+1 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (316 puan) tarafından
Kaynanam 2 ay önce vefat etti yaslı degildi hastaydı Allah rahmet eylesin ismi aytendi ve hamileyim kızım olucak inşallah ilk kızımda Dilda ismi istedi ama biz bırakmadık bunda da istiyordu eşim simdi bebegin ismi Dılda Ayten istiyor sizce isim oluyor mu ben ikisini yakıştıramıyorum tek Ayten olsunda istemiyorum 

11 Cevaplar

+3 oy
(101 puan) tarafından
Canım 3 günlük dünya bırak eşinde annesinden yadigar bir evladına isim koysun hiç takma canim gayette hoş duruyor isimlerin ikisinde bence. 
-Reklam-
+1 oy
(118,488 puan) tarafından
dilda tuhaf yaa anlami ne acaba ilerde o ayip sey diye dalga gecebilirler
(316 puan) tarafından
Dılda kürkçe isim günül vermek anlamına geliyor canım
(118,488 puan) tarafından
dilda guzel degil baci degistirin bence
(616 puan) tarafından
Aynen benim aklımda o geldi onun yerine Ayten Dilay koyun yada sadece Ayten
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Ayten in yanına başka bir isim bulup koyabilirsiniz. Dilda anlamı ne bilmiyorum ama güzel değil bence.
(316 puan) tarafından
Ayten Deniz olsun istiyorum ben sizce daha güzel degil mi
(2,139 puan) tarafından
Deniz güzel isim canım olabilir bence.
0 oy
(48,090 puan) tarafından
ikiside guzel degil baska isim bulun
0 oy
tarafından
Bence uyuyor canım hem uymasa da ben yinede koyardım herhalde allah gecinden  versin benim annem vefat etse ve istediği bir isim olsaydı bende mutlaka koyardım eşimde itiraz etmezdi bir de o açıdan düşün 
0 oy
tarafından
Canım benimde annem öldü ismi Gülizar ama o benim kalbimde yaşıyor . Eski isim çocuğa neden verip bütün eğitim hayatını arkadaş ortamında ki ismini etkiliyim.lutfen biraz mantıklı düşünün . Hele dilda ismi o seks oyuncağıyla aynı resmen çok fazla alay konusu olur bence anneniniz için bı sevap isleyin bebegede güzel anlamlı modern bı isim koyun babaannemin ismini taşıyan biri olarak inan o kadar çok problem yaşadım ki eğitim hayatımda arkadaş çevremde her fırsatta babama isyan ediyorum . Ölen insanlar bizim kalbimizde gönlümüzde kucuck bebeğe eski isim vermeyin
(316 puan) tarafından
Seks oyuncagımı öyle birsey mi varmış gercekten
tarafından
Evet dildo diye bişey var canım plastik şey işte anla
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bi bebe doğuracaz herkes karışıyo valla

Kolay gelsin bacım

Kuran dan bi isim bul onu koy babası de

Ahirette ismimizle çağrılacağız

İkisininde bi manası yok
0 oy
tarafından
Bence ikisini de koyma ölmüş kişilerin yada büyüklerin ismini vermeye ben nedense bi anlam veremiyorum çocuğuna istediğin güzel bir isim koy hani ayten kötü demiyorum ama ne olacak koyunca sanki geri mi gelecek yargılamıyorum da yanlış anlama benim fikrim. Benim de annem vefat etti ama ismini koymazdik heralde kızım olsaydı da kac kere çocuk doğurup isim koyacaksın ki zaten
(316 puan) tarafından
Bende istemiyorum ama herkes kesin onun is olucak diyo başta eşimle deniz ismine karar kılmıştık ama kaynanam vefat etti
tarafından
Anne için büyük haksızlık ya taşı doğur her sıkıntısını çek ama ismine karışama bana da zorla koydurdu esim babasinin adını sonra bir çöp bile almadılar çocuğuma kullanmıyoruz o ismini
0 oy
tarafından
Ben de begenemedim dildayı ya 
0 oy
tarafından
Bacim dilda carpitilmaya cok uygun bi isim iyi dusunun derim
(316 puan) tarafından
Ne konuda
tarafından
Dildo diye cinsel oyuncak var, dalga gecerler ilerde cocugun adiyla, hele de ergenlikte falan ne bileyim sikinti olur cocuga ismi o yuzden
(316 puan) tarafından
Hiç duymamıştım yaa iyiki söylediniz
tarafından
Cocuklar acimasiz direk dalga gecerler valla cocuk omur boyu isminden ceker o yuzden yazdim direk
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Canım özellikle lisede Dilda ismiyle ilgili çok sorun yaşar. Lise öğretmeni olarak söylüyorum, çocukların aklına dildo gelir ve kızın rencide olabilir. İsim ve soyisimle ilgili sorun yaşayan, içine kapanan öğrencilerim oldu. O yaş grubu her şey ile dalga geçiyor ama cinsel içerikli bir şaka olursa zor olur gibi geldi. 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 203 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Leyla_sevimli (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 385 göst.
14 Aralık 2020 Aile kategorisinde Zehra800 (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
10 Aralık 2021 Aile kategorisinde Alyakus (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 190 göst.