0 oy
186 göst.
Diğer kategorisinde (5,323 puan) tarafından
Umarım uyanık olan vardir. Eltimin kızı bizde idi. Kız bı anda durduk yerde hasta vs değilken kusmaya başladı. Tam temizledik derken bir daha kustu. Hiç ellemedik. Bişey yedirmedik. Sonra çorba icirdik aradan çok geçmeden onu da kustu. Bı daha kusmadi fakat çocuk bişey yiyemedi. Biraz önce kızımı çise kaldırdım. Bı baktım ki birden kusuverdi. Niye böyle oluyor ki sizce neden kustular? Hadi biseyden zehilendiler desem diğeri sabahtan kusmaya başladı bize gelince yani ilk aynı şeyi yememislerdi. Bı kere kustugu için bakıyorum sürekli bir daha kusarsa hastaneye götüreceğim. Ama üst üste gelince endiselendim

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım bencede hastaneye gotur sabah çünkü kusmak ve sürekli olarak şiddetli kusmak sorun olabilir belki de usutmuslerdir yada abur cubur tarzı bişey yemiş olabilirler sen dikkatli ol 
(5,323 puan) tarafından
İkisinin böyle üst üste gelmesi çok şaşırttı beni hadi biri usuttu diğeri ne ara usuttu bunu anlayamadım. Her zamanki yediklerini yediler halbuki
tarafından
Canım bazı yemekler ısıtıldığında fln zehirleye biliyor patates kızartması pilav tavuk çok nadir olsada bunlar ve bunlar gibi yiyeceklerden zehirlenmeler var bence işini şansa bırakma biride emanet çocuk yani sen bence ailesine haber ver doktora götürün şans eseri olacak iş degil
(5,323 puan) tarafından
Canım emanet edilmedi şöyle sabah bana geldiler annesi ile birlikte o sabahtan kusmaya başladı gece de kizim kustu o yüzden endişelendim. Yedikleri den olsa bende yedikten sonra kusmaya başlar kız. Ya da bişey zehirlemis olsa bizde de olur du değil mi
tarafından
Canım çocukların bunyeleri biraz hassas oluyo yada büyüğü hastaydı sizin çocukla oynayınca ona geçti böylede olabilir ama bence ya birine danışın yada doktora sağlık ocağına fln gidin
(5,323 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canim
-Reklam-
0 oy
(808 puan) tarafından
Usutmustur üzülme yemede bile bişey usutunce sürekli kusuyolar  kardeşim küçükken öyleydi hastalanınca sabaha kadar kusardi
(5,323 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canim yorumun için. İkisinin ki de üst üste geldiği için endişelendim bende
(808 puan) tarafından
Sıkma canını kaç yaşında cocuk
(5,323 puan) tarafından
27 aylik
0 oy
(202 puan) tarafından
Bi acile goturseniz iyi olur
(5,323 puan) tarafından
Şimdi biseyi yok şükür canim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 126 göst.
8 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linkin (15,200 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 155 göst.
11 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 141 göst.
21 Şubat 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ozgeceylinn (58 puan) tarafından soruldu

379,740 soru

11,368,019 cevap

34,849 kullanıcı