0 oy
821 göst.
Diğer kategorisinde (762 puan) tarafından

32 haftalık hamıleyım  pelvıs agırılarım cok vardır. Doktora gittik ayakda durma iş yapma dedı kayınvalıdem iş yapma dedi hemşirem iş yapma ayakda durma kendını yorma dedi eşimde artık izin vermiyor bırsey yapmama ancak evden cıkınca yapıyorum o da az ıstedıgım gıbı şmid mutfak temızleme lazım dun akşam  basladım  (eşim nobette iken)  şimdi geldı benı oyaladı VS baktım yok bu benı oyalıyor durmuyor gidip yapayım dedim geldı tuttu kolumdan sana iş yapmak yasak demedik mi diye trıp attı sozde kayınvalodeme gidecekti gitmedi şimdi uyumasını beklıyorum uyusun direk mutfaga gıdecem.  Gercekten boyle yaparak ben kendimi eksık hıssedıyorum diyorum hayatım bak boyle yaparak ben daha uzuluyoruö diyorum. Yok yıne hastaneye mı yatmak istiyorsun diyor bırakmıyor ben ne yapacam şimdi :(

33 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah akıl fikir versin sana. Kendini düşünmüyorsun o karnındaki sabiyi düşün
-Reklam-
0 oy
tarafından
Burda o akdar çok post okudum ki kocam hamile halimle benden iş beklio asla ağır işte yardım etmiyor diyen.. sen şanslısın.

İş yapmaya alisiltigin için yerinde durmayorsun ama dur  o minik kalp icin
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Gerçekten Şu adamlara Bazen hak veriyorum ya Kadına Otur deseler niye otur demiyorsun ben her gün yoruluyorum diye tantana ederler oturma deseler gene aynı tantana Napsin bu adamlar size bide karısı iş yaptığı halde ayak altında taşıyan Var tabi baş üstünde tutuluyorsun daha ne anlamadım 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Senn eşinn yaptğı gbi bnm eşimn ve ailesnn bana yapması için neler vermezdim bnde blndğn halin kıymetini bil oyalancak başka bir şey bul evledndan önemli değil benm canm çıkıyor du o kadar ağrım oluyo du bildkleri halde kaynnm ağzıma sçtı karnm burdnmda doktor her an doğurablrsn dikkat etön lazm ddği hlde kynnm yine durmadı bile bile sırf inafı merdiven indrp bindrdi onu getr bunu götr yok evi tmzleylm yok koltuk arksnı çek bu kndi evi ha bnm evmde bi çöp kldrmaz bn daha 1 haftalık olmayı bırak 5 günlk değil dm bide bn sezaryenim düşn evi slp süpürdüm bulşk yıkdm tuvalet banyo yıkdm bnm evmde gldi sadece yemk yptı onuda önüne bnm getrmemi bkledi lohusaykn bole bi ailede olaydn ne yapckdn nasl koricaktn ki bn ne kadar kprktm çocuğuma bişey olcak diye annm dikkat et derdi bana cam silemedm sildrmedi annem çocuk krtlr bişey Allah korusun dedi ayda yılda bir gliyo du temzlk yapp gdiyodu annem kaynnm annmde genç bi faydası olmamştr yapsn bişey olmaz diyodu bn neler çektm şükret haline sana ne denilşyosa onu yap bacım sonra dan eyvah ele geçmiyor otr otrsğn yerden oyalancak bir şey bul o temzlk her zaman yaplr ama evladn sz konsysa senn sağlğn sz konsysa yapmicksn
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Demekki  senin  için  temizlik  ewladından  önemli  sen dewam  et böyle  karnindakine  birsey olursa bu sefer  gerçekten  eksik  hissedersin  kendi  
0 oy
(5,811 puan) tarafından
Ayyy gerçekten bu kadar şımarık Olunmaz ya bide ciddi bir sorun muş gibi buraya yazmış sın pes 
0 oy
(176 puan) tarafından
Belkide fıtratında vardır ki canım sende oturarak başka şeylerle uğraşıp yor kendini ben yastık kılıflarını süslüyorum yoruluyorum diğer işleri gözüm görmüyor artık:) kafanı meşgul edecek oturarak yapacağın bişeyler bul kadın tut evi temizlesin az kalmış doğuma sağlıkla al kucağını inşallah
0 oy
(191 puan) tarafından
Doktor ayakta kalma demiş iş yasak niye bukadar ısrar ediyorsun bırak senden çocuğundan önemlisi iş 
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Aksine eşin iş yemek istese ağrım var yapamıyorum diye yakınırsın 
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Hafif hafif yap bncede cok ayakta durmayacak sekilde ve esinle yap hem onun ici rahat eder hem senin işin görülür:))
0 oy
(12,867 puan) tarafından
Yani karnındakinden daha önemli ev işi sende haklısın kalk dip köşe temizlik yap boşver!!!
0 oy
(10,637 puan) tarafından
Size her ise bahane bulan doktor dese bile umrunda olmayan eşler olsa  o zaman anlardın ne olduğunu 
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Eşin yap derse bu sefer buraya ağrım var eşim ev pis mutfak pis diyor iş yap diyor diye dertlenecektin 

Uzan başka çocuğun yoksa keyfine bak 

İlgili sorular

+1 oy
50 cevap 754 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 354 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,959 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 105 göst.
29 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde ayferodemis (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 246 göst.

385,046 soru

11,516,146 cevap

35,176 kullanıcı

...