0 oy
876 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Sabah sabah merak ettim ama cinsellik sonrası eşim cok iyi oluyor olumsuz şeylere bile olumlu cevap veriyor neden böyle? Bu kadar mi önemli onlar icin bna kalsa hiç aklıma gelmedikçe yapmam bile kendimi obje giibi görüyorm bazen işini bitir dönüp arkaya bende m.al gibi kalıyorum..  sizin eşlerinizde böyle mi

16 Cevaplar

+2 oy
(2,291 puan) tarafından
Şu erkeklerden konuşmak bile istemiyorum o kadar gıcık oldum o yaratıklara 
(2,291 puan) tarafından
Sormadın mı eşine
tarafından
Sordum ya ne bu üye de olmuşsun diyorum valla ben girmedim inanmazsan git anılın tabletine bak gmailim onda da kayıtlı dedi . Dün sinirimden gittim öyleydi . Ama hemen güvenemem .
(2,291 puan) tarafından
Öyle durumlarda ben Öyle bisey yaparsan baska birine yan gözle dahi bakarsan kizimi ve beni bir daha goremezsin insalllah diye beddua ediyorum korksun yapamasin diye insanin bu kuşkularla yasamasi da zor valla bunlar yüzünden paranoya olduk iyice...
tarafından
Hepsi bı b.ok yeme peşinde. Nefret ediyorum erkeklerden
(2,291 puan) tarafından
Bende öyle çok gıcıklar
-Reklam-
+2 oy
(543 puan) tarafından

Genel olarak erkeklerin işini görünce mutlu oluyorlar zaten. Ee erkekler cinselliğe çok meraklı oldukları için o işten sonra mutlu oluyo herşeye tamam diyolar bende genelde yok diyeceği şeyleri o işten sonra sorarım buda onların salaklığı :D

(9 puan) tarafından
Harikasın canım bende bundan sonra hayır diyeceği şeyleri o işten sonra söylim...
(543 puan) tarafından
Öyle valla hemen tamam diyolar başka hayattan beklentileri yok :-D
0 oy
(518 puan) tarafından
Dünyaya geliş amaçları o adamların o oldu mu başka hiçbir dertleri kalmıyor
(886 puan) tarafından
Vayyy beee benimde kırk yıl kalsa aklıma gelmez
(518 puan) tarafından
Ben de aynı 100 yaşına kadar dururum aramam da ama erkekler işte akılları orda
(886 puan) tarafından
Sevgi saygi sadakat bunlar benim icin daha gerçekçi duygular
(518 puan) tarafından
Biz kadınlar öyleyiz canım cinsellik en son gelir aklımıza,ama erkeklerin ilk o geliyor
(886 puan) tarafından
Sende benle ayni kafadasn
0 oy
tarafından
Çünkü rahatliyorlar canım negstiflikleri gidiyor 

Biz planlı bile yapmak için sozlestigimizde kendisi hep pozitif olurdu 
tarafından
☺️☺️☺️ valla açık açık yazdım ama öyle ❤️
Eşimle kavga ettiğimizde eğer oluyorsa o iş hiç haz almazdım nefret ederdim aksine ona sinir oldugumda falan
(886 puan) tarafından
Doğrudur canım ayni şeyler bizdede oluyor ama insan sevdiği zmaan dahada istiyor karşısındakini
tarafından
Ayenn öyle sevgi zaten ayakta tutuyor
(886 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim canim aydinlattin beni :)))
tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
(899 puan) tarafından
Erkekler doğası gereği genlerini aktarmak varlar  sperm dışarı atilmadiginda sinir stres yapabilir.. attıklarında bı rahatlama olur üç gün sonra tekrar uretime baslarlar o sperm atılmak zorunda.. biz kadınlar her şeyde duygusal olduğumuz için onları anlamakta zorlanıyoruz.. Ama eşinle bu konuyu konuşmalısın benim eşim asla arkasını dönüp yatamaz bunu biliyor senin eşin de bilmeli..
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Rahatliyolat neden pozitiv olmasinlarki:))) yok benim esim arkadini donup yatmaz  aksine ben arkami donup uyurum  o arkafan sarilr  

Bence esin arkasini donup yatiyorsa sadece cinsellik dusunuyor senin icin :(
(2,671 puan) tarafından
Bende öyleyim valla arkamı döner yatarım :-):-)
(1,370 puan) tarafından
Bence arkani donup ystmak iyi bisiy drgil ya esim oyle sarilip yatmagi sevdigi icin ben arkami doner yatarm yoksa sevmiyorm ne demek isim bitti eyvallah drr gibi:)))
(2,671 puan) tarafından
Haha valla  ben hep öyle yatarım onunla alakalı deil yani öyle yüzyüze yatamıyorum :-):-)
0 oy
(532 puan) tarafından
Şöyle düşün erkeklerde böyle bir duygu olmasa neden kadınlarla evlenip böyle bir yükün altına girsinler.Ya da sen de sevilme beğenilme duyguları olmasa neden evlenesin sadece çoçuk yapmak için kaç kişi evlenir! Bu duygular bize verilmiş ki aile kavramı oluşsun nesiller oluşsun.Kadın erkek farklı yaratılmıştır.Bir şeyleri düşünürken kendimizden yola çokmak ya da kıyaslamak doğru değil.Mesela erkekler de der bir izin ver de ben de konuşayım ya da kafanda kurma bunları kadınlar yapar erkekler anlamaz birbirimizi tuhaf karşılamak yerine kabul etmek gerekir.Ben sinirlenince çok hızlı konuşurum eşim derdi ne çok konuşuyorsun bir fırsat ver de ben de anlatayım insanın canı sıkılıyor karşı taraf böyle söyleyince farklı duygulara giriyorsun üzüşüyorsun kırılıyorsun seni anlamamasına sinir oluyor vs ben de onun beni anlamamasına şaşırmıyorum artık bir iki defa dedim kadın fıtratı bu konuşur sadece ben böyle değilim filmler de filan da görünce bak diyordum şimdi alıştı şaşırmıyor artık.Biz de onları anlamaya çalışmalıyız yargılamaktan ziyade bu böyle onun fıtratı bu diyip geçmek lazım.
0 oy
(44,603 puan) tarafından

İşte ne güzel aklınızı kullanın ne istiycekseniz hemen sonrasında yada o sırada isteyin her dediğinizi istediğinizi yaptırın:D

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Bizde tam tersi:)
0 oy
tarafından
Bizde de yapmadan önce ne istersem tamam der söz verdirtirim zorla yaptıktan sonra pişman olur :D asadad ama asla hayır diyemez
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Kendini neden obje gibi hissediyorsun kuzum ? Tamam cinsellik deyince hemen erkekler daha ön planda gibi geliyor ama biz kadınlarında ihtiyaçları var sonuçta. Erkeğin tek kendini düşünmesi büyük bencillik bence
0 oy
(407 puan) tarafından
Benim eşime hiç etki etmiyor o olsada aynı olmasa da ilişkiden sonra değişmiyor yani
0 oy
tarafından
Seninki yine arkasini donyo benimki cikip salonda yatyo o daha kotu bi durum
(607 puan) tarafından
Neden ,?
(1,370 puan) tarafından
Aboo yuhhh pes yani
tarafından
Cocuk aglyo gece uyuyamyo diyo uykusuz bi sekilde ise gidyorum bide araba kullanyo iyi olmyo biara soz verdi artk salonda yatmam dedi ama olmyo ne zamn oglum aglasa uyanyo yatamyo bende artk bisi demyorum kabullendim
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Bnm eşim aksine cinselijten sonra sarılıyor duşumuzu alıp sarılıp yatıyoruz 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Rahatlıyorlar çünkü canım belli ki sen birleşmeden sonra hiç rahatlamamışsın çünkü sende aynısı olursun emin ol bende oluyor insan rahatlıyor sanki garip bişey 
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Genelgede agzilari tatlansin tamam ama öncesinde işini gormessen her b,oku yaparlar öküzler 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 264 göst.
30 Ocak 2022 Aile kategorisinde Seyda60 (561 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 264 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 248 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 532 göst.