0 oy
75 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (39 puan) tarafından
Kızım 10 aylık arkadaşımin düğünü var anamurda bizde Diyarbakır dayiz bu hafta sonu yola çıkacaktık kızım geçen hafta kızım ishal kusmaya yakalandı şimdi iyi gibi kusma ateş falan Yok ishalde yok gibi günde bir en fazladır iki defa yapıyor o da sulu değil acaba bu şekilde yola çıkabilir miyim burdan direk gitmeyecez bir gece kalacaz mersin ya da adanada sonra tekrar yola çıkarız diye planladik gidersem yanıma ne alayım yemek yapmak için ya da ne yedirebilirim 

2 Cevaplar

0 oy
(6,827 puan) tarafından
Bacım bi hafta sonu değil mi nerde yapcan yemek falan o kadar çok çocuğa sen çıkarken az bi çorba faan yap ilk gün yiyecek kadar sonra bi paket kaşık maması al meyve püresi al bi kaç tane yanında matara olsun kaynamis soğumuş su bulundur hep hemen karıştırır verirsin bozulur valla arabada sıcakta gittiğin yerde yemek yaacak yer bulamazsın zor olur herşeyi de yiyemez daha 10 aylık 
(39 puan) tarafından
Evet her şeyi yiyemiyor zaten bu aralar doğru düzgün bir şey de yemiyor süt içiyor bir
(6,827 puan) tarafından
Süt içinde çok erken canım yaşını doldurmadan yasak niye verdin ki zaten tuz şeker yasak orda pişen biseyi yediremezsin kendin kalkıp yapamıyorsun sen güzeli kaşık mamasi bence al bi paket dediğim gibi sabah öğlen akşam ver ara öğün olrak meyve püresi verebilirsin emiyosa emzirirsin emmiyosa devam sütü verebilirsin
(39 puan) tarafından
Sütten kastım anne sütü canım diğer sütü hiç vermedim daha devam sütü de hiç içmedi bir ara aldım kustu sevmedi anne sütü veriyorum hep kaşık maması var seviyordu pek yemiyor onu da şimdi ama başka bakayım belki değiştirince yer teşekkür ederim tavsiyen için e bebek gibi mağazalarda vardır bunlar bence yanıma Ocak falan almayayim değil mi sıcak suyu her yerde bulurum normal yemek yapacak yerim olacağını sanmıyorum
(6,827 puan) tarafından
Yok canım Ocak mocak o kadar da değil gittiğim yerde de çocuğa mama yapcam dersin illaki bi su ısıtıp verirler yaparsin rica ederim
(39 puan) tarafından
Termos alacaz yanımıza sıcak su için o yeterli olur bence
-Reklam-
0 oy
(968 puan) tarafından
Probiyotik al oncelikle ben yapabilirsem corba kovserve yapiyodm ya da e bebekte vardi kavonoz corba otarz aliyordm ceviz cekiyordum yogurduma karistiriyodm o sekilde 
(39 puan) tarafından
Ne gibi atıştırmalık mesela bisküvi tarzı mi bebekler için olanlardan
(39 puan) tarafından
Evde bir şey yapmayayım değil mi bozulur büyük ihtimalle yolda hava hala sıcak
(968 puan) tarafından
Getir buyuk uygulamasi var mi sizin oralarda ben ordan soyluyordum bu e bebektede vardi benm kullandgm donem dedigm gbi pekmezli sutlac getirdede var e bebektede meyve alabilirsin o buskivilere bosuna para verme 5 tane oluyor icinde dunya para ama orda misir patlagi fbi bsey var yesil kutu o baya oyalar fiyatina deger ici baya dolu yildiz seklinde merak etme yiyebilir eriyor agizda sert degil
(968 puan) tarafından
Gerber markaymis gerbey organik bugday ve pirinc patlagi
(39 puan) tarafından
Var var bu akşam gidip sütlaç ne bileyim meyve püresi bir de gofret var e bebekte ondan aldım oyalanir diye makarna seviyor sebzeli makarna vardi ondan ds aldım yolda ys da durdugumuz yerde veririm diye hipp kaşık mamasını aldım inşallah yer sütlaci yedi biraz sevdi sanki

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 343 göst.
0 oy
3 cevap 94 göst.
0 oy
23 cevap 469 göst.
0 oy
19 cevap 287 göst.

378,279 soru

11,322,353 cevap

34,769 kullanıcı