0 oy
446 göst.
Diğer kategorisinde (881 puan) tarafından
Kızlar dün hatırlarsanız bebeğimin kakasının fotoğrafını paylasmıstım ishalmi diye aile hekimine götürdüğümü söylemiştim. Akşam eşim işten gelince tekrar aynı şekilde yaptı acile götürdük. Doktor karnından röntgen bide kaka tahlili istedi. Fotografını çektim hocam dedim bakmam birşeyi değiştirmez dedi. Röntgene girdik daha sonra bebek bakım odasına geçip emzirdim hemen kakasını yapsın da gidelim diye hastane ortamını biliyosunuz zaten. 1 saat bekledik yapmayınca doktorun yanına gittik hocam yapmadı röntgen sonucuna bakarmısınız siz dedik 1 saat daha bekleyin dedi yine bekledik yapmadı tekrar gittik bu sefer yarm saat daha bekleyin dedi yine bekledik en son gittiğimizde röntgene baktı biraz gaz var dedi lavman verdi. Düşünebiliyormusunuz 2 gündür ishal olan bebeğe su kaybı olan bebeğe lavman verdi. Kızlar biz eşimle gece saat 1 de girdik eve o doktor yüzünden ya allah askına sizede böyleleri denk gelirse şikayet edin ben dün hem aile hekimini hem de acilde görev yapan çocuk doktorunu şikayet ettim. Kimse doğru dürüst işini yapmıyor ya lavman verip eve göndermek nedir???

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnsan yerine koymuyorlar hiç keşke başhekime felan şikayet etseydin ishal olan çocuğa lavman verilir mi benim bildiğim kabız olur ne bilim aşırı derece de gazi olur öyle verilir ? Ben mi yanlış biliyorum ??
(881 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum bebek zaten yeterince su kaybetmiş lavmanla iyice kaybedecek. Direk cimere yazdım ordan başhekime gönderiyorlar mesajı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ozele goturseydin sabah
(881 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Eşimin arkadaşı izinde canım malesef izin alamıyor gün içinde dün akşamdan beri yapmadı daha bugün tekrar yaparsa götüreceğim özele
tarafından
Arada boyle sivi olabiliyor . Korkma bence ama . Bizimki de bazen sivi bazen puturlu bazen yogun kivamli . Bez sayisi  cok bariz bi sekilde artmiyorsa dr ya goturmem sanirim . Ishal olsa bence kaka sayisi da artardi
(881 puan) tarafından
Normalde 1 haftada bir kakasını yapardı 2 günde 8-9 defa olunca telaş yaptım ama dediğim gibi dün akşamdan beri hiç yapmadı inşallah yapmaz birdahada
0 oy
(6,711 puan) tarafından

Manyak mi ne ya çocuk kakasini yapıyor zaten ne lavman veriyor çocuğu iyice halsiz bırakacak :angry:

(881 puan) tarafından
Cinsler işte ya vallahi deli ettiler dün
(6,711 puan) tarafından
Geçtimi ishali peki daha varmı canım? :(
(881 puan) tarafından
Dün akşamdan beri hiç yapmadı geçmiştir inşallah ☺
(6,711 puan) tarafından
Inşallah canimm çok geçmiş olsun. Hastanelerden hayır gelmiyor maalesef ☺
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Doktr adamın yüzüne bile bakmıyo özellikle aciller.... ihmal etmeyin söyle böyle diye afiş arıyolar her yere ama  biz korkuyla giyorz bisey yapmmiyolar haklisin canım ne desen minicik bi can o senin keyfini bekleyemez ki.... Bn acil yerine ya Doktr arıyorum ya doktruma gdyrum .. yoksa ilgilenen yok...ihmal etme kndi doktruna gotr başından beri takip edince Doktr çok ilglniyo canım. Bunla geçmiş olsun 
(881 puan) tarafından
Onada randevu bulamadık numarasıda yok gidincede 2 saatten fazla sıra bekliyoruz canım bakalım bugün tekrar yaparsa özele götürecegz
0 oy
(571 puan) tarafından
Kim eleştirirse beni eleştirsin ben 5 aylık hamileyim her acile gittiğimde hep hüsran hep yüzsüzlük suratsizlik insan yerine koymayan doktorlar saglikocagida öyle devlet hastaneside ben normalde doktora giden biri degilim 3 yıldır evlenip evime geçtim daha bi kez saglikocagina gitmedim burada bunlarida duyunca iyice soğuyorum önünden dahi  geçmek istemiyorum küçücük bebeğe lavman nedir ya sırf biri basımdan eksildin muamelesi yazık gerçekten insan sağlığı canı bu kadar ucuz bunlar için 
(881 puan) tarafından
Aynen öyle gerçekten tamam kakasını yapmadıysa yaptığı an getirin burda daha fazla beklemeyin dese bu kadar sinirlenmezdim ama lavman vermesi iyice sinirlendirdi beni
(571 puan) tarafından
Inşallah iyidir şimdi Allahım keşke bebeklerimiz yavrularimiz hiç hastalanmasa bizde böyle ilgisizlere götürmek zorunda kalmasak. Allah şifa versin
0 oy
tarafından
Kiyamam nasil oldu peki simdi zeynep
(881 puan) tarafından
Dün akşamdan beri hiç yapmadı kuzum inşallah yapmaz birdahada o şekilde ya  :(
tarafından
Rengi fln bi sorun yok gibi aslnda. Insallah duzelir canim
(881 puan) tarafından
İnşallah canım allah razı olsun ☺
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Suriyeli olsaydın nasıl güzel ilgilenirlerdi
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Sen neden izin veriyorsn ki lavman yapılmasına bebekte kaka yapmasına sıkıntı yok . 

Kakasinda sorun da yok  ilkim  sürekli öyle yapıyor .  Sadece gazi vs çok olduğunda biraz katı şekilde yapıyor . 
(881 puan) tarafından
Lavman yaptırmadım kuzum eve getirdim zeynebi sadece lavman vermesine sinirlendim
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Hala pişmanım şikayet etmediğime ve mahkemeye verecek olanları da engellediğime
0 oy
(193 puan) tarafından
Bildiğin başından savmış. Baktığı küçücük bir can ya Allah doktorunda merhametli olanıyla karşılaştırsın öyleleri var ki sanki o hastaneye silah zoruyla sokmuşlar beceremiyorsan yapmayacaksın o işi valla benim hiç tahammülüm yok böyle şeylere direkt sağlık bakanlığına şikayet ediyorum bizim vergimizle oturuyorlar para kazanıyorlar orada
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Zaten ishal olan bebege lavman verilirmi onun gücü kuvveti neki kaldirsin hem ishal hem lavman kendi cocuklari olsa oylemi yaparlar acaba 
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Canim rota mikrobu olabilir lama ne alaka cocuk gabizmiki hey Allahim bu doktorlar 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 256 göst.
8 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 649 göst.
22 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 189 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Tarifsiz duygu (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 348 göst.