0 oy
334 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ayyy aklıma geldikçe gülesim geliyor herkes ağlamam için neler yaptı bir türlü ağlayamadım ya en son biri şey demişti yok yok bu kız evlenmeye dünden meraklı ağlamaz diye ama hani sevdiğim adanla evleniyordum onun mutluluğu vardı içimde niye ağlayayım ağlamadan kınayı yaktılar amaaaa iştee :D:D

Sonra ki günler Allahım bir ağlamak geliyor içimden ailemi özlüyorum onlara gidince eve dönüşte ağlamak istiyorum veya onlar bana gelip gittiklerinde ağlamak istiyordum hep :'(:'(

28 Cevaplar

0 oy
(14,052 puan) tarafından
Tam kına için çıkacakken ses sistemi bozuldu insanlar etrafımda dönerken kendileri söyledi türküyü sinirlerim tepemde kinam mahvoldu neyse sıra kına yakmaya geldi burnumdan soluyorum ama akrabalardan birisi bı başladı annem annem sen üzülme türküsünü söylemeye ordan sonra tutamadım annemle sarıldık ağladık 
tarafından
Ay aynı şarkıyı seçmişiz ama işte onda da ağlayamadım ya
-Reklam-
0 oy
(4,196 puan) tarafından
Ben kınadan Bi gece önce o kadar ağlamışım ki kuaför yüzümü gözümü zor kapattı kına gecesi ölürüm heralde diyorum ama yok gözyaşım kalmamış sanki millet başımda dönüyor dönüyor damat ağladı gelin ağlamadı oldu sonra kaynamam görümcem hepsi ağlıyor :)) kırk kat yabancının kınasında ağlayan ben kendi kınamda ağlayamadım ya :) kuzenim arkadaslrım artık yalvarıyor kulağıma iki damla ağla diye sanki elimde gibi :D psikolojik olarak da kendimi öncesinde etkiledim sanırım annem çok kötü olur diye ben ağlarsam belki de o beni tıkadı o an :) ama kına bitti eve geldik gece bana evde kına yakıyorlar ben Bi döküldüm sabaha kadar yatakta hüngür hüngür ağlıyorum ertesi günde evden almada  ağlamam diyordum ama videom var fotoğraf video çekiliyor anne babamın ortasında tam gülerken Bi anda ağlamaya başlıyorum ama ne ağlamak makyaj falan gidecek umrumda değil kuzenim geldi dün ağlasaydın ya böyle zilli canımızı çıkardın iki damla gözyaşı dökmedin kaynanan ağladı sen ağlamadın diye :) bide ablamlarda hic ağlamayan babam Bi başladı ağlamaya bana sarılıp ben daha da döküldüm herkes ağlıyor beni babamdan ayıramıyorlar birbirimizi bırakmıyoruz ayy hatırlayınca bile gözlerim doldu :'( Rabbim tüm genç kızlara babasına sarılarak teliyle duvağıyla çıkmayı nasip etsin ❤️
tarafından
Amin canım amin valla benim anne baba da hüngür hüngür ağlıyordu ama bende tık yoktu ne evden çıkarken ne kına da ne düğünde ağlayamadım
(4,196 puan) tarafından
Yok ben Bi kına sırasında ağlayamadım düğün çıkışı da hepsine sarıldım baya ağladım falan Bi kınada kal geldi bana galiba :D
0 oy
tarafından
Annemi görene kadar asla ağlamadım hatta bir ara kim bilmiyorum peçete sıkıştırdı elime ağlıyor muş gibi yat dedi pencereyie yere attım ağlayasım yok diye kına bitti gelin odasına giderken annen gri dediler arkamı bi döndüm gözleri kip kırmızı ağlamış annemi görünce ikimiz sarıldık bir birimize 5 dakika boyunca ağladık kimse ayıramadi bizi annemi görmeseydim ağlamazdı
tarafından
Benim annem çokk ağladı ama niyeyse ben hiiç ağlayamadım yakandan gözümü bile doldurmaya çalıştım olmadı ki normal de aşırı duygusallık
0 oy
tarafından

image

Ben aynı böyleydim
tarafından
Hahahhha bayılıyorum senin bu cevaplarınaa ama bende aynı böyleydim ya
0 oy
tarafından
Yemin etmiştim ağlamayacağım diye ve tabikide ağlamadım doya doya oynadım:))
tarafından
Ay kız bendee hiiç oturmadım yerime
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Yok kız ben çok duygusuzum ne güldüm ne ağladım bir ara baktilar gülümsüyordum.
0 oy
tarafından
Ağladım üstüne annemde bayılmıştı. 
0 oy
(581 puan) tarafından
Benim ağlamaktan takma kirpiğim düşmüştü birine sarılırken omzunda kaldı ağlamayı bıraktım o an :D

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 625 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 559 göst.
7 Aralık 2021 Aile kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 1,841 göst.

385,021 soru

11,515,467 cevap

35,175 kullanıcı