0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Evimin yakınlarında temizleme dükkanı açıldı bende uzun zamandır bi iş yapmak istiyorum ama çocukla imkansız çünkü bırakacak kimsem yok ve asla bensiz durmuyor ve bu dediğim yer çocuk kabul ediyor ayrıca saat sıkıntısı da yok istediğim saatte gidip gelme imkanım var ücreti parça başı veriliyor artık günlük ne kadar iş temizlersem.. bende giderim biraz param birikir diye düşündüm oğlumla yaşıt bir kaç çocuk daha vardı orda, oda onlarla vakit geçirir sıkılmaz diyorum ama bilemedim mutlaka öyle bi yerde çalışan vardır zor olur mu acaba ? Daha önce hiç denemedim

5 Cevaplar

0 oy
(9,005 puan) tarafından
Öyle bir yer olsa bende denemek isterdim dene bir kaç gün olursa devam edersin olmazsa kısmet deyip evinde oturursun
(1,787 puan) tarafından
Aynen bende öyle düşündüm. Kendi paramı kazanmak istiyorum üç kuruş olsun ama benim olsun.. kocam bile olsa minnet etmeyi sevmem
(9,005 puan) tarafından
Denemekten zarar gelmez dene olmazsa olmaz olursa güzel olur kadının da eli ekmek tutmalı bence çocuğu da olsa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım 100 tanesine 50 kuruş falan veriyorlar uzun is
(1,787 puan) tarafından
1000 tanesi 130 TL gibi bişey dedi. E bende günde 500 tane yapsam 50 60 lira iyi gibi bi gün için azar azar birikir işte
tarafından
Günde 500 çok zor canım bende çalıştım göründüğü gibi olmuyor ben bekardim sabahtan akşama kalıyordum o kadar yine olmuyordu ayrıca toz pislikten tikaniyordum
(1,787 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ki sonucta boş zamanlarımda gidicem ne birikse kârdır diyorum bakalım deniyim bi
0 oy
(265 puan) tarafından
Temizleme dukkani ne canm
(1,787 puan) tarafından
Yani elbise temizleme. Tekstilde dikilen kıyafetler falan
0 oy
tarafından
Dene bacım olmazsa bırakırsın ne kaybedebilirsin ki 
0 oy
tarafından

kız bak böyle çok post görüyorum bebeği bırakıp çalışamıyor kimse hanımlar hanımlar ben bakıcılık yaparım verin bana siz çalışın :D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 194 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mert ali (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 171 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde seda21k (117 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 121 göst.
25 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ahsen61 (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 149 göst.