0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (446 puan) tarafından
Kızımı sütten kestim daha doğrusu kendisi emmek istemedi çok şükür bende baktım emmiyor aldım yastığı salladım uyudu gayet rahat ama normaldede geceleri emmek için kalkan bir çocuk şimdi uyandığında neyapsam uykuya daldirsam tavsiyeleriniz nelerdir ...

6 Cevaplar

0 oy
(3,148 puan) tarafından
Su ver pışpışla canım uyur belki hiç denemedim ama ben 
(446 puan) tarafından
Herkes öyle yapıyor galiba canım
-Reklam-
0 oy
(40 puan) tarafından
Bende kizimi mecbur kesmek zorunda kaldim canim hamilelikten dolayi kizim bi buck yasinda gece kalkp aglyodu emmek icin biberona inek sutu aldim kaynattim her gece iliklastirip icinede cay kasiginin ucuyla bal atiyorum icip yatiyo gece uyanmiyo daha alisti simdi bayadir oyle yapyoruz yatmadan icer uyur artik
(446 puan) tarafından
Ayy MaşaAllah canım ins benimkide öyle olur
(40 puan) tarafından
İnsallah canim
(430 puan) tarafından
Bence sende dene cnm süt mama verme 5 sen sonra sür veriyom sabah olmuş oluyo zaten 8 gibi frlan kalkıyo ya kahvaltı veriyom yada çorba yapıyorum
(446 puan) tarafından
Süt falan bende vermeyeceğim canım su veririm çok çok bakalım gecemiz nasıl geçecek
(430 puan) tarafından
İnşallah iyi geçer cnm
0 oy
tarafından
Su ver geri yatır canim ben öyle yapıyorum
(446 puan) tarafından
Tamam canım ins emmek istemez
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Hiç mama süt herhangi birşey verme geri salla uyusun. En fazla su verirsin. 
(446 puan) tarafından
Önce dediğin gibi kolumda hafif sallamayı düşünüyorum uyumazsa su veririm bakayım inş alışır da bir daha istemez memeyi
(6,047 puan) tarafından
Zor olan ilk 2 gece ondan sonrası çok kolay geçiyor. Gece eğer süt mama falan verirsen bu sefer her gece kalkar ona alışır. Ben vermedim ilk gün çok ağladı sallayıp uyuttum hep sonrsinda hiç kalmadı geceleri de. Birde birşeyler yediripte uyutabilirsinde.
(446 puan) tarafından
Canım 3 gündur gece yatarken muhallebi yaptım yedi normalde yemezdi bugün fark ettim emmek istemiyor öyle oynuyor aldım ayağıma salladım hemen uyudu demek ki karnı tok artık da emmek istemiyor diye düşünüyorum gece uyanınca su iciririm çünkü süt içmez sevmiyor dw bende yine sallamayı deneyeceğim
(6,047 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım
(446 puan) tarafından
Sağol canım amin
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Bende biraktirdim aynı şekilde benim kızım da çok kalkiyordu emmeye direk ayağıma alıp geri sallayıp yatırdım uyku sersemi su falan verme boğazına kaçar 
0 oy
(3,926 puan) tarafından
Su ver canım. Yanina yat ya da poposuna  sakince pit pit yap. Uyur geri. Allah kolaylik versin.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 91 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1Elisa1defne (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 190 göst.
14 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (778 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.