0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün cumaydı öncelikle herkesin geçmiş cuması mübarek olsun ben de kayınvalidemin cumasını kutlamak için aradım o da meşguldü 1 saat sonra döndü konuştuk arkadaşımla konuşuyordum kapatamadım kusura bakma dedi ben de işte birkaç gün sonra şehir dışına çıkacağım detaylı ultrasonum var merkeze gidecektim evi toparlıyorum dedim evi boşuna toplam oğlum dağıtır dedi ben de dağıtmaz dedim o beni düşünür dedim ben oğlumu biliyorum ortalığı tarımar eder dedi ben de canın sağ olsun dedim konuyu kapattım sonra arkadaşım arıyor kapatmam lazım dedi Bir şey diyor musun dedi 2 dakika bile konuşmadık kapattı hep böyle oluyor ne zaman arasam oldu Bir şey diyor musun deyip kendi benden önce kapatıyor ne desem tam tersini muhalefet ediyor mesela oğlumuz olacak kendisi kızımız olsun istiyordu o kadar ki emindi kızın olacak senin tipinden belli diyordu doğunca kızım diye sevmem İnşallah diyor hala kabullenemiyor ne desem hep tam tersini söylüyor sürekli eşimi bana kötülüyor nasıl davranacağımı bilemiyorum biz daha 6 aylık evliyiz 6 yıl bekledik şu kıza bak kurulu eve gelin geliyor demiş oysa çeyizlerim hep kendime aldım düğün bile yaptırmadım nikahtan gelin geldim eşim de çıkışmış annesine sürekli kendisi ile beni kıyas ediyor bende yaşlıdır deyip aldırmıyorum eskilerin kafası işte diyorum ama saf yerine koyduğum hissediyorum sürekli ne kadar safsın diyorlar bana bunu nasıl aşabilirim

3 Cevaplar

0 oy
(2 puan) tarafından
Canım öncelikle sen biraz temiz kalplisin benim eşimin anneside böyleydi bende senin gibi hep iyi biri yaşlı biri dedim ama ne kadar iki yüzlü olduğunu gördüm maalesef hep de onunla ana kız gibi olmak istedim nasip olmadı ne gelinler gördüm kaynanalarina kötü davranıp el üstünde tutulan evlenirekn servet harcatan bende düğün yaptırmadım çevremde düğün yaptırmayanlar daha az ilgi görüyor düğünü olan bide lafını esirgemeyen gelinler daha çok seviliyor anlamıyorum bu çelişkiyi
tarafından
Post eski canım 2 ay öncesine ait
-Reklam-
0 oy
(961 puan) tarafından
Hep derim iyi kayınvalide yoktur duymazlıktan gelen gelin vardır. Varsa bile iyi kayımvalide ki benim ki iyidir ama dili vardır. Hiçbir gelin kayınvalide dört dörtlük olmaz, olamaz. Mutlaka bir laf, ima olur arada. O yüzden çokta takma gerçekten yaşlılığna ver 
(4,658 puan) tarafından
Post hortladı
(961 puan) tarafından
Kim başlattı ya :D
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım zor bu insanlarla anlaşmak eşin arkandaysa sorun yok bende ama eşini fazla anasıgile gönderme

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 271 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 299 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Syma (698 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 578 göst.
0 oy
7 cevap 311 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (8,202 puan) tarafından soruldu