+1 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kizlar koltuk acıktı koltuga koymustum ama tabi en gerisine koyuyorum nolur nolmaz diye mutfaga gittim geldim sağından soluna dönmüş cok erken degilmi ya daha 10 gunluk ilk kizimin hic boyle bu surelerde dondugunu gormedim ben.. Birde kizlar 5 gunlukken gobek bagi dustu kabuk vardi sadece cuma gunu rutin bi muayene ettiriyim dedim topuk kani verdikten sonra bide dilindeki pamukcuk icin gobeginide gosterdim bi anormallik varmi diye doktor normal zamanda bu kabuguda parca parca atar demisti hic kanamada olmadi o gunden bugune neyse oglen bezini degistirirken baktim kabuk soyulmus zibinina cok az kan bulasmis ablama attimda ablam bezi falan surttuyse ondan olmustur dedi bide size sorayim dedim normalmi kizlar simdi tekrar kabuk baglamis.

7 Cevaplar

0 oy
(3,099 puan) tarafından

En İyi Cevap
Bilen yokmu kizlar?
-Reklam-
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Masallah canim cok cok erken bence hic duymadim bu kadar erken 
(3,099 puan) tarafından
Ya belki o anlik refleksle dondu ama bu kadar erkenci baslarsa isim var benim
(2,252 puan) tarafından
Oyle valla şimdiki bebeler cok zor canim
0 oy
(163 puan) tarafından
Post üste çıksın diye
(3,099 puan) tarafından
Sagol canım
(163 puan) tarafından
Ne demek ❤
0 oy
(48,634 puan) tarafından
gobegi için su vermisti doktor bize. donmesi icin cok erken ya uc aylikti donuyodu kizim
(3,099 puan) tarafından
Ya reflekslemi dondu acaba cunki banada cok erken geldi
0 oy
tarafından
Bebeğim 4 aylıkken donmeye başladı sanırım. Ama göbek bağı bizim de öyleydi . Hep ıslaktı zibinina bulasirdi . 
(3,099 puan) tarafından
Sanirim bez falan surttugunden canim ya bide benim kizin normal bi aglamasi yok gününe gore masallah ortaligi inletiyo belkide o sekil agladigindan oluyo
tarafından
Ondanda olabilir canm şişer derler
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Canım benimki 3 günlükken emeklemeye uğraşıyordu şimdikiler yürüyerek çıkıp gelecek az daha 
(3,099 puan) tarafından
Aman kiz valla hazir degilim daha zamaninda baslasin donmeye falan:D
0 oy
tarafından

Bacım benim kız ayı dolmadan koltukta yüz üstü oluyordu. Benim koltuk da yaslanma kısmına doğru hafif eğimli. Ondan oluyor sanıyordum. Bir oldu üç oldu beş oldu. Anladım ki kendi dönüyor. Gelişimi çok iyi benim kızın sa. Şuan 8 aylık yürüdü yürüyecek MaşaAllah. Bazı bebekler çokkkk hareketli oluyor.  Seninki de öyle belli ki  :D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 248 göst.
25 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 148 göst.
0 oy
4 cevap 105 göst.
25 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 676 göst.
16 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Sudemm (61 puan) tarafından soruldu