0 oy
557 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kaynana,elti,gorumce,hala teyze amca farketmez herhangi misafirlige gidince cay yemek kahve bulasik masa toplama vs yardim ediyormusunuz?

Ben ediyorum ama herseye degil :ninja:

39 Cevaplar

0 oy
tarafından

Nere olursa olsun yerimde duramm 

Sevmiyorum bu huyumu yaa 
Hiç şöyle misafir havasında oturamadım bir yerde ☺☺
-Reklam-
0 oy
tarafından
Keşke iki dakika dursam
0 oy
tarafından
Herşeye yardım ederim rahat edemem :)
0 oy
(49,851 puan) tarafından
ediyorum yemeklere etmiyorum sadece☺️ salataya falan ederim
0 oy
(3,159 puan) tarafından

Ben ediyorum valla hele evlenmeden önce vs biyere gittimizde ablamlarla annem kaşıyla gözüyle kalk yardım et derdi öyle öyle alıştık bazen diyodum aman gitmicem biyere daha fazla yorulup geri geliyoruz diye şimdi alışkanlık mı ne etmediğim zaman rahatzıs oluyorum :D

0 oy
(14,428 puan) tarafından

Amaaan misafirliktede rahat yok isterimki herşey önume gelsin 

Ama ben duramam yaparım :D

0 oy
tarafından
Bn yardm edıyorum genelde hep. Sofra kur masa hazırla topla bulasık yıka cay servısıne arada bak 
0 oy
(4,268 puan) tarafından
Yardım etmek? Misafirden çok ev sahibi gibi oluyorum artık hizmetten anam beni hizmetçi ruhlu yetiştirmiş ya bende gidip prenses gibi oturup kalkanlardan olmak istiyorum ama yok o koltuk batıyor sanki bana oturunca :D
0 oy
(1,469 puan) tarafından
Ederim özellikle yasliysa ekstra yardım ediyorum 
0 oy
(4,074 puan) tarafından
Kesinlikle popomun üstünde oturamam kendi evim gbi galiba alışkanlık önüme biseyler hazır gelince huzursuz olurum alışmadık got abdest tutmazmis
0 oy
tarafından
Ilk defa gittiysem etmem ama samimiysem ederim hatta sakalasirim iş yaparken falaj
0 oy
(48 puan) tarafından
Valla ben maraba gibiyim ayni ediyorum bulasigina sofra kurmasina kaldirmasina icim rahat etmez yoksa 
0 oy
(6,378 puan) tarafından
Sürekli gittiğim bi yerse ya da samimiysem ederim diğer türlü etmem pek ya da sadece teklif ederim hayır derleese ısrar etmem
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Ben hemen hemen herşeye yardım ediyorum valla 
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Ediyorum tabiki de insanız sonuçta en azından uzaktan akraba bile olsa yardım edilecek bişey var mı derim
0 oy
(3,167 puan) tarafından

Kızım durduğu sürece yapıyorum benim misafirimde geldiğinde sağolsunlar hep yardımcı oluyorlar hatta gitmeden eve bile makine atıyorlar :D

0 oy
(9,331 puan) tarafından
Ederim ya :)
0 oy
(4,296 puan) tarafından
Tabikide yaparım yapacak bişey varmı diye sorarım bulaşıkları felan yıkarım demeden hemn girişirim yani
0 oy
tarafından
Etmeye çalışıyorum ama kişiye göre değişir kimisi rahatsız oluyor öyle hissedince hiç yaklaşmam 

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 930 göst.
+3 oy
54 cevap 2,365 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde MehmetEmirr (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 1,787 göst.
4 Eylül 2020 Aile kategorisinde Yasemin58 (369 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 273 göst.
11 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde 2 boys mommy (2,539 puan) tarafından soruldu

397,482 soru

11,888,160 cevap

36,007 kullanıcı

...