0 oy
699 göst.
Diğer kategorisinde (405 puan) tarafından
Kızlar şimdi benim kayinpederim vefat etti kaynanam bir süre bende kalacak neyse işte bu bir kaç gün önce kızına gitti kalmaya bugünde geri gelecekti geleceğinden haberim vardı ama tek başına gelmedi kızıyla beraber geldiler zaten kızının yanındn geliyorsun daha ne demeye onuda alıp tekrar bnm evime geliyorsun üstelik kizininy geleceğinden haberim yoktu bnm yani diyebilirdi ablanda gelecek bnmle beraber müsait misin gelsin mi diye... Neyse işte kapı çaldı açtım baktım kaynanam kızıyla gelmiş tabi bnm haberm olmadığı için yüzüm biraz düştü yarım ağız hoş geldin abla dedim yani sizce ayıp mı ettim yüzüm düştü diye bide bir daha böyle bisy olursa nasıl tepki vermeliyim sizce umarım anlatabilmisimdir cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

40 Cevaplar

+5 oy
(14,043 puan) tarafından
Bu kadar abartacak yüz düşürecek ne var 
(14,043 puan) tarafından
Görümcen uzak birisi değil haber verse de olur vermese de sen onlara el gibi bakarsan onlarda sana el gibi bakarlar
(405 puan) tarafından
Aksine ben asla el gibi bakmadım onlara hatta bazen ben çağırırım ama böyle habersiz gelmelerini hoş bulmuyrm iste
(14,043 puan) tarafından
Çünkü onları kendine yakın görmüyorsun bence benim görümcem de hep gelir hemde eşiyle çocuğuyla üst katta kaynanam oturuyor ona diye geliyorlar ama hizmet hürmet yemek çay hep bende olur ve hiç rahatsız edici gelmiyor bana
(6,681 puan) tarafından
Keşke benimkilerde yakin olsa da habersiz gelse..çok mutlu olurum aksine bana surpriz olur❤
(14,043 puan) tarafından
Valla bende mutlu oluyorum ne bileyim bana böyle kötü bir şeymiş gibi gelmiyor erkek kardeşim var benim nasip olur evlenirse gelinim post sahibi gibi düşünsün istemem
-Reklam-
+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Ayyy çok büyük bir ayıp nasıl gelir senin görümcen sana öyle habersiz kovsaydın bide.d
(1,862 puan) tarafından
Kim benmi yok kız ne karıştırcam:)
(1,862 puan) tarafından
Aaaaaa:)
tarafından
Görümcem yok çok şükür sbbssb
(1,862 puan) tarafından
Benim iki tane var ama biri uzakta :)
tarafından
He iyi bari biri uzaksa sjjsjs
+1 oy
(6,053 puan) tarafından
Zaten ewine bi misafir gelecekmis ona gore hazorligin wardir derlenmis toplanmistir ewin die dusunuyorum ha bi eksik ha bi fala fark ne tabi ayip olmus demek ki kadin rahatlikla gelemiyorki kizini yanina yaver etmis boyle ewinden barkindan olan cocuguna muhtac kalan insanlara uzuluyorum surat asacak bisey goremedim pekte habersiz zayilmaz ha ikiside cat kapi gelse ona bisey diemezdim
(405 puan) tarafından
Canım kaynanam misafr sayılmaz kayinpederim iki aydır vefat etti ondan beri bizde kalıyor bir süre daha kalacak sadece bir kaç günlüğüne kızına gitti o kadar
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiz benim kayınbaba salağı gün icinde 2.3 kere habersizce kapıma gelirdi din dan don zil calio bakiyom o ben kurtuldum darısı sana :D
(1,233 puan) tarafından
Yazık çok yazık ki senin gibi gelini var
(1,850 puan) tarafından
Bencede çok yazık coookk utanmaz bazıları haddini fazla aşıyo sonrada gelip ay siz benim neler yaşadığımı biliyormusunuz diyo
(1,233 puan) tarafından
Aynn öyle ne olursa olsun baba oda
(1,850 puan) tarafından
Şuan herşeyi okuyo bence
(22,070 puan) tarafından
:D Allah sizi ya konuşun konusun
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Olur arada böyle şeyler her şeye can sıkmayın zaten gelecekmiş ha bir ha iki misafir bereketi ile gelir ikisi de haber vermeden çat kapı gelseler haklısın ama takılma bu kadar canım 
(405 puan) tarafından
Kaynanam zaten bnde kalıyor sadece bir kaç günlüğüne kızına gitti yani kaynanam misafr değil bende ve bu haber vermeden gelme olayı sürekli oluyor bir defalık bisy değil
0 oy
tarafından
Neden yüzünü asıyorsun ki? Hadi çoluk çocuk ya da habersiz gelse anlarım. Ben senin yerinde olsam gülerek laf sokardım kendime böyle şeyleri dert etmem 
0 oy
(2,019 puan) tarafından
Yabancı biriyle gelmemis ki sonuçta görümcen. Ama araniz iyi degilse onu bilemem. Yinede haber vermesi gerekirdi. 
(405 puan) tarafından
Ya bn gelmesine bisy demiyorum ki gelsin tabiki ama yalandan da olsa bir haber vermesi daha iyi olmazmiydi
0 oy
(913 puan) tarafından
Beraber mi yaşıyorsunuz kaynanayla? Yaşamıyorsunuzsa misafirdir. Yani samimiyetten belki haber vermemiştir. Ne buluruz yeriz anlamında. Ben kötü niyet görmedim
(405 puan) tarafından
Hayır ayrı ama bir süreliğine bende kalıyor bir kaç günlüğüne kızına gitti
0 oy
tarafından
Nevar bundaki bukadarda elit olmaya gerek yok ya

Annesiyle kardesinin evine gelmek kadar doğal birsey yok elin kadınını habersiz getirmemis ki
(405 puan) tarafından
Ya cnm tabiki çok doğal birşey ben zaten gelmesine bisy demiyorum ki ama haber verip gelse çok daha iyi olmaz mi
tarafından
Samimiyetine güvenip gelmiştir bence
0 oy
tarafından
Ben anlamıyorum sami olsa sami dersininiz olmasa atıp tutarsınız ne var yani bunda 
0 oy
(9,043 puan) tarafından
Ben bunda bişey göremedim açıkçası biraz abarmissin belki kızı annesini tek yollamak istemedi. Açıkçası sen ayıp etmişsin. Neticede kız da babasını kaybetti. Ben gorumcenin yeridne olsam alinirdim. 
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Bence çok ayıp etmişsin kayınvaliden zaten gelecek mis ona göredir yaptığın hazırlığın ki yabancı da değil
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Ayıp olmuştur bence evine gelen insan canım habersiz gelişmesine karşıyım evet ama zaten kaynanan  gelicekmis  o da yanında gelmiş ne var ki bunda . Ben o mutlu olurdum açıkçası.  
(405 puan) tarafından
Canım kaynanam zaten bir süredir bnde kalıyor yani misafir değil sadece bir kaç kızında kalmaya gitti tekrar geldi bana gelince de haber vermeden kızını da getirmiş
(1,207 puan) tarafından
Sen alışkanlık haline getirmesini istemiyorsun anladığım hani her gittiğinde peşine birini takmasın gibisine . O zaman güzellikle de bence hani anne niye ablaminda  geleceğini  demedin hazurlik yapardım rahat edemiyorum öyle de soframi kurardim  ederdim  de gorumcenede  de mesela abla bana bi daha mutlaka haber ver annem herakde hazirlik yapmiyim  diye demiyo ama ben rahat edemiyorum ayıp oluyo  sana böyle de hem sen demiş olursun hem o kırılmamış olur
0 oy
(288 puan) tarafından
Ne olmuş yani abartılacak birşey yok görümcem falan gelse bazen haber vermeden gelir hiçte yüzümü asmam Rabb'im başka dert vermesin
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yani tepki verilcek bi sey yok bence sonucta zaten kaynanan gelcekmis bi kisi fazla gelmis...
0 oy
(444 puan) tarafından
Ah ah kaynanamla altlı üstlü oturuyorum hergün habersiz gelirdi ama her gün bebeğim 3 aylık belli etmeme rağmen hoşgeldin bile demedigm halde günde 2 kez falan geliyodu bazen doldugum baska seylerde vardı çıldırdım geçen hafta kavga ettik ağladı. Üzüldüm ama haketti çok sabrettim makyaj yapardim ona bile yapma derdi sanki kapatti beni buraya. İşlerin bu noktaya gelmesi tartismak çok kötü. Ama bildigm bisey varsa bundan sonra istemedigim ne varsa kabul etmeyecegm hayir diyecegim..
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Ayıp etmişsin canım. 
0 oy
tarafından
Annesini yalnız bırakmak istememiş olabilir .Yani evine gorumcen geldi diye yüz düşürmekte hoş değil. Orası senin olduğu kadar eşininde  evi ve onun aileside gelebilir. 

Ailesiniz siz onlara el diye bakarsaniz onlarda size el kızı diye bakarlar sonra kavga olunca böyle yaptilar deniyor. 

Aileden Evine gelen baş tacıdır her zaman haberli habersiz.
(405 puan) tarafından
Kaynanam sürekli tek gidip gelir yani gorumcemle evimiz yakın tabiki evime gelebilir bn zaten gelmesine bisy demiyorum ki ama haber vererek gelse çok daha iyi olmaz mı
tarafından
Adı görümce diye mesafe koymaya gerek yok bence. Sizin ablanız size yakın olsa gelip gitse onun içinde aynısını eşiniz dese niye beni aramadan geliyor ablan hoş olur mu idi :)
Gorumcenizde bir abla bence. Seni kendine yakin goruyor ki evine geliyor.
Hani dünya gelip geçici bu düşündüğünüz seyler boş şeyler
 huzurunuz yerindeki keyifli vakit geciriyormusunuz bunlara bakın. Aile içinde mesafe olacak sa neden aileyiz.
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Abartmışsın  bence  sonuçta biri  gelecek  yanında  bir kişi  daha  gelse ne olur ki  baya  ayıp  yapmışsın 
0 oy
tarafından
Kadın zaten eşini kaybetmiş kızını da yanında getirmiş demek ki çok yalnız hissediyor kendine seni de samimi gördüğü için sana önceden haber vermemiştir ne abartmışsın sende

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 361 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Suskun kiz (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,075 göst.
2 Eylül 2020 Aile kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,109 göst.
12 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Hanifehtc (38 puan) tarafından soruldu
+2 oy
38 cevap 1,301 göst.