+3 oy
2,324 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
Biz geçen hafta esimin arkadaşına gittik kız dedi ki ne zaman kalkacaksınız ben eşime bi mesaj atayım dedi ayrı oturuyorduk şaşırdım kaldım tmm biz kalkıyoruz dedim kalktım 

Var mı sizin

54 Cevaplar

+2 oy
(321 puan) tarafından
Bundan 4/5 yıl evvel babamın iş arkadaşıyla eşi akşam oturmaya gelmişlerdi. Adama Adem teyze, karısınada Hacer amca hoşgeldin demiştim.
(3,053 puan) tarafından
Valla sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün çocuğu uyutuyodum kahkha attım :D
(321 puan) tarafından
Amin gülüm cümlemizi inşallah ama miniğime gürültü yapmayalım lütfen uyusun :)
(3,148 puan) tarafından
Jahahhaa bende Adem yenge dediydim bı adama :D
(3,053 puan) tarafından
Dimi kız :D
(321 puan) tarafından
Yenge de iyiymiş bir daha onu kullanayım. :D
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Gittiğimiz değilde gelen misafiri anlatım. Bir kadın 4 tane minicik çocuklarıyla sokakta kalmış dileniyorlardi bizde üzüldük çocuklara mont falan aldık vermek için gittik kadın bize yalvardı abla nolur bir banyo yapalım dedi. Tamam dedik hatta bugün kalın bizde yemek yapalım çocuklar yesin dedik. Allah bilir et tavuk köfte hep iyi şeyler yaptık çocuk yiyecek diye. Bunlar banyoya girdi. benim duş jellerimi tüy dökücü kremlerini bronzlaştiricilarimi keratin bakim setimi ne varsa yere dokmusler. Cinlerim tepeme çıktı çocuktur dedim sustum. Sonra yatak açtık hepsi yattı işte neyse sabah kahvaltı hazırlamak için kalktım evde kimse yok.. çoluğu çocuğu toplamis evde ne varsa sirtlamis götürmus çay kaşığına kadar almış. O pahalı tablolarım kıyafetlerim bilgisayarim aklına ne gelirse herşeyim gitmiş. Sonra şikayet ettik falan aradan 3 yıl geçti bize bir haber geldi ki 9-11-15 yaşında kız çocuklarını o kadın pazarlıyormus birde öz annesi :'( ne yerdeyim ne gokteyim ben hala unutamam hala uzulur kahrolurum. O minicik çocuklar evimde yuvamdaydi elimdeydi Anlasaydım kurtarabilirdim

tarafından
Ahh Allah kahretsin öyle anneyi canım sende ne cesaret evine aldın ya böyle bı zaman da keşke para yardımı yapsaydın da almasaydin evine kii para yardımına bile gerek yok aslında dilenen insanların hemen hemen çoğu senden benden zengin
tarafından
Ya bende hala bunu sorguluyorm işte. Normalde para bile vermem dilenenlere ama onlara hayır diyemedim. Belkide çocuklar için hayır diyemedim bilmiyorm
tarafından
Şok geçirdim verilmiş sadakan varmış kii size bişey yapmamış
tarafından
Valla aynen doğru
+1 oy
tarafından
Küçükken halamlara misafirliğe giderdik benden 10 yaş küçük kuzenlerim beni karanlık odaya kapatıp ellerimi bağlayıp döverdi, halam kaynar suda yıkardı siz siz olun akrabalarınıza bile çocuk emanet etmeyin 
(7,768 puan) tarafından
Çok üzüldüm Allah beterini ona yaşatsın
(2,834 puan) tarafından
Ay sinir bozucu, görüşüyor musun onlarla gerçi onlar yaptıklarıni bile hatırlamaz
tarafından
Hayır 3 yıldır görüşmüyorum ama bende büyük bir travma kaldı
(2,834 puan) tarafından
Kalmaz mi canım,benim de kızımin amcasının kızı böyleydi,benim kızi tek bulmasın hemen baskı uyguluyordu üstünde,aklıma geldikçe deli oluyorum
+1 oy
(883 puan) tarafından
Kendimi unuturum bu önyargimi unutmamm bir gün ramazanda abimin arkadasi bizi davet etti esiyle gelirlerdi hep bize neyse bende bizimkilere dedim aç kalicaksiniz bu kadin kim bilir ne yemek yapar koyar önümüze bizimkilerde niyetliyiz allahh ne verirse yeriz demişti ben işimi riske atmiyagim dedim o gün niyetli deildim bi guzel karnimi evde doyurdum iki durum sipariş verdim yedim a kabinde ciktikgittik bu arada onlara ilk gidisimiz neyse 13 yasindayim gaziantepliyiz asla o yemekleri unutmam vallahi 20 çeşit yemek 5-6 çeşit kebap mi dersin hamur işimi kombemi içli koftemi ne yokki 4-5 çeşit salata cacık 3-4 çeşit icicek bizimkiler bı güzel yedi ama ben bir kaşık dahi yiyemiyorum içim kanagliyo tabi kadın ye diyo bizimkiler. Bana bakıp guluyo sonra ablam mutfakta bana kahkaha atiyo ama agliycam nerdeyse :))) sonra kadın ısrar ediyo tabi ya neden yemedin bir insan hiç mi bisetim tadina bakmaz dedim bl saklamicam durum böyle böyle hakkını helall et dedim madem açıkça soylediin dedi hepsinden bana paket yapti evde yersin diye :) kulağı çınlasın Zeynep apla  
+1 oy
(1,158 puan) tarafından

Esimle nisanliyken kaynanam aramisti esimi gelin yemek yiyin bizde diye bizde esimle tabi acliktan oluyoruz isten cikmisiz gittik esim mutfaga gitti ee anne yemek nerde dedi kaynanamda gidin iki yumurta kirin yiyin dedi ben sook olmustum :D Sagolsun esim kirmistida karnimiz doydu dunde tekrar gittik allah razi olsun caydanliga bir cay koymus cay kasigiyla resmen dedim anne su kayniyo ne kadar su koyuyosun dedim ben yaparim dedi sonra gittim baktim koca demlige bir cay kasigi cayin ustune doldurmus agzina kadar suyu getirdi bildigin sicak su icine renk versin diye cay sepelemis gibi :Dsevmiyon da beni gunahim ne yanii 

0 oy
(22,072 puan) tarafından

Kovmuş resmen sizi puahahah:D

(135 puan) tarafından
Sorma bacım ya içimden çıkmıyor zaten
0 oy
tarafından
Eşimle gittik kadın 135776456 kere eşyalarının fiyatını ve kalitesini anlatınca eşim biz kalkalım bisey falan dökülür kalitesi bozulur dedi kalktık geldik 
(135 puan) tarafından
Ahaha oda iyiymis
(1,013 puan) tarafından
Ayy bize de denk gelmişti öyle biri. Kadın herşeyin markasını fiyatını söylüyordu. Bı de kahvenin yanına koyduğu çikolatayı nerden ve ne kadara aldığını söylemişti. Eşim de biz yemeyelim o zaman çok pahalıymış demişti :)
(1,272 puan) tarafından
:D sesli güldüm gece gece. Çok iyi demiş eşin
0 oy
(1,472 puan) tarafından

Bizi yemeğe çağırmaları ama ortada bir yemek olmaması :D

(135 puan) tarafından
Sonra ne oldu pekii
(1,472 puan) tarafından
Çay getrdiler lutfedip bizde içtik sonra kalktık sanırım yemeğe çağırdıklarını unuttular :D
(11,217 puan) tarafından
Hahsha. 3 yil once eltim yemege cagirdi cocugunu kocadinida bize gondermis guya temixlik yspcsk ymk yspcsk aksam saat 7 . Giyinmis suslenmis ac ac bklioz. Kalkti oda bize geldi cok yorgundum. Hic bsy yapamadim dedi. Hep beraber hamburgerciye gittik . Ha sunuda belirttim ikram dgl. Kndimiz odedik :)
(1,472 puan) tarafından
Biz ucuz kurtulmuşuz o zaman :D
0 oy
tarafından
Ohaaa nasıl insan o öyle gorgusuz
(135 puan) tarafından
Sorma bacım ya çok kötü oldum
tarafından
Vay be ne ınsanlar var dunyada
0 oy
(799 puan) tarafından
Oha niye öyle bisey yapti
(135 puan) tarafından
Bilmem istemiyordu bizi heralde
(799 puan) tarafından
Amann hiç takma kafana insannolan öyle yapmaz
0 oy
tarafından
Ben olsam bidaha da gitmem d D
(135 puan) tarafından
Bende gitmem ki zaten:D
tarafından
:)))) ayıp etmiş ama canım
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Ilgincmis he..  benimde aklıma başka bisi geldi sen diyince:) istanbul otogarda yıllar yıllar önce otobüs beklerken çay içtik bi çay daha icicektik çocuk aynı bardakla mi diye sormuştu:D daha önce hiç duymadım bi yerde aynı bardakla mi diye ama bi sorguladım hayatı:D
(135 puan) tarafından
:D garipmis cidden
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Ne yazacaktı ki kovalim felan mi ne kadar saçma bizim hiç olmadı ya
(135 puan) tarafından
Saate fln bakıp duruyordu zaten de çok kötü oldu
(3,053 puan) tarafından
Ay çok saçma gitme bence bidaha
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Kizim.bebekti koltuga cok az sut kustu die ev sahibi odaya kitledi kendini ahahaha evden basil ciktigimizi bilemedim 
(135 puan) tarafından
Odaya kitlemek ne beee:D
(4,152 puan) tarafından
Kitledi ruh hastasii :-)
0 oy
(341 puan) tarafından
İlk defa yemeğe çağırıp gittiğimizde yemeğin olmaması yemeği kendim yapmam di 
(135 puan) tarafından
Nasıl yani başkasının evinde sen mi yaptın canım
(341 puan) tarafından
Maalesef mangalı eşim yaptı olsun pilav salata da yapacaktı yanına dedi sen yap
0 oy
(388 puan) tarafından
Misafirliğe gitmiştik bursaya eşimin akrabasına orda kalacağımızı biliyordu kadın, komşusunun çeyiz bişeyi varmış oraya gitmişti onu beklemiştik hadi onu idare ettik ertesi günü de sabah bi otelde konaklamak varmış gezmeli yine komşusunun vasıtasıyla gidicek ti biz varız diye gitmemeye karar vermiş falan onu anlatıyordu sonra komşusu geldi ısrar etti falan buda yok falan diyor ama istiyor anladım durumu bilerek gelmişti komşusu bana duyurmak için eşime söyledim o sabah sessizce gittik evden cumalıkızıkta kahvaltımızı yaptık bi güzel 
(135 puan) tarafından
Anlamıyorum bazen insanları ya bizi fe onlar davet etti bide
(388 puan) tarafından
Aynen değişikler ya
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Canim bildigin kovulmuşsunuz siz yani:)) bn olsam bidaha hayatta gitmem o kisiye..esimin annesiyle ilk tanismaya gittgmde kadinin beyaz koltuğuna tatlinin serbetini dökmüştüm..o zaman sevgiliyiz tabi rezil olmamak adina esime koltuga tatli dökmüşsün dikkat etsene demsitim annesi de solenmisti ahahahha oglum dikkat etsene diye:) esime bunu daha yeni anlattm ahaha yillardr kendi döktü diye biliyo;)
(135 puan) tarafından
Bende gitmem canım:D
Iyi atmışsın sucu ben yapamazdım walla bacım
(3,901 puan) tarafından
Valla normalde hayatim boyunca hic yapmadgm bisey..ilk defa yaptim ama ilk tanismaydi rezil olcam diye korktum :)) kadin derdi bi tatliyo yiyemeyen kizdan gelin mi olur diye:))
0 oy
(448 puan) tarafından
Hayr rahatsız oluyosan ne diye insanları misafir çağırıyorsun..dediği lafa bak..gereksiz insan..
(135 puan) tarafından
Fazlasıyla canım gerçekten çok kirildim
(448 puan) tarafından
Boş ver canım.Medeniyetsiz biri işte ne diyceksin..
0 oy
tarafından

Ay ne ayıp misafire ne zaman kalkacaksınız diye sorulur mu ya :blink:

(135 puan) tarafından
Sordu canım bende kötü oldum
tarafından
Boşver canım görgüsüzmüş belli bir daha gitmezsiniz.
0 oy
(118,999 puan) tarafından
oohaaaa o nasi ev sahibi oyle
(135 puan) tarafından
Gorgusuzun tekiymis işte bende yeni öğrendim:D

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 846 göst.
0 oy
39 cevap 538 göst.
16 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy