+2 oy
405 göst.
Diğer kategorisinde (4,067 puan) tarafından

Benm çorap hastalığım var ya :)

Böyle çok beğendiğim ama giyemedğim kaç yıllık çoraplarım var :)

Öylece çekmecede duryo arada bakıyorum hala kıyamıyorum :)

Lc wakiki çorapları çoklu olandan alıyorum hep 3 ve 5 li paketlerden  :)

Birde kaktüs hastalığım var :)

29 Cevaplar

+1 oy
(4,875 puan) tarafından

Niye bir takıntım yok :ermm:

(15,745 puan) tarafından
Ay bende bunu yaxacaktim :D
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Domestos takıntım var girdiğim tuvalet Domestos kokmali mutfak falan . Kokmadigi zaman cinlerim tepeme cikiyor gidip döküyorum  şifon da çekmiyorum girelecegi zaman cekiyorum 
tarafından
Yemiyorum ki zararlı olsun. ☺️☺️
(4,961 puan) tarafından
Ciğerlerin yiyo canim
tarafından
İyide başında oturup koklamiyorum ki ovaliyorum iseyecegim zaman da sifonu çekip öyle yapıyorum :D
(2,330 puan) tarafından
Kokusuna alismissin işte istiyor beynin otomatik olarak takıntı olmuş bak
(4,961 puan) tarafından
İyi mademsiki
+1 oy
(1,850 puan) tarafından

Okuduğum çoğu cvp temizlikle ilgili acaba çocukla nasıl temiz kaliyo ya da yapıyorsunuz anlamadim:angel:

0 oy
(1,464 puan) tarafından
Hali takintim var halima bi şey döküldü mu çıldırıyorum birde mutfak dolabi parmak izi olunca hemen siliyorum kisacasi duzenim bozulmasin bana yeter :D
0 oy
(52 puan) tarafından
Cok sacma gelebilir ama benim elbise obje vs takıntılarım yok benim en büyük takıntım kapattığım kapının kilitli olduğundan hiçbir zaman emin olamam ve her daim evden çıkarken kapının videosunu çekerim 
(52 puan) tarafından
Keske birakabilsem ama iste :')
(4,961 puan) tarafından
Vesvese canım bu dediğin .. okuyarak çık
(52 puan) tarafından
Olabilir canım hiç bilmiyorum
tarafından
Obsesif kompulsif var sende ozaman
tarafından
Annemin evinde bende boyleydim şükür atlattim
0 oy
(7,780 puan) tarafından

Her yer çok düzenli olmalı. Kıyafetler filan bir düzen halinde olmalı.   Buzdolabımın içinde bile bir düzen var yani. 

Bir de çorap takıntım var. Ters çıkmayacak o çorap ama eşim tam tersi. Ters çıkarıp top yapıyor bir de :ermm:

Onun haricinde tuvalete de muhakkak paçalar sıvalı, ayak çıplak gireceğim. Çoraplı giremem asla

(285 puan) tarafından
Hahah top yapıyor kısmına baya güldüm canım yaa aynen benim eşimde öyle ters çıkarıp top yapar bide ben yıkarken tekrar açmaya çalışıyorum söylüyorum ama yine aynı
(7,780 puan) tarafından
Ay evet ya anlamıyorlar ki erkek kafası işte
tarafından
Hahaha kız bende asla çorapla giremem birde girdiğim kıyafeti çıkınca değiştiriyorum lavaboyu yıkarım günlük ama  ne kadar dikkat etsem de nafile deliricem bu huyum yüzünden çamaşır makinesi hiç durmuyor
(7,780 puan) tarafından
Başka yerde tuvalete de giremiyorum çok zorda kalmadıkça. Bir gün boyunca tuvaletimi tutabilme yeteneğine sahibim bu huyum yüzünden :D
0 oy
tarafından
Pijama takıntım ve temzilik malzemesi takıntım var ikisini görünce illa alacam ne yazkki:)
0 oy
(371 puan) tarafından
Temizlik takıntım var temizliyorum iki saat sonra sanki temiz olmamış gibi hissedip yeniden başlıyorum evime gelen biri olur da bulaşık falan yikarsa onları tekrardan yıkıyorum annem bile olsa
0 oy
(119,499 puan) tarafından
camta ve saat olmazsa olmazim her begendigimi almak istiyorum☺
0 oy
tarafından

Kafaya takma gibi bir hastalığım var günlerce etkisinden cikamiyorum keşke biraz gamsız olsaydım :(

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Simetri sanırım.. herşey düzenli olsun dedikçe daha çok dağılıyor temizlik fln işte.. 
0 oy
(10,441 puan) tarafından
Ben maalesef ki ocağın kapalı olduğundan fişi çıkarılmış olduğundan asla emin olamam evden çıkmadan fotoğraf çeker çıkarım evet bu bir rahatsızlık :) 
0 oy
(985 puan) tarafından
Hangi birini söyleyeyim ki evin bütün perdeleri muntazam ve düzgün duracak , mutfak dolaplarında lekeye dayanamam temizlediğm odanın kapısı temizlik bitmeden açılırsa sanki evin bütün tozu oraya gitmiş gibi hissederim evi temizleme isteğim kaçar.  Terliğim ters döndü mü dayanamam düzeltirim.  Her gün hiç kullanmadığım halde büyük banyomun duşakabinini köpürtür yıkarım 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Dünya malı dünyada kaliyo giy gitsin 

Benim takıntım tuvalet banyo temiz olcak sürekli su lekesi olmayacak ev hergun supurulcek saç olmayacak 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Zeytin çekirdeğini takıntım var kenim dahil yedikten sonra o çekirdeği görmek istemem hele sofradan kaldırırken falan hayatta dokunamam

Bide dolap kapakları açık olmasına dayanamam hemen kapatırım 
0 oy
(38 puan) tarafından
Kolumda kol saatim varsa sürekli saate bakarım.o yüzden saatlerimin pillerini hep çıkardım öyle kullanıyorum:)
0 oy
(2,593 puan) tarafından

temizlik malzemesi almak, çamaşırları asarken aynı boyut ve türlerin sırayla asılması mandalların da çamaşırlar aynı renk yada uyumlu bir renk olması :)

(1,277 puan) tarafından
Benim gibisin sende :D
(2,593 puan) tarafından
sende mi öylesin valla 10 dakika da asılan çamaşır uzuyor sepetin içinde arıyorum başka aynı var mı falan diye :)
(1,277 puan) tarafından
Aynı aynı hatta aynı renk yoksa bile aynı tonlarda arıyorum bide oğlumun çamaşırlarını başka bir ipe tek sıra halinde diziyorum:D
(2,593 puan) tarafından
aynen bende öyleyim o yüzden çok seviyorum çamaşır asmayı :)
0 oy
(48,735 puan) tarafından
dağınıklığı seviyorum toplu olunca huzursuz oluyorum ☺️ şaka bir yana takıntım yok
(4,889 puan) tarafından
Ahahaa:)))
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Tablolara takıntım var . Duvarları güzel gösteriyor.  Boş duvar sevmiyorum.  Bide asla dağınıklık sevmem hasta bile olsam evi toplar öyle yatarım 
(4,067 puan) tarafından
Şöyle Bi baktmda misafr odamın duvarları boş :)
(3,794 puan) tarafından
Hemen gidip iki tane alıp birini koltuk birini masa yanına as ve farkı gör  canım.
Ben de köşe var duvara gelen kısmının üst tarafına astim bi yemek masa tarafına astım. Bide bi petek var onun üstüne iki ufak ağaç koydum duvara da gene bi tablo
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Mandal takıntım var mandallarım bi sıra hep aynı renk olacak perde takıntım var perdelerin kanatları hep düzenli duracak çamaşırları hep sırasına göre asarım büyükten küçüğe doğru temizlik takıntım var biraz daha da ohooo :D

İlgili bir soru bulunamadı

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...