0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde (108 puan) tarafından
Kızlar eczanede çok pahalı oluyor genelde ama market ürunlerine pek güvenmiyorum. Acaba markete gelen ürünle eczaneye gelen ürün aynı mı oluyor.? 

Birde kızım 8 aylık, bana iyi bir mama önerisi verir misiniz, devam sütü ve kaşık mamaları arasında fark var mıdır acaba.? Ikisinden de alsam mı.? Beni bilgilendirir misiniz.?

5 Cevaplar

0 oy
(1,986 puan) tarafından
Markette tarihine bak al nolacak canım ikiside aynı mama 

Ben aptamil alırdım  oğluma 

Kaşık mamasida hiç birini sevmedi sadece sütlü pirinçli yerdi :)
(108 puan) tarafından
Bende aptamil düşünuyorum aslinda canim ama hero baby bebelac gold falanda oneeiyirlar arada kaldim çok. Cevabin icin cok teşekkür ederim canim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bimden alıyorum aptamili

(108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim :) bide kaşık mamasıda alsam gece yatmadan vermek icin olur mu acaba, yada kavanoz mamalardan siz hiç kullandınız mı
0 oy
tarafından
a101den alıyorum bebelac i canım tarihini kontrol ediyorum  uzun tarihli oluyorlar zaten kaşık maması denemedim hic evde kendim yapıyordum o zamanlar şimdi 1bucuk yaşında memeden kestim sadece gece uyurken mama icip uyuyor 
(108 puan) tarafından
Anladım canim çok tesekkurler yorum icin :)
0 oy
(2,483 puan) tarafından
Neresi uygun indirimli olursa ordan alıyoruz genelde canım çok pahalandi mamalar
(108 puan) tarafından
Sorma canim. Dun gece eczaneye gittik 800grlik mamalar vardı. Fiyatlari ne dedim 180 lira civari hepsi dedi. Bunlar ortalama ne kadar gidiyor bir bebege ögunleri tam versek dedi eşim. Eczacı bir arkadasım kullaniyor her hafta bitiyor haftada bir aliyor demez mi. Haftada 180 ayda kaç para yapıyor :( bence marketlerde daha ucuzdur ama işte onlarda ayni malmi yoksa kalite olarak daha mı düşük olurlar falan aklimi kurcaliyor :(
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sirkülasyonu çok olan yerden al da bim de de sirkülasyon çok da neler görüyoruz en iyisi riske atma eczaneden al. 
(108 puan) tarafından
Anladım canım, dun eczaneye gittik 800grlık mamaya 180 tl dediler. Bu mama ne kadar gider her öğun versek dedik, kullanan arkadaşım var haftada bir aliyor dedi eczacı. Bende hamileyim sütüm + ek gida veriyorum ama doymuyor sanki çok kilo verdi. Bende mamaya başlamak istedim ama o kadarda durumumuz yok :( marketlerde fiyatlar daha iyi gibi ama buda sağlik şakaya gelmez. Kafam çok karışik bu konuda yani canim benimde :(
(13,202 puan) tarafından
Ahh kuzum yine iyi demişler 400 gr mı 120 TL ye aldım ayda 17 kutu :( inşallah fayda eder içer de
(108 puan) tarafından
Off bir kutu 2 gunde bitiyor yani sizde :( Allah yardımcımız olsun insallah canim ne diyim :(
(13,202 puan) tarafından
Erken bıraktı ama üzüldüm de yine de Allah sütü olmayana cidden sabır versin kuvvet versin evet 2 gün gitti
(108 puan) tarafından
Amin canim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 77 göst.
0 oy
9 cevap 665 göst.
15 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
0 oy
3 cevap 47 göst.