0 oy
455 göst.
Aile kategorisinde (61 puan) tarafından
Hanımlar eşiniz sizinle beraber olmuyor 2 haftadır eve sürekli geç geliyor yani gece bazende sabah geliyor ama hani erkekler bi kadının yanına gidetken gayet bakımşı şık olur ya bu öyle deil saç sakal uzamış kişisel temizlik yok bazen var sadece arladaşının yanında sürekli vakit geçiriyor evde huzur bulamıyorum diyor iki tane çocugum var yeni dogum yaptım 2.5 ay oldu ne yapmam lazım kızlar bana akıl verin ben geç geldigi zaman tattışıyorum ndn böyle yapıyosun diye tamam haklısın diyo sabah yine aynı bana diyoki anlayışlı ol sorun yapma ben böyle yapıyosam diyor bak nasıl oluyor o zqmn diyor 

13 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Bi kerede aldatan varmı aranızda diye sorun yaa
(1,862 puan) tarafından
On çocuğunda olsa seni aldatiyormu yol ver gitsin
tarafından
Olsa bile söyleyen olurmu sence
(61 puan) tarafından
Hani yakalayamıyorumda bi gün o kaldıgı arkadaşının evine gittim gece yarısı hepsi sap bi tane kız yoktu
(1,862 puan) tarafından
Yapıyorsa emin ol yakalanır bigun
(61 puan) tarafından
Varmı aldatan
-Reklam-
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Eşin çocuktan sonra depresyona girmiş olabilir mi? Kadınlar gibi erkekler de bazen lohusalık kafasına giriyormuş
(1,698 puan) tarafından
Kanki sen benim yazdıklarımı okuyon mu :))
(61 puan) tarafından
Canım adam akşamları evde yokki ne filmi ne mısırı
(1,698 puan) tarafından
Tamam işte evde tutmak için diyorum yani tartışmaya meylin olmazsa onla plan yaparsan belki evde durur biraz düzen tutar
tarafından
İşte akşam eve gelmesi için güler yüz ve sevgi göstermelisin kızmadan konuşmalısın ki uzaklaşmasın senden ha sen yoruluyorsun bunalıyorsun onun senin yanında olması lazım aslında ama işte yapacak bir şey yok
(61 puan) tarafından
Aynen sen benş anlıyosun valla
0 oy
tarafından
Lohusa olan sen değilsin. O adam. Benim anladığım bu.
0 oy
(27,367 puan) tarafından

Allah uzak etsin evlerden

0 oy
tarafından
Evde huzur bulamiyorum mu diyo ? 

Bir es boyle diyorsa gecmisler olsun .

Aldatiyor mu onu bilemem kuzum ama evde surekli tartisma var demek ki .
(61 puan) tarafından
Evet çünkü geç geliyo bazende sabah geliyo. Bende sorun yapıuorm yartışıyorm
tarafından
Napiyo  peki o saate kadar ? Calismiyo mu ?
(61 puan) tarafından
Hayr çalışmıuo
tarafından
Aaa nedennn??
0 oy
tarafından
Beni sıkma beni bunaltma huzur bulamıyorum diyen erkek muhakkak birseu yapıyordur bu net 
(61 puan) tarafından
Çocuklarının üzerğne yemin ediyo yok diye ama
tarafından
Canım ben sana birşey diyim mi eşini aldatan adamda Allah korkusu yoktur Allah korkusu olmayan adamda herşeyin üzerine yemin eder ama elinde sonunda kokusu çıkar Allah'ın izni ile
0 oy
tarafından
Evde huzur bulamıyorsan sabahınada gelmiycen eve abicim git huzur bulduğun yere diycen 
0 oy
tarafından
Aldattığını sanmam lohusa bunalimına kocan girmiş sadece 
0 oy
tarafından
Bence bir derdi var ya. Belki borcu var belki 2 çocukla geçim derdine düştü 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Sorun yapilmiycak hareketler değil 
0 oy
tarafından
Surekli bebeginle ilgilendiğin için evde durmak istemiyordur canjm çocuklarını uyuttuktan sonra güzel masa hazırla güzel şeyler giy Surekli tartışma guleryuzlu ol evde huzur bulamiyormhs kendin diyosun o huzuru sen verebilirsin 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
2aydir birlikte olmuyoruz bizde adam her gece siftaniyelerle aldatır beni;))bos şekilde yıkanmayan adam bu şekilde hergece yıkanıyor;)) fatih kaçar kızlar kovalar der çıkar evden bende koyun kuzu dam kokusuna hasta olan kovaladı da görem derim güleriz gider 
tarafından
Şaka dimi
(2,330 puan) tarafından
Gerçek;))
0 oy
(22 puan) tarafından
Madde kullanıyor olabilir. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 440 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Prensesiminannesi (664 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 398 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Selin1903 (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 856 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Umutluanne (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 738 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu

381,229 soru

11,412,781 cevap

34,956 kullanıcı

...