0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kixlar herzaman yaptigim tas gibi tutan yogurdum tutmadi bu sefer ayni sekilde yaptim neden tutmamis olabilir ya ne yapacagim sut gibi ayni 4 bucuk saatte tutmazmi bi cozuku var mi

6 Cevaplar

0 oy
(118 puan) tarafından
Sütün ılıktır o zaman soğuğa yakın ben bayağı sıcak yapıyorum mesela gece 1 de falan yapıyorum sabah 9 da 10 da dolaba koyuyorum taş gibi oluyor 
tarafından
belkide  ya firina attim simdi bi saat 75 derecede isitip sonra iliyinca dolaba kaldiricam
(118 puan) tarafından
Derece mi kullanıyorsun sen ben direk yapıyorum :d süt sıcak oluyo ama bayağı hatta ekşi olmasını istemiyorsan şeker koy birazcık
tarafından
kuzum parmagimla olcuyorum
-Reklam-
0 oy
(432 puan) tarafından
Benim de olmadı canım araştırdım havalar soğudu ya o yüzden olmuyor muş ben fırını 50 derecede açıp 2 saat tutup sonra kapatıp 6 saat içinde beklentiyordum izlediğim video larda fırını kapatmadan hep açık bırakıyorlar kışın böyle olurmuş yada peteğin üzerine koyuyorlar denemedim daha sütü ayarlamak için de gıda termometresi alacağım
tarafından
aa belkide kuzum  oyuzdendir dedigin gibi
0 oy
(3,551 puan) tarafından
İki dk ocaga koy. Hemen sıcalsın geri sar. Tutar canım. 
tarafından
sagol kuzum
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Canim az amayalatmissindir gecen benimde oldu oyle... Firina verdim bi saat firinda mayalandi
tarafından
bende oyle yaptim simdi kuzum 40 dk firina attim
(7,791 puan) tarafından
Az tutunca oluyo cnm o bidaha süreyi uzat
0 oy
(108 puan) tarafından
Ben iki saatte açıyorum taş gibi oluyo uzun kalınca sulanıyo tutmayan sütünü ocakta kaynat bi keseye koy süz çökelek gibi olur börek yaparsın 
tarafından
sagkl kuzum
0 oy
(202 puan) tarafından
Kuzum ben genelde 2 gun kapagini hic acmiyorum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 269 göst.
29 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 186 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu