0 oy
475 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar 5 aylık kızım var. Sezeryanla doğum oldu. Prezervatif ile korunuyordk ama bu sefer yırtılmışti nasıl oldu ne oldu anlamadım. Şuan napacagmi bilmiyorum. Asla aldirmak istemiyorum ama şöyle bişe var eşim 6 aylık hamileydim instadan bı kızla konuşmuştu sonrasında annesi babasigl kızdı oda çok pişman oldu bir daha hiç yapmadı o günden sonra

Karnım burnumda diye affetnistm. Şimdide  kaynanamgil kışı bizde geçirmeye geldiler 7 24 ayaktayım ev iş yemek çocuk kosturuyorum deli gibi. Onu geçtim daha geçen gün eşime ailesinin temelli bizde kalmasını istemediğimi bir gelmediğimi söyledim daha 23 yaşındayım bı yıllık evliyim.  Oda annemler isterse hep bende kalacaklar dedi bende hayır dedim diye ağlayarak yazıyorum beni dövdü. Alnimi yardı yüzümden kanlar aktı her yer kan oldu. Gözlerimi sıliyodum kandan düşünün gözlerim kapaniyodu. Sonradan yalvardı yakardı ozurler vicdan azaplari ağlamalar ama iş işten geçti. Şimdi de hala alnım sis ve yaralı. Eşim çok istiyor iyi bir baba kızımla çok ilgili ama ailesine çok düşkün böyle. İkincisi olsada ben sana yardım ederim diyo ama benim aklıma bunlar geliyo napayım bana bı akil verin nolur iyi deglm.

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
İyi bir baba demişsin canm bugün sana yapan yarın çocuklarına yapıcak iyi bi eş değil . Amacum seni inciltmek değil dost acı söyler 
tarafından
Bilmiyorum kızımla aşırı ilgili gün içinde benden çok o bakar o sever uyutur her zaman.
-Reklam-
0 oy
(9,648 puan) tarafından
Darp raporu al ve boşan o derece döven adamdan hayır mı gelir Allah aşkına ya bi kere yapan yine yapar çok uğraşırsın çile çekmeye gelmedik bu hayata anamız bizi dövsünler diye mi doğurdu affetme sakınnnn
tarafından
Hamileyim onu napayım bacim
(9,648 puan) tarafından
Canım yapacak bişey yok hamilesin diye o adamı mı çekeceksin ailen arkanda durursa  hiç düşünme yani
0 oy
tarafından
Valla canım olan olmuş .su saattn snra yapaccak bisiy yok..ayrıca bir adamın annesine istemiyorum dersen kavgada.cikar hirda çıkar...bnm.kocam  bize çok düşkündür..kayinvadmj severim..ben kocama gelemsin desem orda dur der yani..su adamları annelerini istemiyorum.demeyin artık .gelsinler otur halsizim de hamilesin kimseye hizmet etmek zorunluluğun yok. .3 den sonra.misafirlik biter..
tarafından
Bana ailesiyle yaşamak istediğini soyleseydi evlenmezdim.
tarafından
Allah yardımcın olsun canım..daha bir yılda böyle sorunlar yasiyosan ilerisini göremiyorum..boşan demek kolay gelir bana..sana kolay mı bakalım..annesini kotulemeden karşına al konus nedeenlerini.soyle..
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Off ne denirki  hem aldatma var hem şiddet var. Anneye düşkünlük çok masumca kalıyor bunların yaninda. Rabbim senin çocuğunun ve karnindakj bebeğinin yardimcisi olsun. Inşallah düzelir. 
tarafından
Ne yapicam ben
0 oy
(119,461 puan) tarafından
neden bi rapor alip sikayetci olmuyon o adamdan koca olurmu baba olurmu
tarafından
:((( kaynanamgil bile demedim
cocugunu dunyaya getiren kadina boyle bisi yapan adam ilerde cocugunada yapar ☹
tarafından
Çok mutsuzum hamileyim onu napicam
o bebek olmus bi kere vardir bundada bi hayir ama hanilesin diye o adama mecbur degilsin
0 oy
tarafından
Darp raporunu mutlaka al ne olur ne olmaz. Seni döven bir adamda vicdan vs yoktur. böyle bir adam iyi bir baba da olamaz üzgünüm.
tarafından
Şimdilik iyi bir baba gerçekten o konuda hakkını yiyemem
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Bence biz ne desek de boş en güzeli anne nasihati almak
tarafından
Annem bilmiyor dovdugunu
0 oy
(553 puan) tarafından
Oy kuzumm ya öncelikle çok geçmiş olsun herşeyden önce sen bir kadınsın sonra annesin en son eşsin eşlik tek taraflı olmaz. Acımasızca konuşmak bosan acil demek istemiyorum ama öncelikle kendine değer ver. Malesef erkekler bizleri elinde gördükleri an bir rahatlama geliyor her an gidebilecek güçte olduğunu bilseydi emin ol böyle davranamazdı sana. Kendine değer ver ben napiyorum de bunları hakediyor muyum de sonra kararını ver boşanma yolunu seçeceksen doğru diyorlar darp raporun olsun elinde 
0 oy
(515 puan) tarafından
seni dövdüğünü anası babası gormedimi ya ben anlamıyorum insanları herkesin bir hayatı var hadi kaynana kayınbaba tek kalır bakılması gerekir atadir amenna bakacağız kendi adıma ama ne bilim ev ev üstüne olmaz valla...
tarafından
Gördü ama düştüm dedm
(515 puan) tarafından
İnandilarmi yani seni doverken sesin cikmadimi of içinden çıkılması zor bir durum Allah yardımcın olsun ne diyim :(
tarafından
İnandirdim.
0 oy
(2,623 puan) tarafından
Iyi bir baba olmadan ziyade keske iyi bir insan iyi bir adam olsaymış  bak esin ailesinin arkasında evladını doğur onlarda senin yanında olsun sakin kötüyü düşünme
0 oy
tarafından

İyi bir baba olsa evladının annesine el kardirmaz 

Herşeyi geçtim hem seni aldatiyo hem sana şiddet uyguluyo ve sen hala ona eşim diyebiliyosun sözün bittiği yer bu olsa gerek :ermm:

0 oy
(1,219 puan) tarafından
İyi bir baba diyosun ama kanlar içinde bıraktı diyosun şimdi iyi ama yarın o adamın ne yapacağı belli olmaz kafami yardı diyosun bu normal mi yaa ve üstünü örtmüşsün yanlış yapmışsın bir daha yapmasına zemin hazırlamışsin resmen anasından doğduğuna pişman olmalıydı bu nasıl canilik yaa düşmanı mısın sen keşke ikinci çocuk için iyi korunsaydin ama iş işten geçmiş ne diyebilirim ki 
0 oy
(603 puan) tarafından
Canım Allah yardım etsin olan olmuş geçmişi düşünüp kendini üzme mutlu olmaya bak kebdınıde çok yorma kimse senden iş beklemz hem hamile hem el kadar bebek olduğu kadar yaparsın napacan birgün supur evi iki gün süpürme bırak pis diyen desin canından kıymetlimi
0 oy
(14,428 puan) tarafından
O halini anası babası görmedimi senin ha

Bisey yapmadilarmi
tarafından
Düştüm dedm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 196 göst.
0 oy
3 cevap 110 göst.
14 Haziran 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 289 göst.
15 Ekim 2021 Aile kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 71 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (612 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...