+1 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (209 puan) tarafından

30 haftalık hamileyim hayır herşey iyi hoş ama hâlâ isim bulamadık kızıma burdan zaten 2 3 tane post açtım sordum tam isim içime siniyor sonra biri diyor ay anlamı kötü biri diyor isim söylenmiyor bu ne böyle sonra hevesim kaçıyor valla çok zormus eşime diyorum o sen ne istersen koy diyor direk bana bırakıyor ben de karar veremiyorum Napicam ya ne zormus bu sizde bu kadar kararsız kalmışmıydınız bu arada kızım olcak arya düşündüm ahsen falan bi ara bade ismini düşündüm ama onlardan da vazgeçtim şimdi bilmiyorum isimsiz kaldı kızım çok kafaya takıyorum :ermm: ne yapsam kiii

11 Cevaplar

+1 oy
(704 puan) tarafından
Kızımın adı Sare anlamında çok güzl hitap ederken hoş oluyor. Birçok güzel secenrk vr ikra da hoşuma gdiyordu
(209 puan) tarafından
Sare var maalesef ailemizde o yüzden koymam ikra nın da anlamı sadece oku ya o yüzden onu istemedik ama teşekkür ederim yine de
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zehra olabildi bir kızım daha olursa koyacam inşallah diğer kızlarımın ismi ZÜLHİLAL HATİCE kübra ŞEYMA
(209 puan) tarafından
Hep cevremde var bu isimler ben yani zehra hatice kübra ve şeyma var zülhilal da sadece hilal olarak var :) Ay valla delircem hepsi varmış bide yine de çok teşekkür ederim düşünüp yazdın
tarafından
Yani olmayan ismi nasıl bulacan kii hadi kolay gelsin gönlüne gore inşallah
(209 puan) tarafından
En azından yakın cevremde olmasın diye düşünüyorum öyle hiç olmayan bi isim diye değil. inşallah
0 oy
(12,861 puan) tarafından

Her yer Arya Ahsen canım 

Benim kızım olsa İnci Vera Pera bu üç isimden birini koyardım ama oğlum olucak :D

(209 puan) tarafından
Ay inci de düşündük hatta ben bi ara karnımı inci tanem diye sevip duruyordum sonra nolduysa bi vazgeçtiydim ama ben yine düşünüyüm bunu aklıma gelmişken teşekkür ederim
(12,861 puan) tarafından
Rica ederim canım :)
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Zeynep Berra kız kardeşimin ismi 4 yaşında bıcır bıcır zok akıllı bı çocuk. Kızım olsaydı Tuğçe Melis yâda Tuğçe Serra koymak istiyorum. Eşimde sinem ismini çok beginiyo fikir olsun
(209 puan) tarafından
Teşekkür ederim düşünüyüm bunları da
0 oy
(444 puan) tarafından
Ben Asya çok istiyordum iki isim de sevmiyorum Asya koydum canım :)
(209 puan) tarafından
Asya ismi de çok güzel eminim kızınıza da çok yakışmıştır isim ♡
(444 puan) tarafından
Evet hafif çekik sisko yanaklı maşallah :) Allah kızınızı sağlıkla kucağınıza almanızı nasip eylesin inşallah
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Kızım olursa Umay Vera koymak istiyorum isra ismi de güzel 
(209 puan) tarafından
Umay ismini düşündük de sonra eşim beğenmedi vazgeçtik
0 oy
tarafından
Sevde olabilir ❤️
(209 puan) tarafından
Arkadaşımın ismi maalesef ki Çok teşekkür ederim yine de
0 oy
(101 puan) tarafından
ELVİN ismi çok güzel anlamıda cenneteki çiçek anlamına geliyor. Benim oğlanın cinsiyetini ilk kız demişlerdi ELVİN koyacaktım eşim ve ben karnımı severken cennet çiçeğim diye severdik sonra oğlan oldu kaldı
(209 puan) tarafından
Ay bu da çok güzelmiş düşünebiliriz aslında çok teşekkür ederim
(101 puan) tarafından
Hayırla doğsun insaAllah.
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Uygulamanın menü kısmına bas kuzum orda isimler çıkıyor ordanda bakabilirsin
(209 puan) tarafından
Bakiyim şimdi teşekkür ederim
0 oy
(545 puan) tarafından
Ben cinsiyetini öğrenmeden aymira ismini duydum bu uygulamada çok güzel isimmis kızım olursa bunu düşüncem dedim kız olduğunu ogrendigim zaman daha da cazip gelmeye başladı isim başka bişey düşünmedim bana da sorduklarında söylüyorum bazısı beğeniyor bazısı beğenmiyor ben kimseyi takmıyorum valla senin içine ne siniyosa onu koy canım kimseye kulak asma 
(209 puan) tarafından
Aymira da çok güzel isimmiş
Ya normalde ben de takmıyorum ama nebiliyim bi ân soğuyorum isimden
0 oy
(40 puan) tarafından
9+4günlük hamileyim daha cinsiyeti belli değil 

Kız olursa Luna koymak istiyorum 

Erkek olursa Kuzey koymak istiyorum 
(209 puan) tarafından
Ay güzel isimlermis hayırlısıyla kucağınıza alırsınız  inşallah

İlgili sorular

0 oy