0 oy
288 göst.
Aile kategorisinde (274 puan) tarafından
Kızlar 5 aylık bebeğim var ve bugün hamile olddığumu öğrendim sevinç ve üzüntü halindeyim nasıl ikisine bakıcam diye

14 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ikiz gibi büyürler 
(274 puan) tarafından
Evet öyle olucak :)
(7,654 puan) tarafından
Artik o doğunca önlem alırsın yoksa üçüz bakmak zorunda kalabilirsin:)
(274 puan) tarafından
Allahım olmayana versin :))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Allah yardımcın olsun inş cnm ❤️ hakkında hayırlısı olsun ne diyim :ermm:

(274 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım nasıl olucak ne edicek diye sürekli düşünüyorum
tarafından
Valla cnm zor olacak orası kesin ama olan olmuş yapacak bir şey yok
(274 puan) tarafından
Aynen öyle canım
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(40 puan) tarafından

Öncelikle Rabbim hayırlısı ile kucağınıza almayı nasip etsin .Biraz zor olucak sizin için 
(274 puan) tarafından
Amin canım inşallah zor olucak evet maalesef
(40 puan) tarafından
Rabbim nasip ettiyse bı kolaylığını da verir inşallah
(274 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(191 puan) tarafından
Bende 6 aylık bebeğim varken hamile olduğumu öğrendim şimdi ikiz gibiler çok güzel buyuyorlar
(274 puan) tarafından
Çok zorlandınız mı birde ben sezeryan oldum bi sıkıntı olur mu ki
(223 puan) tarafından
Üstünden 2 sene geçmesi lazimmis normalde benim öyle oldu kızım 2 yasjni 2 ay geçti ben doğum yaptım kızıma simdi büyük kızım 29 kasımda 3 yaşında ilucsk küçük kızım aralıkta 1 yaşında olucak
(191 puan) tarafından
Benimki nolmaldi cnm sezeryan 1 veya 2 geçmedi gerekiyormus
0 oy
tarafından
gül gibi bakarsın canım Allah yardım eder nasibi varmış sağlıklı olsin ds
(274 puan) tarafından
İnşallah öyle olur canım
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım yapacak bir şey yok beraber büyürler başta zor olur ama 1 yaşında falan beraber oynamaya başlarlar korunmuyor muydunuz 
(14,025 puan) tarafından
Saati saatine kullansa da bebeğin nasibi var demek ki
(274 puan) tarafından
Aynen öyle
tarafından
Bende hap kullanmayı düşünüyordum ondan sordum
tarafından
Hayırlısı olsun
(274 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(2,011 puan) tarafından
4 yasinda oglum var 1 yasinda kizim var kizim 4 aylikken bende hamile oldugumu ogrendim 36 37 olduk napcam bilmiyore
(274 puan) tarafından
Ayyy sizin için de cok zor bi durum
(2,011 puan) tarafından
hala yurumuyir hep kucakta belim kiriliyor karnima agrilar giriyor valla
0 oy
(530 puan) tarafından
Benimde oğlum 8 aylıktı hamileymişim şimdi 4 aylık hamileyim ikiz gibi büyürler ama uykulara hasret kalicaz :))
(274 puan) tarafından
Aynen öyle bi 5 sene daha düşünmüyorum diye geziniyodum ortalıkta Allah'ım nasip etti :)
(530 puan) tarafından
Bende düşünmüyodum ama nasip canım ya bizde ikisi beraber büyür sonra rahatlariz inşallah :)
(274 puan) tarafından
İnşallah :))
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Kızım 6 aylikken 2.kızıma hamile kaldım şimdi 36 haftalığım hamilelik bir şekilde gecti ama doğumdan sonrası için cok korkuyorum 
(274 puan) tarafından
Bende onun için cok korkuyorum nasıl bakıcam nasıl yetişicem diye
(1,264 puan) tarafından
Biraz tecrübe edindim ilk kızımdan dolayı bakalım Allah büyük öyle böyle büyüyecekler inşallah önce sağlıkla kucağımıza alalım
(274 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(17 puan) tarafından
Ayy kız benim bebeğimde 7 aylık bende kendimden şüpheliyorum bide sezeryanlıyım senin normal mı sezeryan mı 
(274 puan) tarafından
Benimde sezeryan bi sıkıntı olur mu diye düşünüyorum
(17 puan) tarafından
Yani en az 1 yıl olsun diyorlar dikişlerden dolayı hastaneye gidince doktora sor banada haber ver çok korkuyorum walla
(274 puan) tarafından
Tamam canım haber vericem
(17 puan) tarafından
Tamam canım saol
0 oy
(119,237 puan) tarafından
hayirli olsun ne diyim
(274 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
(9,626 puan) tarafından
O kadar güzel bakılıyo ki Allahim öyle yardım ediyoki hic düşünme strese girme ben de oglum 7 bucuk aylıkken hamile olduğumu öğrendim şuan kızım 1 buçuk aylık ve Allahima binlerce kez şükürler olsun hic zorluk yaşamadım eger şuan ki bebeğine uyku düzenini oluşturursan emin ol işin daha kolay olur benim ogkum aksam 8 olmadan uyur sabah en erken 6 en geç 8de uyanmış olur kalvaltisini yaptırırım kızım zaten koyduğum yerde duruyo oglumu öğlen uykusuna yatirinca hemen yemeğimi yapıyorum temizliğini yapıyorum kalkiyo yemeğini yediriyorum  ilk bi kaç gün zorlandım çünkü çok gaz sancısı cekti uyku uyuyamiyodu ama ilgimi de oğlumun üzerinden hic çekmedim oyunlar oynuyoruz kardeşini seviyoruz oda alıştı  gel kardeşini öp diyorum öpüyo kardeşi ağlayınca git besigini salla diyorum sallıyo cok şükür güzel geçiyo günlerimiz eger bebegin cok aşırı gazlı ve kolik olmazsa sen bile günler nasıl geçiyo anlamazsın bile yani ikiz gibi büyüyolar insallah sağlıkla alırsın kucağına ☺❤
(274 puan) tarafından
Gerçekten cok güzel moral verdiniz teşekkür ederim :))
0 oy
(387 puan) tarafından
Ben de kizim 10 aylikken hamile kaldim,suan 21 haftaligim umarim bi sekilde ikisine de bakmayi beceririm,hayirli olsun canim Allah yarrimcimiz olsun:)
(274 puan) tarafından
Amin canım ikimizede :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 194 göst.
0 oy
3 cevap 108 göst.
14 Haziran 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (330 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 475 göst.
25 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 69 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (594 puan) tarafından soruldu

379,142 soru

11,349,322 cevap

34,814 kullanıcı

...