+1 oy
209 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (134 puan) tarafından
Arkadaşlar siz de benim gibi oluyor musunuz kızım 7 aylık sanırım diş çıkarıyor hafif Ateş e diş kaşıntısı ama o kadar çok ağlıyor ki ben resmen parçalanıyorum Sanki ben çok hastayım çok kötü oluyorum bu konuda geniş davranamıyorum tavsiyeleriniz var mı biraz daha rahatlamam için sanki Dünyam başıma yıkılmış gibi davranıyorum

13 Cevaplar

+2 oy
(48,671 puan) tarafından
iste onun adi ana yüreği. 
-Reklam-
0 oy
(1,161 puan) tarafından
o cok sevmekdendi.
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Ben oturup ağlıyorum acı çekiyorlar diye maalesef kelin ilacı olsa lafı tam bana göre şuan 
0 oy
(4,178 puan) tarafından
Aynen oyle oluyor ev zindana donuyor resmen bana iyilesince evin icine tekrar güneş doguyor❤️
0 oy
(382 puan) tarafından
Bende aynı şekle giriyorum kanatsız kuşlar gibi çırpınıyorum yeri geliyor oturup ağlıyorum
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Bende aynıyım inanki icim içime sığmıyor cocuklar hasta olsun habire bisryyler yedirmek icirnek  peşindeyim sanki yediği an düzelecek gibi  anne yüreği işte çok geçmiş olsun sanacak umarım çabuk atlatır canım 
(48,671 puan) tarafından
ikibal annesini ikbal diye okudum ☺️
(1,207 puan) tarafından
:) :) üzüntüden canım üzüntüden bunlar:) :)
(48,671 puan) tarafından
post sahibi degilimde benim kizimda hasta cok kotu oksuruyo icim daglaniyo resmen
(1,207 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun canım balgam li öksürük mü
(48,671 puan) tarafından
evet canim balgamli öksürük
0 oy
(2,964 puan) tarafından
Kelin ilaci olsa basima sürermis. Ben her hasta olmasinda hıçkıra hıçkıra ağlıyorum. Halbuki hasta olabilir bu cok dogal diyorum ama kabullenemiyorum. Onun burnu tikansa ben nefes aldigim icin üzülüyorum. 
0 oy
tarafından
6.5 Aylığız aynı durumdayım Allah'ım diyorum onun şu anki ağrısını bana ver biliyorum yanlış ama çok üzülüyorum dişi felâket kaşınıyor annelik işte biri ona iltifat edince sanki bana edilmiş gibi Mutlu oluyorum tek dertleri diş çıkarmak olsun canım geçecek inşallah:)
0 oy
(537 puan) tarafından
Bende çok üzülüyorum ama şuana hiç panik yapmadan hep sakin kaldım ve kalmaya çalıştım Allah yardımcın olsun canm 
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Ah ah malesef bende ayniyim o olmasin da ben olayım diyorum ciğerim parçalanıyor sanki malesef buna bi çözüm yok cnm butun anneler aynıdır 
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Sen eşittir ben valla benimde tüm dünyam başıma yıkılmış gibi içşm paramparça oluyo Rabbim korusun çocuklarımızı hastalıktan kötülüklerden:(

0 oy
(612 puan) tarafından
Dış ağrısını hafifletmek için iki üç kaşık zeytinyağına en fazla üç damla karanfil yağı damlatıp damaklarina sürebilirsin. Ya da karanfili bir hafta kadar zeytinyağında bekletip onu sürebilirsin. Bir sağlık çalışanı tavsiyesi, ben hiç denemedim. Ama yetişkinler de karanfilin diş ağrısına iyi geldiğini biliyorum, o yüzden mantıklı gelmişti bana. İhtiyacım olursa kullanırım diye aklımda tutuyorum. 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Beterin beteri var canım haline şükret ne dermansız derdi olanlar var. Elbet üzülür insan ana yüreği ama güçlü olmak zorundasın

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 160 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Sgb (2,014 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.
8 Ekim 2021 Aile kategorisinde Sahraatay3 (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 215 göst.
12 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Simay888 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 145 göst.