0 oy
250 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Selam ikinci bebeğimi 3 ay önce kucağıma aldım ilki 4 yaşında Çok zor bir hayatım var bu ara iki çocuğa yetisemiyorum eşim de her gün beraberlik istiyor e emzirince de hemen duş almak gerekiyor valla bıktım kavga çıkıyor bunun yüzünden yakinda diyecem git parasiyla yap yeterki yakamdan düş
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

3 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bu erkek milleti hayati bacak arasından ibaret sanıyor;)
(7,654 puan) tarafından
Bunu diyenleri keske anaları zamanında geri çevirseydi
tarafından
Ayy güldürdün beni keşke valla
(7,654 puan) tarafından
Kadın makine mi ya bizim de başımız ağirabilir canımız sıkkındır ne bilim bir cok sey sebep olabilir
tarafından
Hersey bir yana canımız istemiyor olabilir öyle değil mi ama yoook koca istediyse illa yapilacak
(7,654 puan) tarafından
Valla kimse kusura bakmasın o da keyif ister
-Reklam-
0 oy
(202 puan) tarafından
acik bir dille ifade et o ne yaa nasil hergun ne demek ya seninde bir canin var geri kafalimi ne
0 oy
(30 puan) tarafından
bendr kizimizi 3 ay oldu kucagima aldim benim esimde bana yanasmiyor aksam gelince sen bizi ozlemiyon mu diyom ozluyorum kizimi diyor aliyor seviyor yemekti kurandi derken Kurani kerim okuyor da Allah kabul etsin bi de anlayip esine cicek gibi davransa keske. neyse yorgunum diyip yatar eve de yardim etmez bana da yanasmaz bazen tek yasiyormusum gibi hissediyorum :)
tarafından
Vur kafayı yat iste rahatsız etmiyorsa ne güzel :)))
(30 puan) tarafından
hahah yok kiz o da kotu  zaten hamileligin son aylarinda da ellemedi 5 ay olucak yani bazi kadinlar eslerini bu sekilde tehdit edip her istediklerini yaptiriyormus ama benimkinin umrunda degil
(19 puan) tarafından
Benim kocam da öle 9 ay hamilelikte hiç yanaşmadı bebeğe birsey olur diye,doğum yaptım 60 gün oldu daha yanaşmıyor türlü bahanelerle ama ben çok üzülüyorum ne öper ne sevgi gösterir aklıma türlü şeyler geliyor artık,demem o ki şikayet etmeyin..
(30 puan) tarafından
gercekten oyle oluyor yani benim aklima baska bisey gelmiyor aldatma vs gibi o konuda guvenim sonsuz ama sanki artik sevmiyor gibi ya da biz fazla duygusaliz
(19 puan) tarafından
Nerdeyse 10 ay olacak duygusal düşünmeyi geçtik sevmiyordur başka birsey gelmez insanın aklına

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 264 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 879 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 617 göst.
13 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 551 göst.

381,437 soru

11,419,600 cevap

34,975 kullanıcı

...