0 oy
146 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Selam kizlarrrr bugun saglik ocagindan tokluk sekerime baktirdik kilumdan parmagimdan kan alindi birde 74 kiloydum bir ay once şimdi 76 olmuşum çok hizli gidiyorsun kilo almamalisin bir ay boyunca dedi ebem oradan ciktik hastaneye gittik rutin kontrolden sonra dogumu şu gun yapariz bu gidişle dedi doktorum ve 26 kasım dedi bana biraz erken geldi gun belirlemek icin ama çok iyi oldu eşiminde doguma girebilicegini soyledi sezeryan olucam bu arada kizlar 2. Olucak kovit cogalmaz ise eşinide alalım dedi :ermm:

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Erken canım sezeryan mi olucaksn da bende sezeryan oldum 35 de gün verildi 
tarafından
Evet birtanemm ve biz daha çarşiya cikmadk heycan yptmmm
-Reklam-
0 oy
(1,227 puan) tarafından
Çok erken bencede
tarafından
Evet birtanem ama iyi oldu ya ona gore hazirlik yapariz artik 2 ay falan var ztn
0 oy
(809 puan) tarafından
39 haftalık olmuş oluyorsun sezeryan olduğun için demiş. Benimkini hep adet tarihini söyledi ama gecirebilirim iki üç gün dedi. Bence erken değil. 
tarafından
Çok mutluyum cnmm ona gore hazirlik yapicam artik
0 oy
tarafından
Sezeryan olduktanda sonra 35.haftada da gün verse ayni şey 27.haftada da ayni şey bence :)
tarafından
;))) hahsa kiz mantikli diyorsun aslinda ama artik doguma yaklasmis gibi heycan sardı beni
tarafından
Ajhaja tatlı heyecanlar kız bunlar,sağlıkla kucağına al inşallah :)
tarafından
Allah razi olsun cnm amin cok sagol
0 oy
(236 puan) tarafından
36+4 haftaligim daha bana bile gün vermedi 
tarafından
Normal dogum mu yapicaksn cnm ondan olblr belkide
(236 puan) tarafından
Haftaya çatı muayenesi yapicak olablr
tarafından
Ayy Allah sag salim kucagina versin bebegini insallah ne guzel az kalmissssss
(236 puan) tarafından
Teşekkür ederiz canım Allah sanada nasip etsin inşallah
0 oy
(184 puan) tarafından
Acelesi neymiş öyle dr gerçi böyle net dr severim en azından gün belli ona göre hazırlık yapacaksın hangi haftaya denk geliyor verdiği tarih
tarafından
Ayy bilmiyorum ki cnm :))) 26 kasım dedi sadece bakmadim heycandan internetten
0 oy
(13,792 puan) tarafından
Canim ultrasondaki ölçümlere göre en baştan berili diyor doktor bana 17 kasimda doğum olacak diye. Tabi daha doğum şeklini falan konuşmak için erken diyor ama tahmini doğum tarihini söylüyor. 
tarafından
Evet birtanem oyledir ama bana ilkkez dedi ilerlememiz guzel dedi sen kaç kilo aldin cnm bana ebem 1 ayda 2 kilo aldim diye kizdi ya ;(
(13,792 puan) tarafından
Ben toplamda 5 kilo aldim şimdiye kadar. 29 haftaliğim ben. Ebeyi boşver doktorun dediğine bak. Önceki hamileliğimde ebe benim sürekli psikolojimi bozuyordu. Sen normal doğum yapamazsin çok kilo aliyorsun, biraz az ye falan diyordu. Doktor sorun yok diyordu. Gayette güzel doğurdum valla. Ebenin dediklerini takarak hata ettiğimi anladim.
tarafından
Ayy sagol cnmm ben 5-6 kilo falan aldim toplamda 27+3 haftaligim ben birde *-* evet dogru diyorsun cnm bende takmiycam pek fazla ama 1-2 kilo versem daha ideal olur
0 oy
(269 puan) tarafından
sezeryansa normal gn vermesi normal doguma hicbisey demiyolar
tarafından
Evet birtanem oyleymis ya
(269 puan) tarafından
doktor yogunda olabilir o yuzdende olablr
0 oy
tarafından
Tahmini sölemş olabilirmi canm 
tarafından
Yok cnm kesin bu gun yapariz bir aksilik cikmazsa korkmayin dedi erken dogum riskim vardi o yuzden soyledi galiba
tarafından
Mecburi Sezeryan olucaksan eğer onun için kesin konuşmuştur canm
tarafından
Evet cnm kesin 2. Sezeryanimi olucam

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 118 göst.
0 oy
4 cevap 363 göst.
31 Mayıs 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Badem (9 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 154 göst.