+1 oy
879 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Valla hem uygun olsun istedim hemde bunu beğendim sizce bunu alayım mı ? 

image

26 Cevaplar

+1 oy
tarafından

En İyi Cevap

image

Bunu mu alayim

(2,719 puan) tarafından
Kesinlikle bu :)
(1,925 puan) tarafından
Bunu al yemek yaparken içine koyyodum bana bakıp yatyodu. Hatta bebeğim çok kussodu buna koyydum oturur pozusyonda olduğu için kusmasını engelliyodu baya işime yaradı
tarafından
Çok sağoluuunnn ❤️
tarafından
Yaaa bu resmenn kurtarıcım oldu oğlum çok sevdi içinde 2 saatte duruyor yırtıldı benim yüzümden o yüzden bir daha alacam bende
tarafından
Hadi ya iyi o zaman canım kullanmissin
-Reklam-
0 oy
(119,470 puan) tarafından
qlmaa duuurrr bi ise yaramiyo
tarafından
Ahahaha ama haklsiin bazı insanlar çok bilmiş oluyor
tarafından
Şırınga daha iyi . Ben bi kaç kere yaptım yavaş yavaş basiyim derken bi anca fiskirmisti :D alışmam biraz zaman almıştı. Sonradan kaynanam ve eşim her gören bebeğin kilo almıyor dedi doktorda anne sutumu emzirmeyi yanlış yapıyorsun sanırım dedi . Bir göğüs tam bitene kadar vermem gerekiyormuş. Ben emzirirken diğer göğsüm akıyordu boşa gitmesin sut diye süt akan göğsüme geçiyordum. Arkadaki yağlı sütü alamamış kız . Bu sefer doktorun dediği gibi emzirdim. Ama eşimle ve kaynanamla olan sıkıntılar hormonsal değişiklik derken çok agresif sinirli olmaya başladım. Sürekli kızım kilo almıyor emzirmem lazım ilgilenmem lazım diye çok kafaya taktım. Kızım tembel bebekti. Doktor söyledi uyumasını çok seven bebeklere tembel diyoruz dedi.  Çok az emiyordu. Zorlasamda emmiyordu. Daha fazla dayanamadım sağıp verdim. 3 ölçek geliyordu. Stresten iyice azalmaya başladı. Kaynanam sütun yaramıyor mu acaba dedi. Ne saçmalıyorsun dedim herkes bi takmış sütüme kızın kilosuna. İsrarla emzirmeye çalışıyorum bende sizin kadar kızımı dusunuyorum saha çok kafaya takıyorum illa mamami vereyim onumu istiyorsunuz dedim. Ne demek sütün mü yaramiyor? Hangi annesi sütü yaramaz ki içinde bi d vitamini eksik... Yeter artık diye delirdim. Öyle böyle derken mamaya başladım 3.5 4 ayliga az kalmıştı
tarafından
Amannnn cekeceksem de ben cekeyim :D akil vermesnler bana .Ben kendim arastirir cozum bulurum .Aklin bosuna vermemis yuce mevlam shsbbshs

Ya deneme yanilmayla kendim cozmek cok mutlu ediyor beni ama baska ben fikir danismadan bana fikri vermeye kalkinca kurekle geciresim geliyo ulen bana birak ya .Benim aklim var fikrim var .
tarafından
İşte su*****k cahil bilmis insanlar yuzunden oluyo bunlar .Kadinin psikolojisni bozuyolar .Bana oyle diyecek adam gelmesin evime .Kussum gerekiyosa .Nefret ederim oyle tiplerden
tarafından
Al benden de okadar canım . Gönül isterdi ki uzun süre emzireyim ama çevre yanındakilerin desteği şart. Her gelen kilo almıyor bebek mama takviyesi yap dedikçe. 4 aya yaklaşık yine iyi dayandım artık en son doktorda kilo almamış diyince eve gidip sinirimden ağladım. Her 2 saatte bir emziriyordum . Saatlerce ağlayıp rahatladım . :/
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ayy cok guzel ogluma alirken bi bunu almadim icimde kaldi cok pismanin bi dahakine alacam kismet olursa ☺gule gule kullan canim saglikla gelsin bebegin❤
tarafından
Ya benim kış çocuğu olduğu için sıcak tutar diye düşünüyorum
(6,053 puan) tarafından
Brnimkide kiz cocuguydu su sallanan ana dizinden aldim bunu almayi akil edememisim☺
tarafından
Yani güzel mi sence seher
(6,053 puan) tarafından
Ewett cok guzel yazdim ya kiz
tarafından
Ay algilayamamisim dhhsj
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Cok pahali gecen arkadaşıma aldim 50 tl ye daha hoş modeller farklı modeller vardi hala suan var mi bilmiyorum ama çok kullanışlı kizim kışın dogdu yere koyardım bunu isimi yapardım ayağımda bile salladım hamak salincak piknik te falan babynest ile koyup salladim
tarafından
A 101 e gelmiş de renkleri çok kötüydü .
(4,290 puan) tarafından
Ben aldım mavili kuzulu arkadaşıma kumaşı da iyiydi aslinda
tarafından
Ama bunlar pembe ve çok saçma bir renkti :)
0 oy
(6,796 puan) tarafından

:angel: post yukarı çıksın. 

tarafından
Yaaa tşk ederim ❤️
0 oy
(530 puan) tarafından
Hiç bi faydasını görmedim ben hamak daha çok işime yaradı 
tarafından
Hamak mi hiç düşünmedim
(530 puan) tarafından
Hamak hayat kurtarıcı bana göre hem yatıyor içinde hem sallanıyor ve uzun süre kullaniliyo 1 aylıkken almıştık yaşına giriyo daha da çok seviyo
tarafından
Rsim atar mısın
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kızçem herkes bişiler demiş istiyosan al

Ucuzmuş
tarafından
Aynen  kafam karıştı jdjd
0 oy
tarafından
Benim anam bana yapmış ama görmedim hiç bana göstermiyor üzülmeyeyim diye bebek doğurunca verecek bana
tarafından
Heee olur olur :) annemin yedi sene çocuğu olmamış pes pese üç çocuğu oldu djjdj
tarafından
Teyzemin de 6 sene olmadı şuan 4 tane çocuğu var bende kürtaj oldum zaten kalbi durdu teyzemler çok şey göndermişti hamile kalınca ben hepsi annemde saklıyor vermiyor bana yatak falan bile yapmış
tarafından
Hiiii ne güzel bak herşeyi de hazır sen yeterki moralini yüksek tut herşeyin bir zamanı vardır canım  benim ❤️
tarafından
Evet herşey hazır bide o gelse tam olacak
tarafından
Gelir gelir . Hayırla gelsin inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Canim wallaha 1 aydan fazla kullanamiyosun bosa para verme derim ben de
tarafından
Evet ikisi de var dedim kışın sıcak tutar.
tarafından
Cok pahali degil sonucta icimde kalmasin hevesim war diyosan al kullan tabi kaldirir koyarsin kenara sonra insan heves ediyor sen de haklisin :D
tarafından
En sona baksana onu mu alayım sence dur sabitliyorum
tarafından
At bakem
tarafından
Sabitledim cağnım
0 oy
tarafından
Bı meziyeti yok ama heveslendiysen al bakalim
tarafından
Ahahha ne güzel bir yorum djdjd  cağnım bebeği nerde yatircam jdjdjs
tarafından
Ben beşikte yatağımda veya pusette bakıyordum canım pusetin yoksa belki işine yarar bu
tarafından
Pusetim var da onda çok kalmasın diyorlar düz yatması lazımmış
tarafından
O konu tartışmalı ya doktorlar da sorun olmayacağını söylüyor altını destekle diyen de var bilemedim
tarafından
Olmadı bende sorarım doktora
0 oy
tarafından

Kız alma ben aldım nere koyacagimi şaşırdım kaldım:ermm: boşa masrafmis eşim dedi inanmadım ya ☹️

tarafından
Bende bynest alacağına anadizi al daha kullanışlı en azından ☺️
tarafından
Masallah onlarda 100 den başlıyor shbssb
tarafından
Yani alıp 3 4 kez kullanicagin şeye 60 vereceğine alıp 6 7 ay kullanacağın şeye 100 ver bence ☺️
tarafından
Bak bak dbshsh dur kız bakicam onlara shbs
tarafından
Bak bak ☺️❤️
0 oy
tarafından
Bence alma cnm ben aldım da toplasan 5 defa kullandım öyle evde duruyor 
tarafından
Heee ev soğuk olacak diye alicaktim
tarafından
Ben genelde emzirip beşiğine koyuyordum cnm ama sen çok istiyorsan al
tarafından
Kız çok istemek değil de kışın ev soğuk olur hani bunun içine nohut battaniye koyarım sıcak durur diye düşündüm
tarafından
Cnm beşiği yok mu
tarafından
Var park beşik büyük ama ne kadar sıcak tutar bilmiyorum
0 oy
tarafından

Bncw alma bi halta yaramıyo :)

tarafından
Nerde yatircam ulan minnacık bedenini hdhsj
tarafından
Bak atıcam snaa  ben bunu kullandm
tarafından
Tamm :)
0 oy
(187 puan) tarafından
Ahşap ana kucakları var sallanan onlardan al bu görüntü olarakta güzel değil bide kullanışlı değil diyolar
tarafından
Cağnım uyusun diye alıyordum yoksa durmasi için değil . En uygunu da bu geldi .
(187 puan) tarafından
Tamam dediğim şeyde de uyuyo bebekler hemde sallandığı için koyup işini görme olanağın var büyüse bile koyarsın kemeri falan var düşme şeyi olmaz sadece uyusun diye almaktansa hem uyuyup hem durabiliceği daha iyi olur bence ama sen bilirsin tabi
tarafından
Tabi o da mantıklı canım o açıdan dusunmedim dhjd
(187 puan) tarafından
Böyle durumlarda fikir ala ala öğrenicez bir şeyleri insanın aklına gelmiyo çok ayrıntılı düşünemiyo shsndjd
tarafından
Tabiki tecrübeli annelerden fikir almağa geldim xbxbxn
0 oy
tarafından
Bence çok gerekli ben 6 ay kullandim
tarafından
Bende gerekli görüyorum ya çünkü kışın yatacak sıcacık olur :)
tarafından
Aynen oyle saga sola battaniye sermektense fiyatida guzel hem
tarafından
Aynen :)
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Gerekli bir şey değil bu
tarafından
Himmm yaza mi denk geldi
(14,036 puan) tarafından
Nisan doğumlu ama yerden dediğim yerden yüksek yani soğuk olmuyor arkadaşım kışın doğum yaptı oda öyle kullandı
tarafından
Ona bakayım o zaman
tarafından
Atıyorum resim bak ondan mi alayım
(14,036 puan) tarafından
Evet canım bu daha uzun vadeli kullanılıyor misafirliğe giderken götürirsun araba varsa tabi. Gittiğin her odaya da goturursun benim baya işime yaradı
0 oy
tarafından

Bunu kuşlandı aysu şimdi başkası kullanıyo

image

tarafından
Anladım canım ❤️
(14,036 puan) tarafından
Yorumda bahsettiğim bundan
tarafından
Tamm canım ❤️
(2,719 puan) tarafından
Bence de kesinlikle böyle birşey al canım. Oğlum da 8 ay falan kullandı gündüz uykularını bunda uyudu. Mutfağa yanıma falan alacağımda buna koydum durdu.
tarafından
Bnde aynı şekilde yemek yaparken evi süpürürken bile geçen aya kadar yanımda taşıyodm çok memnunum bnde ama artk meftaa oldu :)
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Ben aldım kullanılmadı bile çok canım onun yerine sallama küçük beşik gibi şeyler var ondan al

tarafından
Diyosun . Örnek atabilir misin
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Kız git onun yerine işe yarar bişey al:D
(44,748 puan) tarafından
Beşikteee emzir koy besigine uyut koy besigine napican bunu gı
tarafından
Park beşik aldım arkasına yastık koyarak mi uyutayim
(44,748 puan) tarafından
Kafasınami diyosun kafasına koyma ama Cook ince küçük yastikla yan yaptırınca sırtını destekle olur kusarsa boğazına kaçmasın sırt üstü yatirirsanda yine şöyle çok aşırı incecik bı yastık koy kusma olayindan ben çok korkarım olur kusmugu gelir yutMazsa allah korusun tikanir
tarafından
Arkasına diyroum kız :). Ay Allah korusun bende ondan korkuyorum
(44,748 puan) tarafından
Tamam koy işte arkasına:)
0 oy
(1,989 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ben çok kullandım nerde hangi odada olursam içine yatırdım kanepe halı gibi yerlere koymaktansa buna koydum sıcacık durdu  içinede ince battaniye sererdim kışın miss gibi  kaç  ay kullandım valla :)

(1,989 puan) tarafından
Benimki oğlum var :)
(2,266 puan) tarafından
Kış diyecektim :) klavye hatası
(1,989 puan) tarafından
Aynen Kasım 29 da doğum yapmıştım kış bebegiydi canım :)
tarafından
Burda nazlı diye biri de mi varmis hxhxhx kız seni ilk defa görüyorum
(2,266 puan) tarafından
3 yıldir burdayım kız :) nasıl görmedin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 152 göst.
4 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde 4126 (1,850 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
0 oy
4 cevap 296 göst.