0 oy
322 göst.
Aile kategorisinde (84 puan) tarafından
Burda okuyorum eşim dövüyor sövüyor falan. Benim eşimde böyle bi şey yok hatta işten eve evden işe. 

Ama eve geldiğinde de adam evde yok ne bir selam ne bir ses sadece telefon elinde koltuğun üzerine serilmiş. Ona kimse bişey söylemesin evde şu eksik demesin bişey istenmesin hemen bağırıyor. Öyle az uz bir bağırma da değil. Hadi kabul edeyim geçinmek zor bu devirde ağır geliyor olabilir ama en basiti canım bebeğimizle bi on dk ilgilensen de mutfağı toparlasam desem ona da bağırıyor gözünün ucuyla bile bakmıyor ve bu zoruma gidiyor ben tek başıma getirmedim onu dünyaya bak altını değiştir emzir demiyorum sadece bak ki azıcık ortalığı toplayım. Ki bebeğim çok hareketli gün içinde çamaşır makinesi kullanayım desem ayarını değiştirir bulaşık yıkayım desem tezgaha yaklaştırmaz itekler ağlar kucağına al diye çamaşır sermeye kalksam balkon demirlerinden ayağını sarkıtır uyuyunca yapsam desem çıt çıkarsam uyanır. Eşimden destek desen sıfır. Yemek yapsam illa içinde bi eksik bulur sürekli bi beni suçlama bağırma çağırma artık nasıl tepki versem şaşırdım 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sende karsiliginda bagir cagir o isini boyle yola koymus seni sindirmis evinde eksik olani essekk gibi almak yapmak zorunda ailesine ilgili davranmak onlarin mutlulugunu gozetmek zorunda afedersin oyle varliklar ahirdada var koy onune yemini suyunu onlarda yasar en azindan etinden sutunden faydalaniyoruz 
(84 puan) tarafından
Gerçekten bağırıp çağırmaktan anlıyor ama ben yapamıyorum. ne zaman yeter artık ben böyle dayanamıyorum annemin yanına gideceğim desem peşimde dolaşıyor iyi de ben boşanmaya yada anneme gideceğim diye tehdit etmeye evlenmedim ki niye bu kadar zora sokuyor anlamıyorum.
Birazda annemle babam arasında hiç böyle bağırma çağırma yoktu görmediğimden şaşırıyorum çok yokluk çektik ettik illa ki sıkıntılar oldu ama benim şuan yaşadığım huzursuz ortam olmadı
(1,307 puan) tarafından
Herkzi kndi ailemz gbi sanıyoruz işte canm o hissettkleirni bnde hissediyorum çok zor anlayşsz insan lar la geçnmek Allah yardımcımz olsun ❤
tarafından
İkinizinde Allah yardimcisi olsun
(1,307 puan) tarafından
Allah razı olsun canm benim ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Onunla konuştun mu bu konuyu açık açık 
tarafından
Canım benim Allah yardımcın olsun zor insanla uğraşmak kolay değildir üzme kendini hasta ettiğine değmez
(84 puan) tarafından
Valla sağ olasın. Üzüntüden sinirden stresten karnıma başıma ağrı giriyor ortaya da baksan kavga edecek hiçbir şey yok ona üzülüyorum
tarafından
Hiç bir şekilde onu takma görmezden gel o yokmuş gibi davran hatta senin uzulecegin şeyleri bilerek yaptığında hiç uzulmemis gibi güçlü dur bu her zaman ise yarar
(84 puan) tarafından
Ne kadar yazık ki evlenip mutlu olacağım adamla görmezden gelip hayatımı mahvettim.. teşekkür ederim canım yorumun içinde
tarafından
Rica ederim şans iste canm
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
(84 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Insanlar degismez ne yapsanda 1 sure sora ayni olurlat
(84 puan) tarafından
Aynen öyle değişmiyor ama böyle de mutlu değil beni de mutsuz ediyor
0 oy
tarafından
Canim kusura bakma ama insan sevmediğine böyle davranır biraz değer verse sana zaten yardımcı olur

Allah yardımcın olsun 
(84 puan) tarafından
Gerçekten sevmediğinden ki zaten sevmemesi için tüm kolaylığı ben sağladım. Hayatıma girdiği günden beri okulunu uzatmıştı bitirmesi için destek oldum düğün zamanı aman zora sokmayın kendinizi şu olmasa da olur aman oturma odasına gerek yok vitrin almasanız da olur , kına gecesi çerez parasını bile ben verdim aman nasıl olsa ayrı gayrımız yok diye
ben iyilik ettim sandım ama olmayınca olmuyor
0 oy
(674 puan) tarafından
Evin ihtiyaclarini alma dışında hersey ayni bakmaz ilgilenmez dus bile alamam valla ben konusuyorum anlatiyorim hakliskn tmm diyo iki gun duzeliyo sonra yine ayni surekli uyarmak zorunda kalıyorum uyariyorum bende bazen kavgada ediyoruz ama yapacak bisi yok oyle oyle duzelcek diye umut ediyorum
(84 puan) tarafından
Allah yardım etsin valla düzeldiği yok bizim. Böyle hayattan tiksindirmek zevk veriyor mu acaba onlara
(674 puan) tarafından
Valla bilmiyorum bacim cekecegimiz varmis insallah bian once akillari baslarina gelir
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Bu kadar agrasiflik bünyeye zarar çevreye de zarar bu şekilde davranan biri Allah korusun şiddet bile uygulayabilir büyük bi derdi olupta anlatamıyosa o ayrı konuşmayı denesen çözülebilir belki
(84 puan) tarafından
Yani bu psikolojik şiddetten bıktım zaten eğer şiddet eğilimi olsa zaten çeker çıkar giderim elimde mesleğim var şükür bebekle biraz zorlanırım çalışırsam ama sadece hala umut ediyorum birlikte yaşayabilir miyiz diye
(84 puan) tarafından
Büyük bir derdi varsa da söylesin konuşup anlaşalım çözüm bulalım bende insanım sabrım var ama konuşarak hiçbir şey çözemiyoruz konuşmuyor
(2,651 puan) tarafından
Hep mi böyleydi peki zamanla mı değişti ama bebek için de sağlıklı bi ortam değil zaten Allah yardımcınız olsun
(84 puan) tarafından
Sevgili döneminde ayrı şehirlerdeydik kısıtlı zamanda sadece görmek istediğimiz özelliklerimizi gösterdik heralde sonra nişanlanınca ha bugün değişir ha yarın derken böyle oldu. kahvaltı hazırladım resmen uça uça giderdim hadi gel kahvaltı hazır diye oyun oynarken bağırırdı ağlaya ağlaya geri dönerdim sonra özür dilerdi bazen bazen çiçek gönderirdi şimdi konuşma bile yok
0 oy
(2,355 puan) tarafından
benmki gibi bebelerle ilgilenir ama hep bi bagırma hali işyerinde yasadgı skntılar ve gecim derdi bunaltıyor bizden cıkartıyplar 
0 oy
(2,853 puan) tarafından
Öncelikle hergun dır dır yapma şu yok bu yok diye güler yüzle karşıla nasılsın günün nasıldı diye sor sarıl özledim diye sonra çocuğu yanına birak ser oyuncakları önüne mutfağa geç ağlarsa dayanamaz. Cilveli ol ilgisini çekecek bi konu işe yarar diye düşünüyorum. Telefonu bırak az yüzünü göreyim de sevdiği şeyler illa vardır ama dır dır yapma ben işten gelsem sürekli bu yok o yok diyen muhabbeti sarmayanla konuşmam telefona bakarım fikirlerin bu kadar tabi içini bilemeyiz :) 
(84 puan) tarafından
Gerçekten yol gösterici bir yorum teşekkür ederim öncelikle. Ama bizim ilişkimizin başından beri önce oyun bağımlılığı vardı benim en pıtırcık olduğum zamanlarda saatlerce telefonda konuşurduk yani ben öyle sanıyordum o oyun oynuyormuş nişanlanınca öğrendim oyun bağımlılığını evlenince değişirim dedi. Evlenince ne değişti ne telefon işini bıraktı bide üstüne geçim yükü bindi açıkcası şimdi de benim ona cilve yapacak sabrım ve gücüm kalmadı.
(2,853 puan) tarafından
O zaman o yokmuş gibi davran yani her zamankinin dışına çık değişikliği farketsin. Ben ne zaman umursamaz olursam o zaman daha çok dolanıyo peşimde tabi sizi bilemiyorum sadece öneri inşallah yuvanız mutlu huzurlu olur kolay kurulmuyo

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 334 göst.
2 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 335 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 178 göst.
16 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Tuubba (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 289 göst.