayıldı cnm
(1,233 puan) tarafından
Oy kıyamm yavruya inş bizimji yayılmaz geçer hemen görümcemin cocugunun  baya yayıktı ondan geçti
(830 puan) tarafından
İnşallah cnm Rabbim şifa versin benim psikolojim bozuldu 5 günde sabah ayrı akşam ayrı götürdüm hastaneye içim asla rahat etmedi doktor banw sakin ol biseyi yok dediği halde yinede götürdüm ya
(1,233 puan) tarafından
Aynn canm ya rabbim korusun melekleri

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 153 göst.
+1 oy
3 cevap 176 göst.
4 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Naz07 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 222 göst.
0 oy
17 cevap 270 göst.