0 oy
1,067 göst.
Diğer kategorisinde (6,827 puan) tarafından
Dün gittim cekismeli bosanma davası açtım dilekcemi  verdim biraz zor yıpratıcı olacak ama ömrümün sonuna kadar 

Sen anneme bunu demissin sen annemin  konusuna annem hakkında şunu söylemişsin

Paraya ne gerek var 

Yada yapıp yapıp yapmamis  üstüne ben yapmışsın gnu suçlanarak yaşamak

Sürekli seni bosucam seni bosucam boşarsam sen bu evdende  benden de nafaka alamazsın diyen bi insandan kurtulcam artık inşallah

Hakkımı istedim nafaka  mi talep ettim cocugumunkini  de talep ettim  tazminatta istedim

Dün akşam bana defalarca yazdı evdeki fotograflarimizi  yırtmış fotoğrafını çekip atıyor 

Benim çeyizlik esylarimi  toplamış çekip fotografini  atıyor

Sonra galerisinde  benim bulundugu  fotoları silip(Ben seni hafızamdan sildim şimdi gözümün gördüğü yerden de siliyorum diyor) sen para peşinde koşan insan diyor 20 tl nin hesabını yapan kişi bana sen para gozsun diyor

Neyse sürekli yaptıklarının topladiklarinin  fotosunu atıyor 

Biseyler soruyor  albüm nerde aldıysan yırt at yaa ben seni gözden çıkarmışım ne albümü alcam o evden çocuğu mu ve canımı kurtardığıma  dua ediyorum 

Geç saatte yine yazmış 

Ya sen kendine kırık buldun yada anan sana talip buldu sen bu kapıyı da benide çok ararsın demiş kesinlikle cevap vermedim

33 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Kısaca eteği tutusmus ama sacmaladiklari şeylerden belli çok kaliteli biri olmadigi adam olmaya niyetli bir insan olsa özrünü diler düzgün davranir galiba doğrusunu yapmışsın 
(6,827 puan) tarafından
Hani bana diyor ya sen bu kapıyı çok ararsın diye sen beni ve bizim kapimizi şimdiden çok aramaya başlamışsın belli diyesin varda hiç yazmadım
tarafından
Sen yazmadıkça daha çok kuduracak sonraki level de alttan alma özür dileme sen kabul ettiğin anda da hop sil baştan aynı
(6,827 puan) tarafından
Tabi ki hop sil baştan olacak
Kabul etsem asla bana rahatlık vermezler sürekli dır dır yaparak sen para gozsun sen böyle dedin söyle dedin falan filan
Napim üzülür ağlarım ama oraya gidersem yıllarım gitcek bu şekilde bi 4 senem gotcek
tarafından
Sen daha iyi bilirsin canım bu işler böyle oluyor malesef Allah yardımcın olsun hayırlı kapılar acsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hazimsiz.. Hayırlı uğurlu olsun üzülme hiç ♥️ Allah'ım bundan sonraki her gününüzü bir öncekinden de güzel eylesin inşallah ♥️ Yeni hayatında mutluluklar yakanı bırakmasın ♥️
(6,827 puan) tarafından
Amin canım amin çok saol cok
0 oy
(6,681 puan) tarafından

Allah hakkinda hayirlisini versin..

Sana bir şey soyleyeyimmi eşin baya kuduruyo dava actin diye..galiba beklemiyordu ve bunuda soyleyeyim kendisi bir hafta cekmiyecek kapinda surunecek..goruceksin

Ama kararindan donme canim ezdirme kendini 
(6,827 puan) tarafından
Dönmucem  canım donmucem  daha önce döndüm düzelir diye ama bu sefer asla donmucem o kadar ağlıyor yipraniyoz  bunların bi bedeli olması lazim
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun 
(6,827 puan) tarafından
Saol canim
0 oy
(119,289 puan) tarafından
neden engellemiyon
(6,827 puan) tarafından
Engellemek sıçmış malesef ortada bi çocuk olduğu için aradım aradım açmadı yada yazmadi  duyabilirmiş çocuğu kaçırılmış gnu olurmuş dün avukat engelleme hattında kapalı tutma dedi
0 oy
tarafından
Bunlar hep pişmanım ama söylemem şovları bak görürsün buraya yazıyorum biraz daha zaman geçsin bu sefer güzellikle gelecek pişmanım affet bundan sonra şöyle olacak böyle olacak şunu yapcam özür dilerim demeye başlayacak 
(6,827 puan) tarafından
Evet evet tamamen plörf yapıyor
tarafından
Elleme yapsın sen davandan vaçgeçme
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Şiddetin ennn kötüsü psikoljik şiddet.  Hoş şiddetin her türlüsü kötü de:(RABBİM YÂR VE YARDIMCIN OLSUN 

(6,827 puan) tarafından
Amin canım saol
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Eşin geberiyor ve dikkat çekmeye çalışıyor gibi geldi bana
(6,827 puan) tarafından
Banada öyle geliyor çünkü daha öncede toplayıp bi odaya esyalarimi  yıgmisligi var plörf yapıyor
(33 puan) tarafından
Eymen kuşum Rabbim yardımcın olsun zor sancılı surecler bunlar
0 oy
tarafından
Şuan sinirden ne yaptığını bilmiyor  

İnsallah yakayı alabilirsin kuzum 

Msj larınada dikkat et tahrik edici şeyler sakın yazma  sana attiklarınıda silme 

Msj larını nekadar cevapsız bıraksan okadar kafan rahat olur 
(6,827 puan) tarafından
Hep cevapsız bıraktım hep öylede devam etcem
Neyi alabilirim o cümleni anlamadim
tarafından
Yakanı yani insallah pesini bırakır dedim diretmez yani
(6,827 puan) tarafından
Bırakmaz gbi  canım bizimde tek korkumuz  bu zaten ya pesimi bırakmazsa annem çalışıyor mesela işi birakcak bu süreç geçene kadar
tarafından
Rabbim akıl fikir versin insallah sağ salim bian önce kurtulursun canm
Allah ın izniyle
(6,827 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
tarafından
Geri adım atman ise yaramis tutuşmuş ciddiyetine varmış en azından suçlamalar başlamış. O şimdi sana bir sürü şey diyecek kuyruk açısından ama üzülme olur mu ailen varsa arkanda ne mutlu 
(6,827 puan) tarafından
Söylesin hiç umrumda bile değil hepsinin tek tek fotosunu çektim
Savunmamı yapcam bakın bunlar bunlar bi çapa var mi yok evdeki ceyizime kadar toplanmış beni istemeyeni ben neden isteyim  sürekli beni boşayın artık didem mahkemede
tarafından
Kıyamam sana ne çok yıpranmışsin hayırlısı olsun hakkında canım
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım 

Telefonu kapatma ya da engelleme bıtak yazsın delil kullanırsın kötü bişey yazarsa sonra sana demesin telefonu kapalı engelledi çocuğumu kaçırdı diye 
(6,827 puan) tarafından
Yok  canım kapatmadim  açık arasın dursun çocuğu sorarsa cevap veririm ama bu şekilde para pul için ararsa asla cevap vermem
(3,823 puan) tarafından
Aynen çocuk için cevap ver sadece anlasın artık tek çocuk için konuşacağını
(6,827 puan) tarafından
Saol canim
0 oy
tarafından

Ondan adam olmaz hakkında hayırlısı olsun 

(6,827 puan) tarafından
Kesinlikle o çok pişman olacak çok aha böyle kafasını duvarlara vuracaksa o zamanda ben ona bakarmisin acaba bu kadar kahırı  çileyi cekip
tarafından
Haklısın
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun, en doğru kararı verdin insan inşallah
(6,827 puan) tarafından
Saol canım zor oluyor olacakta ama inşallah kolay atlatirim
(5,132 puan) tarafından
Güçlü kadınsın bu adamlar kolay atılmıyor
Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Ayy senin yazılarına hep denk geliyordum. Bacım hakkında hayırlısı olsun ama doğru kararı.vermissin inan uzuluyordum sana..
(6,827 puan) tarafından
Bundan sonra sevin işte canım dua et yeterli
(1,072 puan) tarafından
Rabbim tüm darda olanlarn yrdimcisi olsun canım.
0 oy
(120 puan) tarafından
Canm bende boşandm evde surekli sideet uyguluyrdu asla yatagma gelmezdi affedersn ilk geceyi bile benle gecirmedi 3 sene oyle idare ettim hep de döver işkence ederdi  kovardi beni hep giderdim kòpek gibi yalvarirdi eve geri getirirdi hep affettim son kavga da artik bitti dedi tmm dedim babami aradm onun babasi geldi beni babamin evine gotùrdù numarami degistirdm bosanma davasi açtm ben 19 yasindayken 32 yaşinda biriyle evlendrdiler yine cok yalvardi eve dòn diye dònmedm boşandm 6 ay sonra yine evlendim şuan 24 yaşndym  ve cok mutluyum allaha şùkrediyrm onunla bitti diye 
(6,827 puan) tarafından
Senin adına çok mutlu oldum canım benim çocuğum varmiydi
(120 puan) tarafından
Hic birlikte olmadik ki gerdek gecesi bile olmadi
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Blöf yaptığı o kadar belli ki... Ama normal zamnda da böyle ise hiç çekilmez bi insan yapısı.. Allah ysrdimcin olsn.
(6,827 puan) tarafından
Demi canım bende öyle algıladım pişman hatta dahada olacak
0 oy
(8,983 puan) tarafından
Bence de susmak en güzel cevap bisey deme şimdi o düşünsün...hakkında hayırlısı olsun kuzum 
(6,827 puan) tarafından
Amin canım saol
0 oy
tarafından
Tutuşmuş vala canım böyle konusacak konuşacak en son da ağlayarak yalvararak ayaklarına kapanacak sonradan pişman oluyorlar gerçekten yazık ne diyeyim ki hayırlısı neyse o olsun
(6,827 puan) tarafından
O kendine etti bana bisey olmaz allahın izniyle ben yukseldikce  oda gördükçe her geçen gün pişman olacak
0 oy
(13,855 puan) tarafından
Yazdiklarini , attiği fotolari falan sakın silme. Gerekirse hepsini mahkemede kullanirsin. Yaptiğı psikolojik şiddeti kanıtlamiş olursun. Sen paragözsün falan diyerek seni nafakadan ve tazminattan vazgeçirmk için oynuyor sakın kanma. Ha düzeleceğine inanirsin o zaman yeniden bir şans ver. Hakkinda hayirlisi olsun canim 
0 oy
tarafından
Attığı msjlari görüldü yap bırak  yada  bas engeli kudursun kö.pek 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 339 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde ftos_kym (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 250 göst.
12 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 322 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 454 göst.
10 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ceylin16 (20 puan) tarafından soruldu

379,675 soru

11,365,469 cevap

34,845 kullanıcı

...