0 oy
664 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Evet hanımlar ihtiyacım yok ama durumumu bilen biliyor 

Babamda hiç parasız bırakmaz annem diyo şöyle bilsinlerki baban seni kimseye muhtaç etmez sürekli eli senin üstünde falan 

Siz olsanız laf arasindada olsa soylermisiniz yoksa ?

Annemin dediği mantiklimi 

Aklım karıştı ben hiç soylemiyordum bugüne kadar ama annem şöyle dio. 

Bu ara linç tayfa çok uğruyor linç tayfa uzak dur canım!

Linclicek birşey yok ama bir önceki postumdada olmamasına rağmen linç yedim 

Kaynanam gil bu üzere gelmeydi ıvır zıvır herşeyi knustuklari için diyorum smdi dogumumda yakın annemin üzerime gelirken getircekleri illaki knusulcak 

35 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Soylemenegerek yok bence canm. Soylersen bu sefer belkı onlar elını etegını ceker senden. Bakmak zorundalar sana cocuguna sonucta. Babanın senn her zaman yannda oldgunu bence blıyolardır onlr
tarafından
Zaten şuan onlardan ekstra birşey istemiyorum zaten bana bakmak zorundalar ki
tarafından
Tabıkı ama baban para gondrrıyo dıye gerı adım atarlar belkı dedm canm
tarafından
He yok atmazlar öyle insanlar degler param olmasın bilseler yaparlar yine torunlarına herşeyi aldılar
tarafından
O zamn karar senn canm soyleyıp soylememekde sonucta kayınvalıdengılı bılmedgımız ıcn ne desek bos olur
-Reklam-
+1 oy
(14,166 puan) tarafından
Bence annen haklı canım 
tarafından
Soyliyim yani bilsinler tamam kocam yok ama ne olursa olsun ailem arkamda
(14,166 puan) tarafından
Laf arasında söyle
tarafından
Kendi paramin knusu açılırsa diyim henüz kendi parama dokunmama gerek kalmadi babamın attiklari yetiyor
+1 oy
(1,144 puan) tarafından
Laf arasında derim canım babam hiç parasız bırakmaz diye
tarafından
Himmmm denicem
+1 oy
(762 puan) tarafından
Bence soyle bilsinler senı kimseye muhtac etmeyeceklerini hep dimdik arkanda durduğunu ilerde Allah korusun bırsey oldugunda ailenin senı yanlız bırakmayacağını bilsinler 
tarafından
Nasıl soylesemki
(762 puan) tarafından
Dırek soyle ben soluyorum
tarafından
Konu açılsın soylicem galiba anenm hakli
0 oy
tarafından
Soylemem kaynanama ne ki babamin verdigi paradan
tarafından
Bugüne kadar hiç soylemedim
(1,307 puan) tarafından
En iyisi ni yapmışsn gerk yok herşeyi bilmelerine
tarafından
Eşim biliyor o yeter
(1,307 puan) tarafından
Aynen öyle canm
0 oy
(1,863 puan) tarafından
Bence söyle niye saklıyorsun ki asıl saklamak bana tuhaf geliyor 
tarafından
Saklamiyorum ki sonuçta evim ayrı falan ama hiç kayannam gilden birşey istemem hep kendi paramla yaparım hatta o kadarki babamın attigi kendi Paranma dokunamama bile engel yani ama işte onlar benim kendi paramı kullandığımı biliyor
0 oy
tarafından
Ballandıra ballandıra söylerim , annen haklı canm
tarafından
Diyorsun nasıl soylicem ❤️❤️❤️ ballandıra ballandira
0 oy
tarafından
Ben söylemesem de eşim söyler ki 
tarafından
Ama eşim c.evinde
tarafından
Allah kavuştursun bacım soyle ya vardır annenin bi bildiği
0 oy
tarafından
Bence kayınpeder tarafına bağlı ya 
tarafından
Mesela
tarafından
Yani iyi insanlar ise eğer böyle şeylere önem vermiyorlarsa gerek yok söylemeye bence ama vardır ya sürekli baba tarafını ezmeye çalışan onlardan vuran insanlarsa söylerim
0 oy
tarafından
Annenizin dedigi mantikli éşinizde göruyordur muhtemelen gerektiginde laf arasında söylersiniz 
tarafından
Babam eşim c.evne girmeden de sürekli atardı hatta  eşimde geçen bana dedi yavuz başkan seni parasız bırakmaz paran bitsede dedi ailesinde bilsemi
0 oy
(444 puan) tarafından
Ben geçen kavga ettim bacım anlattığım ne varsa yüzüme vurdu. Tövbe bir daha kendimden bahsedersem kimsenin eline koz vermeyip zayıf noktaları göstermemek gerek
tarafından
Kimle kavga ettim cnm
(444 puan) tarafından
Kaynanamla canım
tarafından
Niyekii
(444 puan) tarafından
Kavga edince hepsini yüzüme vurdu
0 oy
(1,928 puan) tarafından

Söylemem ama onlar bilirler ;):D

tarafından
Geçen görüşe gittim esiim dedi ne kadar
Paran var falan
Bende dedim var iste
Kendi paran bittiysede yavuz başkan seni parasız bırakmaz dedi biliyor eşim ama kaynanamlar bilmiyor smdi doğum olcak ve annem üzerime geldiğinde ne getirse knusulcak o knularda hasssaslar bu Karslılar (linç tayfa uzak dur)
Karslılarda bu konular çok önemliymiş
Smdi diyorum babamın attıklarını bilseler annemin aldıklarında görüyorlar eee birazda abartiyi seviyorlar falan
Geçenlerde eşim kaynanama birşey demiş heralde baktım kayananm laf arasında dedi seni gidi kirli çıkı falan
(1,928 puan) tarafından
Sana para vermelerini mi istemiyorlar
Valla canim biliyondur belki benim esim 1 yildan fazla ceza yatti bebegimde vardi babam bakti bkze Allah ragzi olsun devletten de yardim aliyordum kizima ama esime de para yolluyordum yollama diyordu ama parasiz olmuyor oralarda ee bize kalan para yetmiyordu babam her ay gonderdi kizimin ihtiyaclarini aldi annemle babam ayri annemde yapti iste her maasinda ustunu basini gordu yanlis bisey yok bunda  esimin ailesi de bilirler kendileri yapmadiklari icin e bu paranin degirmeni nerden gelcek ben calismadigima gore
0 oy
(9,625 puan) tarafından
Ben olsam söylerim yani kaynananlardan bise istemedigine göre afedersin onlarda eş.şek değildir babanın annenin sana yardım ettiğini biliyolardir heralde 
tarafından
Kaynanam benim ne kadar param olduğunu blmiyor
Ama babamda atıyor o kadarki babamın attigi kendi parama dokunmama gerek kalmiyor
(9,625 puan) tarafından
Masallah canim Allah artırsın..tabiki her verdiklerini söyleme ama mesela konu açıldığında sagolsun babamda elini üzerimden hic çekmedi yardımcı olmaya calisiyolar de mesela
tarafından
Eşim bunun farkında geçen telefonda söyledi ama onlar blmiyor işte ama konu açılırsa alttan laf sokayım
Allah var onlarda faturalarimi herseyimi ödüyorlar
(9,625 puan) tarafından
Ya aslında eşin yapılan edileni biliyosa yani farkındaysa diğerleri bilse de olur bilmese de olur ama şimdi şöyle düşünmesinler biz faturalarını ödüyoruz ama acaba anası babası napiyo diye yani onların kişiliğini en iyi sen bilirsin eger yapıp ettiklerini başına kakmıyolarsa söylemesen de olur ama kaynanan annenlerin bise yapmadığını düşünüp laf carpitiyosa sende verdiklerini o zaman söylersin
0 oy
(2,226 puan) tarafından
hususi olarak söylemem onlara ne sonuçta 

ama sorar yada ima ederse söylerim 
tarafından
İşte bende nasıl soylicem diye düşünüyorum konu açılınca para knusu derim kendi param henüz duruyor babamın gönderdikleri yetiyor diye
(2,226 puan) tarafından
ne bileyim ailen hiç destek olmuyor gibi laf atarlar mesela söylerim o zaman yada sorsa mesela derim ama sormadığı müddetçe demem onları da ilgilendirmez zaten
seni düşünüp sana yardım ediyorlarsa güzel bi şey canım
mesela yetiyo mu geçiniyomusun falan sorarlar babam da veriyr diyebilirsin eli boş göndermez diyebilirsin
tarafından
Ama zaten kayannam gil faturami falan ödüyorlar ama kendi ihtiyaclarim hep kendi paramdan biliyorlar çünkü hiç istemedim onlardan para
(2,226 puan) tarafından
yani bilemedim ki o zaman söylemene gerek var mı ki
tarafından
Yani aslında iki tarafta destek çıkıyor ama şimdi bu taraf kayanna gil ya birazda konuşmayı severler yarın öbür gün eşim çıksa ee zaten esmaninn faturaları biz oduyorduk zaten kendi ihtiyaçlarını da parası vardo derler
0 oy
(63 puan) tarafından
Valla ben laf arasında hep söylerim babamda bana para göndermiş çocuğa biseyler al diye amaan bende hiç şimdi çarşıya çıkamam internetten alayım dedim dedim :)
tarafından
Ahahaha iyi yapmışsın kiz bende para knusu açılınca diyom bari babamın attiklari yetiyor henüz kendi paramı kullanmadım diye
(63 puan) tarafından
Aynen o da güzel mantık :)
tarafından
Aynen yoksa sorarlar adama senin paran hiç bitmiyormi
0 oy
tarafından
Senin kaynanan ve kayınvalidene problemin mi var daha önceki postunda kaynana kayınvalide ile ilgiliydi eğer ki bu problemin varsa çatır çatır söyle bilsinler arkanda ailenin olduğunu ama böyle bir durum yoksa da yani gereksiz bunu dillendirmek bence gözleri kalır nazar değer
tarafından
Yok kız sorunum nerden çıkardın ☺️
Ama smdi babam sürekli atıyor annemde diyorki bilsinlerki bizim senin arkanda olduğumuzu ne olursa olsun demesinler bak hiç şey yapmadılar falan filan
tarafından
Ama Karslılar bu konuda biraz seyelr smdi herşeyi knsuuyorlar
Smdi yarın öbür gün birşey olsa dicekler babası hiç şey yapmadiki Esma oğlumun parasını kulalndi dekan filan
Ay karıştı herşey amanann
tarafından
O zaman söyle gitsin ya doğru söylüyorsun başına kakarlar huylarını sen daha iyi bilirsin ağızdan hiçbir zaman laf verme laf arasında söyle annem babam benim cebimi hiç boş bırakmaz esim de sağ olsun ama annemgil de maşallah her daim para yollarlar banade
tarafından
Yarın merkeze İncem birşeyler alcam derim babamın kesesine bereket ☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
İkilik sokmaya gerek yok söyleme bence sadece konu açılırsa babam da gönderiyor sağolsun de geç.
tarafından
Konu smdi açılmaz eşim çıkınca açılır
Ama eşim biliyor babamı
tarafından
O zmsn söyleme boşver iyi davraniyorsa sana eş tarafın ne gerek var zaten sahip çıkıyorlar mis :) destek olmasa sizin elinize bakitmsz babam der gibi Cat cat söyle
tarafından
Eee elinde sonunda elimdeki nakit para biticek ama bitmiyor işte sorarlar adama senin ne kadarin var diye
tarafından
O zaman dersin
0 oy
tarafından
Gidipte pat diye babam bana para veriyor demek matiksiz tabiki nispet yapar gibi "D ama lafı geçerse de dersin babam gönderiyor vs diye illaki bilmelerinede gerek yok gerçi 
tarafından
Eee yani bu çark dönüyor da benim param var bir miktar onlarda onu bliyor  onu kullandigimi saniyorlar
tarafından
Ne kadar miktar ama yani sonuçta para biter bu eğer sorarsalar ne durumdasın eksiğin gedigin var mı diye babamda gönderiyor para ama sizde şunu şunu alsanız iyi olur gibi araya serpiştir işte konuşurken "))
tarafından
Abla yapıyorlar faturalarimi ödüyorlar eve alışveriş yapıyorlar torunlarına herşeyi aldialr ama tabiki sadece omu benimde ihtiyaclarim var ekstra harcamalar falan hep kendim yapıyorum onlar çocuğa demir baş aldialrsa ben ne begensem aldım
Onlarda yapiyor
tarafından
Vala senin kararın canım söylemek istersen söyle ama onlarda her şeyi yapıyorken tutupda babanın yolladığı parayı översen olay başka yere döner diyim sana az çok tahmin ediyorlardır bence babanın sana para vereceğini fazla dillendirmeye gerek yok bence
tarafından
İşte o beni düşündürüyor ama knusurlar diye diyorum
0 oy
tarafından
annen haklı canım bence söylenmeli ben olsam söylerim. ailenin yanında olduğunu her koşulda desteğini verdiğini bilsinler
tarafından
Eşim farkında olduğu için hiç söyleme gereği duymadım ama annem öyle söyleyince ne bilem
tarafından
olsun canım yine de kaynana da bilmeli.tabi benim fikrim bu
tarafından
Diyorsunnn
tarafından
her zaman değil nispet olsun diye de değil canım lafı geçse fln söylerim ben bide güzel bişey bu ailenin verdiği değeri de bilmiş oluyorlar tabu değer maddi değildir her zaman ama oda bi etken
tarafından
Tabiki de etken
0 oy
tarafından
Canım ben annem babam ne yaparsa ne gönderirse ne alırlarsa söylüyorum onlara kimseye ihtiyacım olmadığını ailemin arkamda olduğunu anliyolar eşim bile ben seninkilere daha rahat anne baba ddiyorum diyo 
tarafından
Eşim farkında ama onlar farkindami blmiyom
tarafından
Farkında değillerse bile olsunlar bak benim annem her aradı sana şunu aldım bunu aldım der bende laf arasında ya bu annemde alma diyorum aliyo valla artık hakkını nasıl odicek bilmiyorum şunu şunu almış  diyorum onlara
tarafından
He ben onu sabah yaptım kıyafet konusunda dedim annem bunları almiis gösterdim işte çok fazla almasın falan filan dedi bende banane torunudur alsın dedim
tarafından
Alır niye almicakmis ki
tarafından
Fazla para harcamasin işte falan filan

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 438 göst.
28 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
25 Haziran 2024 Aile kategorisinde sweetlady (739 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 624 göst.
0 oy
23 cevap 453 göst.
1 Mart 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,101 puan) tarafından soruldu

397,038 soru

11,875,366 cevap

35,990 kullanıcı

...